Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most hogy kiderült az idegenek...

H.Jani kérdése:

Most hogy kiderült az idegenek létezése, az emberekben félelmet kelt a tény hogy mégis léteznek?

Figyelt kérdés

Én eddig nem hittem bennük, mert az egyetemen azt tanították hogy nem szabad bennük hinni.

Nem tudom igaz-e a a WOW jel (bizonyíték) utána a lézer fények valódisága igaz-e, de ez az arzénes földönkívüli bacik már tényleg bizonyíték mivel ez az élet forma nem földi eredetű. Ha vannak bacik akkor biztosan vannak értelmes és fejlett magasabb szintű idegenek is. Meggyőztetek!

Mostantól nem hülyézek itt le senkit és bocsánat! Elnézést kérek a 404 től Diatortól és mindenkitől, tényleg vannak idegenek mert az arzén méreg a földi lényeknek ellenben ezek a bacik arzénből vannak tehát nem földiek tényleg.

Kicsit félek most hogy tudom hogy léteznek. Ti is féltek? Vagy valaki nyugtasson már meg hogy nem fognak bántani!


2010. dec. 4. 10:49
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Isten is földön kívüli, mivel a földön kívül él! Minden ami földön kívül él az földön kívüli ez logikus szerintem. Sőtt úgy tudom szellemi lény, tehát ha Isten tényleg létezik, vannak szellemek.
2010. dec. 4. 11:58
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Hosszas kutatómunka és több ezer oldal elolvasása után. Mint írtam a Jelenések könyve szimbolikusan értelmezendő, ez nem vita tárgya sehol sem.
2010. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 Nostro the overlord ***** válasza:
0%
Értem... illetve nem. Ha tényleg ennyit foglalkoztál vele akkor azt hiszem nem lenne túl nagy feladat egy kb 5 soros magyarázatot adnod erre az egészre. Persze a jelenések könyve szimbolikusan értendő, nekem is megvan a saját elméletem vele kapcsolatban főleg az Antikrisztussal kapcsolatban. De érdekelne a te összefüggéseid, tényleg nem szeretnék regényt olvasni csak vázlatosan vezesd le.
2010. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet vázlatosan levezetni, amikor ha valóban olvastad tudnod kellene, hogy a Jel. könyve János apostol álmáról szól? Természetesen János nem ír űrhajókról, itt az egészet egyben kell vizsgálni, nem egyes részleteket kiragadni belőle és ráfogni, hogy itt és itt idegenekről ír.
2010. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 Nostro the overlord ***** válasza:
Nem olvastam pont ezért is érdekel valamilyen szinten. Egyszer láttam régebben a tv-ben ami valójában elég hihető magyarázatot rá, legalábbis hihetőbb mint az, hogy az van benne leírva, hogy kinyírnak minket a földönkívüliek. Csak tudni szerettem volna, hogy ezt miből következtetted le. Ezért nem kell megsértődni tanulékony vagyok én, szóval várom a válaszod, hogy, hogyan is jönnek képbe a földönkívüliek.
2010. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
91%

az a poén hogy van már 3 oldal, de senki sem a kérdésre válaszolt!

szerintem igen, a történelemben az emberek mindig is megijedtek az új különös dolgoktól!

akkor most miért ne ijednének meg?

amúgy meg szerintem ezek "bacik" nem földönkívüliek!

azért mert:

1.A Földön élnek és ugyan úgy épülnek fel mint mi!

2.attól hogy foszfor helyett arzén van a DNS-ükben attól még földiek, csak nem találtak foszfort, ezért(mivel nagy mennyiségű arzén van a Mono-tóban) ezt használták fel!



ez olyan mint ha felfedeztek volna egy új állatott, csak annyi a különbség hogy ennek a baktériumnak másképp épül fel a DNS-e!

2010. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező depis? Ha van fejlettebb civilizáció ami meglátogat akkor hol akarsz előlük elbújni 2-3tescos szatyornyi konzervkajával? Nyitót is vigyél mert az UFO-knál nem lesz! Ezek csak bacik! Ne mi féljünk a földönkívüliektől hanem inkább ők kerüljenek ki minket de jobban tennék ha mihamarabb kiírtanának!
2010. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
93%

Na most buktál le. Ebben a kategóriában nem írunk olyat, hogy logikus. A logikus az rossz. Mint ahogy a racionális is.


A kérdés elejét olvasva már megijedtem, de aztán szereztél nekem egy jó napot.


Az arzenálból ki ne hagyd a hiperszenzitív-agyvédő-alusisakot. Nálam lehet baráti áron rendelni.

2010. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Az univerzum végtelen, te most komolyan, KOMOLYAN azt hitted hogy mi vagyunk az egyetlenek..?:D Azthazudnak nekünk, amit akarnak! Te úgysem tudod leellenőrizni, hogy 3734235325 km-re mi van, ők pedig azt mondanak neked amit akarnak. Hülye vagyok kémiából és sosem fogom megérteni, de attól függetlenül hogy ez most milyen életforma amit találtak biztos vannak rajtunk kívülmások is.. szerintem:):D
2010. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
64%

Nostro:


Én már most az 501.-nél járok, lehagytalak :D De ha benne vagy elmehetünk együtt questelni, és leölni pár named földönkívülit. Tudok egy jó küldit 10-es szinten ami ad 20000 xp-t, 5000 aranyat, meg egy plazmafegyvert, olyat amilyet szeretnél. Fénykard is van, belegravírozva egy W.o.W. jel. (Cataclysm edition)


A kérdésre pedig azért nem válaszoltak 3 oldalon keresztül, mert úgy ahogy van értelmetlen, lévén hogy nem derült ki semmi a földönkívüliekkel kapcsolatban, leszámítva azt, hogy százezer fényéves körzetben esetleg van olyan életforma, amiben foszfor helyett arzén van. (Persze beleszámolva ezt a BAKTÉRIUMOT is, amit most találtak, meg a másik baktériumot, ami ugyanúgy nem csinál semmit mint ez, és még csak most fogják megtalálni a földön.) Ennyi.

2010. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!