Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők! A holdon is van élet?

UFO hívők! A holdon is van élet?

Figyelt kérdés

Mert ha ezt a videót végignézed, állítólag vannak fények rajta, amik éjjel felkapcsolódnak, nappal meg le. Tehát ezek élet jelek. Szerintem űrhajók amik oda vannak leszállva (szerintem). Teljesen félrevezetik az embereket a világ uralkodói, csak az a baj, hogy egy idő után mi magunk is észrevesszük őket, mivel a technika fejlődik és mi magunk is lássuk ezeket a jeleket mint például itt is! Te is megnézheted ezeket a lámpa fényeket a holdon, otthon interneten keresztül!

http://www.youtube.com/watch?v=B21bDpmV56I

Diator? 404? Ufo kutató? Ufo hívő társak? Mit szóltok?


2010. nov. 22. 23:38
1 2 3 4 5
 11/49 404 ***** válasza:
95%

Nem. Ezek nem űrhajók hanem érzékeny műszerek melyek napelemmel működnek, nappal szívják magukba az energiát.

De ez titkos projekt.

De számomra még ami a legjobban nevetséges, hogy elhitették a néppel hogy ezeket a több hektáros gabona jeleket Pista bácsi csinálta a cimboráival éjjel a sötétben egy éjszaka alatt:

[link]

...és ha hiszed ha nem, sokan elhiszik, hogy ezeket a több hetáros nagyságú milliméter pontos jeleket Pista bácsi csinálta Bözsinénivel, meg a haverok is besegítettek, nekiáltak traktorral és kaszával a sötétben éjszaka, hogy mire a nap felkel, jót nevessenek az emberek hiszékenységein.

No, de ép ésszel beláthatjuk, hogy képteleség ilyen hatalmas több hektárnyi nagyságú jeleket, milliméter pontosan, sötétben, 12óra alatt véghezvinni. Ehhez kellene vagy 15 mérnöki tervrajz, 80 olyan munkás akiket fentről helikopterről vagy toronyállványzatról irányítanak hogy jól csinálják-e (de azt is pont a középpontján kellene elhelyezni és azt is pontosan ki kéne mérni), nappali fényviszonyok kellenének hozzá mert éjszaka még a mérnönök sem tudnának dolgozni mesterséges fényben, és persze nem 12 óra hanem minimum 1 hét! Mégis, ha azt mondják az esti hiradóban hogy Pista bácsiék voltak akkor azok voltak, és az emberek elhiszik és megnyugszanak és mehet az élet tovább a megszokott módon. Sajnos ilyenek az emberek. Néznek de nem látnak és én tudom miért, de az már tényleg egy más téma...

2010. nov. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Tényleg lámpák.De minek ezek a műszerek vagy akár mik is legyenek mi a céljuk, és miért van egy kráterben 2 vagy 3 is?1 nem elég 1 kráterbe?Vagy ha az egyik elromlik ott van a másik biztos :S
2010. nov. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik azok a fények.

404!Már csináltak gabonarajzokat emberek is de az tény hogy azok meg sem közelítették ezeket a remekműveket.

Ezek az óriás jelek tökéletesek és valami hihetetlenül gyönyörűek!

Az is érdekes ha ránéz egy ember meg sem tud szólalni a gyönyörűségtől csak csodálkozik.

Az ember alkotta gabonakörök nem váltják ki ezt a hatást az emberekből mert szépnek szépek de még sem tökéletesek.

De a holdon azok a fények szerintem is lámpák mert más nem tud világítani.Nem tudom minek a lámpája vagy milyen lámpa,de lámpa.Vagy legalábbis valamilyen fényforrás.

2010. nov. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
26%
Pöhhl, Morch, Lunoch, találkozó holnap 12.3004 Holdidőben a gyülekezési ponton, lebuktunk! Az a hülye Kráteri Emir bekapcsolva hagyta az automata világítást! Ismétlem...
2010. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
28%
hát én nem tudom mi van gyerekek de az email cím amit meghagyott a felfedező nem is létezik:S
2010. nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 BlackSword ***** válasza:
0%
Hát ez jó... Titkos UFO-projekt, amiről se mi, se a NASA nem tud, de 404-nek elmondták... Röhögnöm kel... 404! Írd le a meséidet, add be pályázatokra, kiadóknak, vagy egyéb helyre, de ne itt oszd az észt! Sci-fi kategóriában jó lennél, még talán a Nobel díjra is... De azért ne vedd magad túl komolyan... Nincs a Holdon élet... Már rég megtaláltuk volna... Ugyanis vennénk a rádióadásaikat, az energiajellemzőiket... A tudományunk jóval fejlettebb, mint ahogy azt Te egyáltalán el tudod képzelni... Ebben a században már átvezettünk egy szondát a Szaturnuszig, és a gyűrűi között is... Elhiheted, hogy nem olyan gépekkel dolgoznak, mint ami előtt most Te ülsz... És ha lennének űrhajóik, akkor azokat szabadszemmel is láthatnánk...
2010. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodtam már én is, amikor olvasok egy-egy földönkívüli civilizáció létezéséről. Tulajdonképpen kinek mi haszna válik belőle?Elismerem a kutatásaikat, technikáikat átadják egy-egy kiválasztottaknak, de amúgy sem ők, sem pedig mi Földi emberek nem tudnánk megélni ott, és ők sem itt. Más a mi felépítésünk, és más az övéké is. Elismerem gyógyításukat is, mert bizony vannak és ez tény.Például a lézersebészet, amit átadtak nekünk. Olvastam azt is, hogy nagyon sok földönkívüli faj van különböző bolygókon. Annyira sok azért nem lehet. Mindenesetre én itt élek a Földön és sem a holdon, sem pedig más bolygón nem szeretnék élni. Én ember vagyok, emberi érzésekkel, Mit tudnék csinálna egy idegen civilizáció közösségében.Szerintem meghalnék a honvágytól, ha csak nem törölnék ki az emlékeimet.
2010. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

404!

Írtam neked emailt,de látom nem tudod fogadni vagy vmien oknál fogva nem válaszolsz.Azt kérdeztem hogy a gabona köröknek van e jelentőségük.Melyik mit ábrázól pl.vigyázz mert jövünk és jaj nektek földi lakók,vagy békével jöttünk,stb.Vagy minden szimbolúm egy egy fajé??

2010. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 404 ***** válasza:
91%

09:38-hez:


Nem üzennek. Megjelölnek. Nem üzenet, hanem jel. Ez náluk olyan mint amikor az amcsik a holdra mentek és lerakták az amcsi zászlót. A zászló egy jelzés az embereknél. Nekik nincs zászlójuk, de jelük van.

Érzem, hogy tele vagy feszültséggel. Gyere velem, meditáljunk együtt, töltődjünk meg kozmikus energiával. Szeretlek!

http://www.youtube.com/watch?v=N5KUW6bnSBU

2010. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

04 válasza:


Nem. Ezek nem űrhajók hanem érzékeny műszerek melyek napelemmel működnek, nappal szívják magukba az energiát.

De ez titkos projekt.

De számomra még ami a legjobban nevetséges, hogy elhitették a néppel hogy ezeket a több hektáros gabona jeleket Pista bácsi csinálta a cimboráival éjjel a sötétben egy éjszaka alatt:

[link]

...és ha hiszed ha nem, sokan elhiszik, hogy ezeket a több hetáros nagyságú milliméter pontos jeleket Pista bácsi csinálta Bözsinénivel, meg a haverok is besegítettek, nekiáltak traktorral és kaszával a sötétben éjszaka, hogy mire a nap felkel, jót nevessenek az emberek hiszékenységein.

No, de ép ésszel beláthatjuk, hogy képteleség ilyen hatalmas több hektárnyi nagyságú jeleket, milliméter pontosan, sötétben, 12óra alatt véghezvinni. Ehhez kellene vagy 15 mérnöki tervrajz, 80 olyan munkás akiket fentről helikopterről vagy toronyállványzatról irányítanak hogy jól csinálják-e (de azt is pont a középpontján kellene elhelyezni és azt is pontosan ki kéne mérni), nappali fényviszonyok kellenének hozzá mert éjszaka még a mérnönök sem tudnának dolgozni mesterséges fényben, és persze nem 12 óra hanem minimum 1 hét! Mégis, ha azt mondják az esti hiradóban hogy Pista bácsiék voltak akkor azok voltak, és az emberek elhiszik és megnyugszanak és mehet az élet tovább a megszokott módon. Sajnos ilyenek az emberek. Néznek de nem látnak és én tudom miért, de az már tényleg egy más téma...


Örülök, hogy végre egy értelmes ember is itt van, nem csak a kilúgozott agyú cyber-majmok, akik mindenbe belerondítanak!


És még egy megjegyzést a gabonakörökkel kapcsolatban : minden szál HAJLÍTVA VAN, DE EGY SINCS ELTÖRVE, melyet földi technikával lehetetlen megtenni!

2010. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!