Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most hogy kiderült az idegenek...

H.Jani kérdése:

Most hogy kiderült az idegenek létezése, az emberekben félelmet kelt a tény hogy mégis léteznek?

Figyelt kérdés

Én eddig nem hittem bennük, mert az egyetemen azt tanították hogy nem szabad bennük hinni.

Nem tudom igaz-e a a WOW jel (bizonyíték) utána a lézer fények valódisága igaz-e, de ez az arzénes földönkívüli bacik már tényleg bizonyíték mivel ez az élet forma nem földi eredetű. Ha vannak bacik akkor biztosan vannak értelmes és fejlett magasabb szintű idegenek is. Meggyőztetek!

Mostantól nem hülyézek itt le senkit és bocsánat! Elnézést kérek a 404 től Diatortól és mindenkitől, tényleg vannak idegenek mert az arzén méreg a földi lényeknek ellenben ezek a bacik arzénből vannak tehát nem földiek tényleg.

Kicsit félek most hogy tudom hogy léteznek. Ti is féltek? Vagy valaki nyugtasson már meg hogy nem fognak bántani!


2010. dec. 4. 10:49
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Őőő, lehet, hogy én nem figyelek már megint eléggé, de ki mondta azt, hogy ezek a bacik földönkívüliek? Szerintem senki.
2010. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
64%

"az a poén hogy van már 3 oldal, de senki sem a kérdésre válaszolt! "


Mivel a kérdés önmagában egy égbekiáltó baromság, így elég nehéz rá értelmes választ adni.

2010. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

persze hogy léteznek mi emberek ne legyünk már olyan ostobák, egoisták hogy azt higgyük hogy rajtunk kívül nem létezik máshol élet... Az univerzum hatalmas szinte csak a Naprendszert ismerjük, gyakorlatilag még azt sem mert a Holdon kívül nem járt ember máshol! Szóval mi annak az akadálya hogy máshol élet legyen? Illetve mi annak az akadálya hogy máshol nem lehet élet? Aki azt mondja nem léteznek a Földön kívül intelligens lények az csak bemeséli magának!

A régi embereknek meg nem gömb(tojásforma) alakú volt a Föld, hanem lapos és a szélét elérve lezuhanunk a semmibe... Nevetséges! Most ugyan ez a szitu, majd jön ismét egy ember aki bebizonyítja hogy rosszul hiszi sok ember azt hogy a Földön kívül nincs élet! Igen is van!

2010. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
egyébként míg nem bántanak minket addig nem kell tőlük félni!
2010. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%

Lol, lopod a szövegem az egoizmusról? Dik!

Amúgy valószínű hogy vannak, de rohadtul nem érsz el semmit vele, mert valószínűleg rohadt messze vannak, nem tudnak a fénysebességnél gyorsabban utazni, és fényéveket nem tennének meg azért, hogy minket analizálgassanak. Vagy alapból nem mások mint egy baktérium. Ha az emberektől elvonatkoztatsz, akkor sincs semmi logikus okuk idejönni. Ásványkincsek? Minden naprendszerben megtalálható a periódusos rendszer majd minden eleme, ha nem az összes. Talán a fanatikus "Istenkeresés" hozhatná őket ide, de annyi idő alatt saját maguk is elfelejtenék hogy miért jöttek, ha egyáltalán hisznek egyfajta istenben. A legkönnyebb mód nekik is a jel küldés.

Amúgy valószínűleg az emberiség nem is fog kijutni a naprendszerből, mert túl sokáig tartana az út, és a naprendszeren kívül a kozmikus sugárzás amúgy is megölni minket. (A tejútrendszer sugárzása. Ugyanúgy véd tőle a mi napunk mágneses ereje, mint ahogy a föld véd minket.)

De ha mégis itt lennének az "UFO-k", akkor se bírnák a földi légkört, sem a földi hőmérsékletet, sem a sugárzást. Jóformán minden körülményünk rossz lenne nekik. De ők már csak azért is lejönnek kezet fogni Hitlerrel.

2010. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

"Lol, lopod a szövegem az egoizmusról? Dik!"


konkrétan hol írtad te ezt az egoizmusról? ;) amúgy úgy hoztam ide az egot hogy az emberek mindig önmagukból indulnak ki, pl ha nincs levegő X bolygón akkor ott egyáltalán nem lehet élet sok ember szerint. A földi élethez az oxigén létszükséglet, de nem biztos hogy más lények is oxigént vesznek fel...


"Amúgy valószínű hogy vannak, de rohadtul nem érsz el semmit vele, mert valószínűleg rohadt messze vannak, nem tudnak a fénysebességnél gyorsabban utazni, és fényéveket nem tennének meg azért, hogy minket analizálgassanak."


Ezt honnan tudod? Nincs arra bizonyíték hogy fejlettebbek technológiával rendelkeznek mint az emberek, de az ellenkezője sincs bebizonyítva. Persze valószínűleg tényleg nem tudnak gyorsabban utazni a fénysebességnél, de semmi sincs kizárva ;)

Egyébként kíváncsiság is hajthatja őket, vagy bármi majd egyszer úgyis eljönnek.


"Vagy alapból nem mások mint egy baktérium."


No azért ezt nem hiszem, nyilván vannak baktériumok is, de vannak intelligens lények is.


"Ha az emberektől elvonatkoztatsz, akkor sincs semmi logikus okuk idejönni."


Bármi, akár kíváncsiság is.


"Amúgy valószínűleg az emberiség nem is fog kijutni a naprendszerből, mert túl sokáig tartana az út, és a naprendszeren kívül a kozmikus sugárzás amúgy is megölni minket."


Talán igazad van, de lehet majd valamikor eljutunk oda. Régen nem hiszem hogy gondolták volna az emberek hogy ember is eljut a Holdra.


"De ha mégis itt lennének az "UFO-k", akkor se bírnák a földi légkört, sem a földi hőmérsékletet, sem a sugárzást. Jóformán minden körülményünk rossz lenne nekik. De ők már csak azért is lejönnek kezet fogni Hitlerrel."


Lehet rossz példa, de ember is kibírta a Holdon. Jó tudom ott nincs légkör, meg nem napok voltak, de akkor is. Hitler meg hogy jön ide?

2010. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
:D
2010. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim válasza:

Heh, most monták a doku téjvéjbe, hogy az amcsik nyútak pá repüllő csészejalj specijalistát is hitlertül, oszt azza szórakoztak, hogy röptették a csészeajjakat.

A népeknyek meg kitanáták a jufó legendát, fedésnek. Mé ja eesű jufó kutattó szöveccséget es a CIJAJÉ pszichonautái hották léttre.

Há persze, tudom én, hogy most is hazunnak, na de há mi van ha ők is tuggyák, hogy én tudom, hogy hazunnak, aztán mégse?

Szóval akkó most vannak jufók, vagy senem? Ki lehet eztet logikával tanáni?

2010. dec. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

1:28


Részeg vagy, menj aludni.

2010. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

17:39


Azért mondtam a földi légkörös meg a hitleres példát, mert itt "bizonyíték erejű" fényképeket mutogattak, ahol egy földönkívüli kezet fog Hitlerrel. Nem látszott hogy lenne rajta űrruha.

A "Bármi megtörténhet." dolgot azért nem mondtam minden mondatom után, mert akkor sokkal hosszabb lett volna a szöveg, és úgy nem tudja az ember meggyőzni ezeket az idiótákat, akik mindenhol plejádokat látnak. És még mindig nem tartom valószínűnek hogy csak kíváncsiságból idejönnének. Én mindenképpen egy automatikus leszállóegységet küldenék ide legelőször.

(Amúgy már egyszer leírtam, hogy egy űrlény nem úgy viselkedik mint mi, mert nem emberi mércével mérik a dolgokat, meg az arzénos idegennél is leírtam, hogy nem feltétlen kell az idegeneknek olyannak lenniük mint nekünk. Pontosan már nem emlékszem hogy melyiknél.)

2010. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!