Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők! A holdon is van élet?

UFO hívők! A holdon is van élet?

Figyelt kérdés

Mert ha ezt a videót végignézed, állítólag vannak fények rajta, amik éjjel felkapcsolódnak, nappal meg le. Tehát ezek élet jelek. Szerintem űrhajók amik oda vannak leszállva (szerintem). Teljesen félrevezetik az embereket a világ uralkodói, csak az a baj, hogy egy idő után mi magunk is észrevesszük őket, mivel a technika fejlődik és mi magunk is lássuk ezeket a jeleket mint például itt is! Te is megnézheted ezeket a lámpa fényeket a holdon, otthon interneten keresztül!

http://www.youtube.com/watch?v=B21bDpmV56I

Diator? 404? Ufo kutató? Ufo hívő társak? Mit szóltok?


2010. nov. 22. 23:38
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Cirmos kandúr:


Idióta!


A kisméretű tárgyak nem keringenek örökké a föld körül, egy idő után nemes egyszerűséggel lesüllyednek a légkörbe és elégnek...


De egy pár példa neked, amit nem egész 30 mp alatt találtam:


"2005 januárjában a US Space Surveillance Network (Amerikai Világűrmegfigyelő Hálózat) munkatársai élő adásban nézték végig, ahogy egy 31 éves amerikai rakéta maradványai ütköztek frontálisan egy 2000-ben felbocsátott kínai rakéta harmadik fokozatával"


"2009. február 10-én, a Szibéria felett 790 km magasan keringő műholdas kereskedelmi mobil távközlési rendszer részeként üzemelő Iridium műhold ütközött a Kozmosz-2251 műholddal, amely már egy évtizede használaton kívül van. Az amerikai megfigyelőhálózat mérései alapján a két összeütköző műhold kb. 600 darabra esett szét"


És nem lenne nehéz találni még kb. 100-150 ilyen esetet. Az, hogy te a Blikk és az Origó szintjén maradsz az informálódásban nem jelenti, hogy nem történnek ilyen esetek - csak a Győzike és a Való világ nagyobb prioritást élvez...

2010. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Csak szimuláció...

Nemigaz, hogy nem vetted észre, hogy amikor változtatod a napszakot, a 'fényképen' nem változnak meg az árnyékok...

2010. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
37%

Hát ha ide feljön az ember rögtön jó kedvre derül.

Egy számítógépes program, ami bebizonyítja az ufok létezését a Holdon......XD

Nem is kell a videót tovább nézni, mert már ennyi is elég....XD

2010. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 Cirmos kandúr ***** válasza:
88%

18:23


Elhiszem amit mondasz, de hogy jössz te ahhoz, hogy leidiótázz? Én tisztellek téged és mindenki mást, de nem tűröm ha leidiótáznak, mert csak válaszoltam 1 kérdésre aztán feltettem neked 1 kérdést. Látod ilyenkor mutatkozik meg az emberi primitívség.

2010. nov. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
60%

"A válasz megírásának időpontja: ma 05:47"


Na mi van?Rájöttél hülyeségeket beszélsz és már nem tűnsz annyira intelligensnek?

2010. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a holdon nem is de ha a Földön van élet akkor biztos hogy van máshol is!

Ha azt vesszük milyen hatalmas az univerzum akkor kevés az esélye annak hogy rajtunk kívül más értelmes lények nincsennek,és több esély van arra hogy léteznek,még ha nem is ilyen formában mint mi és nagyon messze tölünk,de valahol léteznek. 19/L

2010. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
53%

Cirmos kandúr:


Te nem válaszoltál egy kérdésre és utána kérdeztél egyet, hanem írtál egy sikítóan nagy baromságot és még belekevertél egy kis összeesküvés-elméletet is.


Ezek után az idióta csupán ténymegállapítás volt, nem vélemény.


Látom, ahogy kibucskázik alólad a kényelmes kis "vannak ufok csak a gonosz kormány titkolja" elméleted rögtön sértődés van meg kikéred magadnak.

Húzzál fel a Nasa honlapjára, kb 5.000 kép van fenn a hold "másik" oldaláról - pont olyan, mint a felénk néző oldala. Nincs rajta sem UFO bázis, sem kertészkedő alienek.

2010. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
hol lehet ezt a progit letőlteni ,mi ennek a neve??
2010. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
google earth
2010. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!