Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most hogy kiderült az idegenek...

H.Jani kérdése:

Most hogy kiderült az idegenek létezése, az emberekben félelmet kelt a tény hogy mégis léteznek?

Figyelt kérdés

Én eddig nem hittem bennük, mert az egyetemen azt tanították hogy nem szabad bennük hinni.

Nem tudom igaz-e a a WOW jel (bizonyíték) utána a lézer fények valódisága igaz-e, de ez az arzénes földönkívüli bacik már tényleg bizonyíték mivel ez az élet forma nem földi eredetű. Ha vannak bacik akkor biztosan vannak értelmes és fejlett magasabb szintű idegenek is. Meggyőztetek!

Mostantól nem hülyézek itt le senkit és bocsánat! Elnézést kérek a 404 től Diatortól és mindenkitől, tényleg vannak idegenek mert az arzén méreg a földi lényeknek ellenben ezek a bacik arzénből vannak tehát nem földiek tényleg.

Kicsit félek most hogy tudom hogy léteznek. Ti is féltek? Vagy valaki nyugtasson már meg hogy nem fognak bántani!


2010. dec. 4. 10:49
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:
64%

Én már azt sem értem, miért lenne ez "földön kívüli életforma"? Csak azért, mert ritka a földön?

Simán kialakulhatott az ősi, földi katyvaszban, hogy aztán az evolúciós harcot elveszítve csak nyomokban maradjon fenn. Még az is lehet, hogy ősibb életforma a földön, mint a miénk.

Számomra ez egyáltalán nem az idegenek létét bizonyítja, hanem inkább azt, milyen keveset tudunk még a földről is.

2010. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Ne foglalkozzatok a gyerekekkel én se foglalkozok velük!


Szenthelyi Árpád Te tudsz valamit. Elárulnád mire kell felkészülni és hogyan csináljam?

2010. dec. 4. 11:36
 13/53 anonim ***** válasza:
13%
A lehető legrosszabbra készülj fel, ahogy, Nostradamus(3. antikrisztusról szóló jóslatai, Malakiás jóslatai,a Bibliabán lévő János evangéliuma (Jelenések könyve) megjövendölik. Közeleg a Korszak-váltás, de előtte a katarzis elkerülhetlen. Ajánlom a híres filozófus Hamvas Béla Aquarius című értekezését.
2010. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
97%
Kedves Kérdező: ne a Földön kívül keresd a farkast, ugyanis az embernél kétszínűbb, aljasabb, számítóbb fajt egészen biztosan nem termelt az univerzum. Ha mi emberek találnánk egy értelmes lények által lakott bolygót, tuti, hogy a megdöbbenés után az első gondolata az lenne az asztronautáknak, meg a földi követőiknek, hogy miként is lehetne meghódítani, kirabolni, meggazdagodni belőle, és kiirtani az őslakosokat. Pontosan úgy, mint 500 éve Amerikában. Hidd el, hogy ha valóban jönnének a földönkívüliek, ők nálunk rosszabbak már nem lehetnek.
2010. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Köszi! Nostredamusról tudom hogy még sosem tévedett egyetlen jóslata sem pedig volt már egy pár. Tudom hogy közeleg a vég, csak azt nem tudom meg lehet-e menekülnöm nekem és a családomnak. Gyűjtsem a pincébe a kajákat vagy mi?
2010. dec. 4. 11:44
 16/53 anonim ***** válasza:
64%
Ja, és még annyit hozzátennék, hogy nem derült ki az idegenek létezése. Csupán egy, a Földön eddig ismeretlen életformát találtak. Ebben viszont nincsen semmi meglepő. És szerintem, ameddig azt sem tudjuk biztosan, mi van pár kilométerre a lábunk alatt, ne a világűrt ostromoljuk...
2010. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Hogy kéne átvészelni ezt az időszakot?
2010. dec. 4. 11:48
 18/53 anonim ***** válasza:
30%
Annál sokkal többet kell tenned, ha valóban túl akarod élni,hiszen az Éhezés, Járvány, Háború és a Halál lovasai érkeznek majd a Földre (szimbolikusan). A legfontosabb a szellemi és fizikai önképzés.
2010. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
69%

"Nostredamusról tudom hogy még sosem tévedett egyetlen jóslata sem"


MUHAHAHHAHAHAAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHA

2010. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 Nostro the overlord ***** válasza:
41%
Kedves Árpád! Hogy jöttél rá a jelenések könyve és a földönkívüliek eljövetele közti kapcsolatra? Tudtommal a jelenések könyve nem tartalmaz semmilyen földönkívüliekről szóló információt. Sőt Nostradamus sem tesz említés róluk.
2010. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!