Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Nibirun elképzelhető Földön...

M@x kérdése:

A Nibirun elképzelhető Földön kívüli élet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 08:43
1 2 3 4
 31/40 H.Jani ***** válasza:
37%

Már pedig nekem több az iQ-m tudod mért?


Mert van annyira logikus gondolkodásom, hogy minden féle földi tudomány és mellébeszélés nélkül is tudjam, hogy nem vagyunk egyedül ebben a kib@szott nagy univerzumban és nem a semmiből vagyok hanem valami által és az a valami valahonnan jött, és ehhez nincs szükségem földi tudományra mert a válasz itt van bennem csak magamra kell néznem.


Nem érdekel a tudomány, nem érdekel a kormány és a NASA. Elég ha magamra nézek és a földi élet több trilliárd élőlényére ahhoz hogy tudjam csak egy kis porszem porszeme vagyok itt a földön az egész univerzumi élethez képest én egy senki vagyok! Nem hogy azt állítsam hogy én vagyok a minden (ahogy a szkeptikusok teszik) és az egész univerzum egy nagy semmi, mert pont fordítva van! És erre minden féle tudomány nélkül is rájöhetnél ha kinyitnád a szemed! Ha a földön ennyi élet van képzel el mennyi élet lehet az univerzumban! De ha te hiszel a kormánynak az egy dolog. De minket ne is próbálj "téríteni" mert mi a szívünk mélyén tudjuk honnan jöttünk érezzük azt az erőt amit az őseink éreztek anno én legalábbis érzem az őseinket a véremben és ezt az ösztönt nem tudod belőlünk kiszedni se te se a NASA de még Orbán Viktor se! Tök feleslegesen erőlködsz itt!

2011. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Azt az utolsó részt Vona Gábortól hallottad?:D
2011. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
73%

,,Nem érdekel a tudomány, nem érdekel a kormány és a NASA"


Ezért vagy buta.


Az univerzumban bizonyára sok élet van, olyan élőlények is létezhetnek amiket mi el se tudunk képzelni. ( nem feltétlenül értelmes életre gondolok, de akár arra is)


De nincs Nibiru és nincs rajta élet sem. Ez egész biztos.

2011. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 potion ***** válasza:

A válasz írója 25%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:19


DE KIAF@SZOM MONDJA AZT HOGY MI VAGYUNK AZ EGYETLENEK AZ UNIVERZUMBAN? Nem a szkeptikusok a hülyék mert nektek kb annyi memóriátok van mint egy aranyhalnak mert ezt már 20k-szor el mondtuk de szajkózzátok a tények nélküli hülyeségeteket, én most már lesz@rom most már nem fogok többé ide írni (kivéve ha vmi irdatlan hülyeséget írtok)

Majd megnézem mekkora b@szomnagyot fogtok koppanni 2012-ben

na páh

2011. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
jajj de jó elment potion 1 kötekedővel kevesebb huhh. Kösz kérdező!
2011. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 potion ***** válasza:
f***t mentem el csak kevesebbet fogok írni
2011. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Mivel a Nibiru nem a Föld, ezért

kizárólag Földön kívüli élet képzelhető el rajta.


(Elképzelni pedig bármit el lehet. Nibirut is, életet is rajta.)

2011. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
nos most azt olvastam hogy a niburu nem is bolygo hanem torpecsillag vagyis belul hot de az hogymagahoz vonza a foldet akkor 3600 evel ezelot mirt nem tete akkor elmeletileg nem is lennenk mar a helyunkon
2011. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Igen itt élnek az anunnakik, akik a királyukról, Anu-ról kapták a nevüket.

Enki vezetésével (aki Anu fia) a Földre is eljöttek, és letelepedtek itt, 450 000 évvel ezelőtt.

Később Enkitől Anu másik fia, Enlil vette át a hatalmat itt a Földön, az emberiség felett.

2014. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
a Nibiru létezik és igenis lehetséges rajta az élet!
2014. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!