Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Nibirun elképzelhető Földön...

M@x kérdése:

A Nibirun elképzelhető Földön kívüli élet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 08:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
50%
Szóval azt mondod, hogy létezik az univerzumban olyan atomszerkezet, amely meghazudtolja a fentebb általam leírtakat, és képes az abszolút 0 foknál nem megfagyni, tehát 0 energialeadásnál még mindig mozognak benne az elektronok, tehát mégis van energiája (reméle látod, h ez paradoxon). Akármit is mondasz, a Hidrogénnél kisebb tömegű (egyetlen elektronja van) atom nincs. Márpedig a legkisebb tömegű (tehát legkisebb energiájú atom) nincs. És az is megfagy a fentebb említett hőfokon. Lehetetlen, hogy létezzen a mi létsíkunkon (ebben az univerzumban) ilyen anyag.
2011. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 H.Jani ***** válasza:
25%
Igen. Az egész univerzumban mi csak a gázoknak a töredékét ismerjük és minden fajta vegyületnek csak a töredékét! Olyan vegyületek vannak pl távoli bolygókon, hogy ha a tűzbe teszed, elkezd sűrűsödni és növekedni, és minél többet égeted annál nagyobb lesz! Na pl ezt se ismerjük. Vagy ott vannak azok a gázok, amik olyxan ismeretlen molekulákból állnak, amiket ha víz ér akkor felrobban. Az ismeretlen fémekről meg nem is beszélve. Vannak olyan fémek más bolygókon, amik olyan erősebbek a gyémánttól és egyszerűen sehogy se tudod őket megsemmisíteni. Na ezért mondom hogy felejcsétek el a földi fizikát és a kémiát. Amik az univerzumba vannak más bolygók azok nem ismerik a földi fizikát és kémiát.
2011. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 potion ***** válasza:
50%

"Na ezért mondom hogy felejcsétek el a földi fizikát és a kémiát. Amik az univerzumba vannak más bolygók azok nem ismerik a földi fizikát és kémiát."


1. Hát szerintem a földi nyelvtan is elfelejtetted


2. Miért nem ismerhetik? tehát azt mondod hogy minden másik csillagrendszerben újfajta periodikus rendszert kell csinálni? Miért a holdon meg a marson se újfajta elemek vannak.

Vegyületek lehetnek de azok se mehetnek absz 0 fok alá

Amúgy is miért felejtsem el a földi fizikát? Az még jó itt úgyhogy ennyi.

2011. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Amúgy kint a világűrben abszolút 0 fok van és az atomok nem mozognak, de ha nem mozognak az atomok egy anyagban akkor az, hogy létezhet?

Lehet, hogy a világunk csak illúzió?

2011. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:

MEGÁLMODTAM!!!!!!!!

AZON A RETTEGET NAPON MIKOR A FÖLD SAJÁT MAGA ELLEN FORDUL MINDENNEK VÉGE! ÁÁÁÁÁÁ IIIIIIII MEGINT LÁTOMÁSOM VAN.... IGEN... Na jó komolyra fordítva a szót: Tételezzük fel, hogy ez a Nibiru majd 2012 december 21-én becsapódik a Földbe és meghal az emberiség háromnegyede blablabla.. Mit tudunk akkor tenni?

Mi jó van abban, hogy tudunk róla és pánikulunk?

Tudod mi lenne akkor ha ezt megtudnánk? A tinédszerek kimaradnának a suliból mondván ki akarják élvezni az életet! ( és persze ezt én is így tenném 14 vok) El akarnák veszíteni gyorsan a szüzeségüket (tök mind1, hogy kivel)Mindenki éces meg terhes meg mit t.om én mi lenne.Az emberek nem dolgoznának bűncselekmények sorát követnék el (úgyse lesz büntetés) Tömeges öngyilkosságok lennének, hogy ne szenvedjenek majd akkor. stb. stb. Szóval nekem ez a véleményem. Ne tőrődj azzal, hogy :mi lesz ha.... Élj úgy mint eddig és majd ha lesz világvége lesz ha nem lesz akkor meg nem lesz!

2011. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 H.Jani ***** válasza:
10:04 Lehet hogy barom vagyok de az IQ több mint neked, mert én képes voltam anélkül elmondani a mondókámat hogy másokat sértegessek. Az univerzumban ezrével vannak olyan atomok és vegyületek amiket az ember még nem ismer.
2011. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Itt több baromságot olvasni, mint néhány ezoterikus fórumban :D
2011. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ez egy ezoterikus fórum. Csak szólok...
2011. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nem tudom mi található a Nibirun. Ezzel kapcsolatban csak a kormány tudna mondani valami biztosat, mert ők tisztában vannak ezekkel a dolgokkal, persze ezeket nem fogják közölni az átlagemberekkel. Én személy szerint elképzelhetőnek tartom, mint minden egyéb bolygón, az univerzum tele van élettel.


Csillagvizsgáló

2011. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy nem sértegetsz, még nem jelenti azt, hogy több az IQ-d...Sőt, én gyépést még nem hallottam káromkodni :D


Végleg, zárásként írom, akár elhiszed, akár nem. A hidrogén az Univerzumban leggyakrabban előforduló anyag (kb 80%-át teszi ki az anyagmennyiségnek). Az a legegyszerűbb, s egyben legtökéletesebb elem, mivel csak egyetlen elektron található az egyetlen elektronpályáján. Ennél nincs kisebb tömegű atom, mivel 1-nél nem lehet kevesebb elektronja semminek. Akármilyen vegyületet csinálsz tehát, a tömege nagyobb lesz a hidrogénnél. A hidrogén fagy meg a legnehezebben, pont a szerkezetének tökéletessége miatt. És mint fentebb leírtam, az is megfagy még az abszolút 0 fok elérése előtt. Ennél világosabban, és érthetőbben nem tudom leírni neked, nem vagyok kémiatanár, csak 2 évig tanultam középiskolában (amire emlékszem), és mégis többet tudok belőle, mint te, úgyhogy vitatkozhatnánk, hogy kinek több az IQ-ja. És egy jótanács a végére: Ha fingod sincs a témához (jelen esetben a kémia), akkor inkább hanyagold, ne fitogtasd a nemtudásodat, vagy ha már belementél, és kiderül, hogy tévedtél, akkor ne ragaszkodj a rosszhoz, mert csak kiröhögnek, egyre nevetségesebbé válsz.

2011. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!