Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők! A holdon is van élet?

UFO hívők! A holdon is van élet?

Figyelt kérdés

Mert ha ezt a videót végignézed, állítólag vannak fények rajta, amik éjjel felkapcsolódnak, nappal meg le. Tehát ezek élet jelek. Szerintem űrhajók amik oda vannak leszállva (szerintem). Teljesen félrevezetik az embereket a világ uralkodói, csak az a baj, hogy egy idő után mi magunk is észrevesszük őket, mivel a technika fejlődik és mi magunk is lássuk ezeket a jeleket mint például itt is! Te is megnézheted ezeket a lámpa fényeket a holdon, otthon interneten keresztül!

http://www.youtube.com/watch?v=B21bDpmV56I

Diator? 404? Ufo kutató? Ufo hívő társak? Mit szóltok?


2010. nov. 22. 23:38
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
60%

Hogyne, földi teknikával nem lehet...


Hacsak az éjjellátó, a ragasztószalag, a spárga és a farudak nem földönkívüli technikák, akkor mindent megkapsz a sarki teszkóban, ami a gabonakör készítéséhez kell....



[link]


Tudom, kamu, meg ez nemolyan, meg izé, meg nemértekhozzá, meg húzzakel...

2010. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
9%

Nos hát én letöltöttem ezt a Holdas progit. És nem is úgy működik ahogy az illetőnél. Semmi féle lámpákat nem lehet látni. :D

Gabonakörökről meg annyit, hogy emlékszem mikor Fehérváron megjelent egy gabonakör, mentek oda minden féle okos fazonok. Egyik még azt is mondta, hogy elromlott a gépe, mikor a körbe ért. :) Aztán két ember bement a Friderikusz showba és bevallották, hogy ők voltak. :D Ilyen baromságot, hogy ember nem képes csinál... hol élsz ember...

Mítosz cáfolva!

2010. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

Ja én meg felteszek egy videot, amit a earth mapon készítek, hogy a Földön nincsenek emberek, mivel egy ember sem látszódik. Akkor mi hol vagyunk?! Nem is a Földön?

Egyébként könnyen utána lehet nézni, kell venni egy komoly távcsövet éjszaka felnézni a Holdra...

Ezt eddig még sose jutott eszébe senkinek, ezért nem látták a kivilágított utakat...

2010. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted élőben veszik az egész holdat, és tölti fel a google? Ezt egyszer fényképezték le anno, és amit húzogat fenn az csak szimulációt csinál.
2010. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
60%
Időutazó vagyok vagy szimuláció? [link] Szerintem nem nehéz eldönteni...
2010. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
a hold nem úgy kering a tengelye körül mint a Föld, tehát a napszakok sem az ittenihez hasonlóan változnak. szóval amikor a programban a faszi nézte az időt és hogy akkor kapcsolódnak fel a lámpák amikor este lesz akkor valójából csak a Földön volt este, a Holdon attól még ugyanúgy világos volt.
2010. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 Cirmos kandúr ***** válasza:

A Hold mindig ugyanazt az oldalát mutatja a Föld felé, tehát csillagászok a büdös életbe nem fogják a Földről megfejteni, hogy van e ott valami.

A NASA viszont több ezer képet készített 1 műholddal amit a Hold pályájára helyeztek, ezeknek a képeknek a nagy részét nem hozták nyilvánosságra, amit a sötét oldalról nyilvánosságra hoztak azon vagy nincs semmi vagy totál homályos, amiből én azt a következtetést vonom le, hogy végül is lehet ott állomásoznak idegen civilizációk.

A műholdakról meg az tűnt fel nekem, hogy a Föld pályája tele van űrszeméttel amit a kint állomásozó asztronauták véletlen elhagytak pl csavarhúzó, ha 1 ilyen kicsi tárgy is nekiütközik 1 műholdnak, akkor annak a műholdnak annyi. Vajon miért nem hallunk a hírekben ilyen ütközésekről? Valószínűleg azért mert valakik odafent védik a műholdjainkat. Pár éve 1 asztronauta aki járt a Nemzetközi Űrállomáson mesélte egy újságírónak, hogy mikor az űrállomáson volt néha veszélyesen megközelítette 1-1 űrszemét az állomást majd hirtelen kikerülte, furcsa mi;)

2010. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Hát hogy a francba lenne furcsa, Cirmos kandúr, persze, hogy kis űrlények vigyáznak ránk, onnan fentről... Úgy bírom az ilyen embereket, hallanak valamit innen-onnan, és ahelyett, hogy utána olvasnának, inkább elhiszik.

Mert például lehetett már hallani olyan hírt, hogy baleset történt fent.

2010. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 Cirmos kandúr ***** válasza:
Nem tudom te hol olvasol ilyen híreket, de örülnék ha megosztanád velünk.
2010. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
A holdon nincs élet,mert SEMMILYEN kézzelfogható bizonyíték nincs rá. Ha lenne, arról sem itt értesülnénk.
2010. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!