Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők! A holdon is van élet?

UFO hívők! A holdon is van élet?

Figyelt kérdés

Mert ha ezt a videót végignézed, állítólag vannak fények rajta, amik éjjel felkapcsolódnak, nappal meg le. Tehát ezek élet jelek. Szerintem űrhajók amik oda vannak leszállva (szerintem). Teljesen félrevezetik az embereket a világ uralkodói, csak az a baj, hogy egy idő után mi magunk is észrevesszük őket, mivel a technika fejlődik és mi magunk is lássuk ezeket a jeleket mint például itt is! Te is megnézheted ezeket a lámpa fényeket a holdon, otthon interneten keresztül!

http://www.youtube.com/watch?v=B21bDpmV56I

Diator? 404? Ufo kutató? Ufo hívő társak? Mit szóltok?


2010. nov. 22. 23:38
1 2 3 4 5
 41/49 Cirmos kandúr ***** válasza:

Mint már mondtam, elhiszem amit mondasz, bár Holdról készült képeket bárki meghamisíthatja, de ezeket akkor fogjuk 100% ban tudni ha emberi állomásokat hozunk létre ott. Vitába nem bonyolódok, mivel csak a primitív lények vitatkoznak.

41%-osnak: "na mi van" igen furcsa megszólítás, erre válaszolni nem tudok, sorry

2010. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Nah letöltöttem a programot.Tényleg lámpák rá is közelítettem és rendesen lámpák!
2010. nov. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Értsd már meg, hogy ez csak egy SZIMULÁCIÓ!

Nem csináltak percenként képeket a Hold felszínéről, összesen egyet csináltak minden területről és a fényváltozást próbálták softwaresen szimulálni és így sikerült! Nem lámpa és nem ufó!

2010. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, én is onnan költöztem át! Nyomasztott, hogy sajtkukacnak hittem magam. Itt legalább lehetek földigiliszta!
2010. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:

Erre két elméletem van:

1.a holdon vannak a NASA-nak kutatóegységei...biztos azok villogtatnak

2.lehet éjjel mivel nincs fény valami olyan anyag van a holdban ami világít.

és biztos hogy nem földönkívüliek...ha már ennyien mondjuk

2010. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
először is a holdon már jártak 2 xor honnan a ....... ából veszed hogy ez a videó igazi szerinted a kormány nem titkolja el mert ott van az 51 es körzet belső infóból tudom hogy az több mint 5000 mély en van lent a föld alatt szerinted miért nem járt még ott polgár mit titkoltak a rosweel-i esetnél ott van még vagy 100 eset aztán 9 bolygót ismerünk ne dumáljatok hogy a fókuszban mondták hogy van egy másik bojgó nem 9 van 1 már űrszonda látott és ez a mars és ott találak ott nyomokat amit a víz mosott ki és a többi 7 bolygóval mi lessz és azoknak a holdjaival szerintem vannak ufók honnan tudjátok hogy azon a 8 bolygón nincs élet nekem ne gyertek videókkal! a holdon nincs élet de szerintem léteznek ufók
2012. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
bocs .. honnan tudjátok hogy azon a 7 bolygón nincs e ufo
2012. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
a hold azért világít mert van benne egy úgy nevezett magnézium anyag ami foszforeszkál
2012. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
az iskolában fogok helyesen írni nem pedig itt
2012. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!