Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most hogy kiderült az idegenek...

H.Jani kérdése:

Most hogy kiderült az idegenek létezése, az emberekben félelmet kelt a tény hogy mégis léteznek?

Figyelt kérdés

Én eddig nem hittem bennük, mert az egyetemen azt tanították hogy nem szabad bennük hinni.

Nem tudom igaz-e a a WOW jel (bizonyíték) utána a lézer fények valódisága igaz-e, de ez az arzénes földönkívüli bacik már tényleg bizonyíték mivel ez az élet forma nem földi eredetű. Ha vannak bacik akkor biztosan vannak értelmes és fejlett magasabb szintű idegenek is. Meggyőztetek!

Mostantól nem hülyézek itt le senkit és bocsánat! Elnézést kérek a 404 től Diatortól és mindenkitől, tényleg vannak idegenek mert az arzén méreg a földi lényeknek ellenben ezek a bacik arzénből vannak tehát nem földiek tényleg.

Kicsit félek most hogy tudom hogy léteznek. Ti is féltek? Vagy valaki nyugtasson már meg hogy nem fognak bántani!


2010. dec. 4. 10:49
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Kiegészítés:


Amit írtam, abból kiderül, hogy NEM kell félni semmitöl!

A jó erök mindig a rossz fölött állnak, gyözedelmeskednek, hiszen ezek az Isteni erök!

A Sátán alá van rendelve Istennek, ö csak egy bukott angyal.


Ezekkel az arzén- és más dolgokkal csak félelemben akarja tartani az embereket, akik ezzel foglalkoznak és hisznek benne...


Aki Isten alá rendeli magát, Öt akarja szolgálni, annak nincs mitöl félnie, a legmagasabb, leghatékonyabb védelem alatt áll, ami csak az univerzumban létezhet!!!

2012. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 3Co válasza:
nem kell félnünk töllük mert ha jönnek akkor is csak a genetikánk miatt jönnének. Mert úgye lehet hogy sokkal fejlettebek mint mi, és lehet hogy elkorcsosultak már. És kell nekik a vérfrissítés. Mert úgye az olasz férfi esetére vissza emlékezve őt is elrabolták majd egy idegen nő elcsábitotta és ezt mondta " mindent megtett hogy a födi férfiak becsületén folt ne essék!"
2012. ápr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Kérlek ne higyj ezekben a mesékben!!!

Ezek nem igaz történetek, hanem kacsák ill. démoni eredetü dolgok.

2012. ápr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!