Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Augusztus 21-én 22:15 körül...

Augusztus 21-én 22:15 körül más is látta a következő fényjelenséget Szeged felett?

Figyelt kérdés

Tegnap (augusztus 21-én) éjszaka a következő jelenségre lettünk figyelmesek Szeged felett a Kálvária tér környékén:

22:15 körül egy furcsa fényjelenségre lett figyelmes a Párom. Az ablakhoz odahívva megdöbbenve figyeltem azt a narancsos-vörös színű gömböt a délkeleti égbolton, ami roppant alacsonya és közeledve szállt. Mi a 4.-en lakunk és nem úgy nézett ki, mintha repülő vagy helikopter lett volna. Hangjelenség egyáltalán nem kísérte és egyre jobban közeledett. A házak felett nem sokkal magasabban volt látható. Olyan hatása volt, mintha pár száz méterre lett volna tőlünk. Mikor a ház takarásába került pont déli irányban, átrohantunk a a másik oldalra, hogy ott kövessük a mozgását. Pár másodperc múlva ott is feltűnt, de mintha akkor már távolodott volna. Nagyon gyorsan csökkent a fény ereje , majd olyan picire zsugorodott, hogy egyáltalán nem láttuk. Ez elég nagy gyorsulásra enged következtetni.

Gondolkoztunk, hogy mi lehetett, de teljesen hangtalan volt, ezért bármiféle gépet kizárunk. Nagyon alacsonyan szállt, nem az égen, hanem a házak fölött. Lámpás vagy bármi ilyesmi se lehetséges szerintünk, mert ahhoz túl gyorsan közeledett eleinte, majd nagyon gyorsan távolodott délnyugati irányba. Amikor a legközelebb észleltünk magunkhoz, akkora fénye volt, mintha csak az utcai lámpára néztünk volna le, tehát valóban közel lehetett.

Az interneten keresgélve találtunk arra vonatkozóan információt, hogy tegnap előtt Egerben is nagyon hasonló jelenséget figyeltek meg.


2011. aug. 22. 14:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azzal a lampionnal tuti fel fogjátok gyújtani a fél várost. :(
2011. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ufó volt, érted jöttek, csak megláttak h figyeled őket is visszafordultak...Ezt akartad hallani, nem?! Tele a média ezekkel, hogy most mindenki ufót lát. Érdekes, amíg nem foglalkoztak ezzel az emberek, nem látott senki semmit sem. Most meg egy kis fénynek, ködnek, vagy felhőnek is azt hiszik az emberek, hogy idegen civilizáció érkezett.
2011. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Én évek óta nem foglalkoztam a kérdéssel és tv híjján nem is voltam képben, h most ez ennyire felkapott. Ahogy most viszont keresgélek, elég sok észlelésről találok infokat az elmúlt 1 hétről.
2011. aug. 22. 15:09
 14/28 Baracsi Ágota ***** válasza:

Kedves Kérdező! Utána néztem a gömbvillámnak. A wikin ezt írják róla: [link]

Ebből kiderül, hogy átlagos élettartamuk 10 másodperc (a nagyobbak néhány percig is létezhetnek), számtalan színváltozata van, van narancsvörös is, általában narancs vagy labda méretű, de vannak sokkal nagyobbak és sokkal kisebbek is, és elég szeszélyesen mozognak. Általában viharokhoz kapcsolódnak, de más források szerint a villámcsapástól távol is megjelenhetnek. [link] Nagyon ritka és veszélyes jelenség. A leírás alapján az objektum lehetett akár egy nagy gömbvillám is, csak az nem stimmel, hogy erősen fénylett.

2011. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Mi 20àn a tüzijàték utàn làttunk hasonlot, azon az estén làttunk kivànsàg làmpàkat repülöt müholdakat a nemzetközi üràllomàst is làttuk, de éjfélkor làttuk ezt a narancssàrga-vörös szinü fényt nagyon alacsonyan repült és hangtalanul tölünk egy 500 méterre lehetett talàn, lefényképeztük és egy V alaku tàrgy làtszik a képen, utoljàra tavaly làttunk ilyet akkor le is filmeztük de akkor felhös is volt az ég szoval kizàrhato a mühold stb és a képeken annak is érdekes formàja volt és az is elég alacsonyan repült és elég sokan làttuk
2011. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
Az elözö vàlaszolo vagyok elfelejtettem leirni hogy Siofokon làttuk
2011. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
én 19.-én láttam 4 narancssárga fényt az égen kb.200 méter magasan, hangtalanul és nagyon lassan vonultak. az első 3 egyforma távolságra voltak egymástól, a negyeik pedig le volt maradva, de gyorsan odasuhant, elérte a 'követési távolságot'...ez is elég furcsa
2011. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Én szív alakút engedtem fel, az mondjuk lehet v alakú. Egyébként nem gyújtja fel a várost mert amikor kialszik akkor kezd el sűlyedni mire leér már nincs parázs. Ez a lapmpionos buli most kezd divattá vállni.
2011. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Tudom hogy néz ki egy lampion azon az estén làttunk is pàrat de amit éjfélkor làttunk az nem volt lampion, nem szàllt felfelé hanem egyenesen ment és tul gyorsan.
2011. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Ahogy leírod az egyértelműen ÚFÓ volt, mert ÚFÓK vannak és lesznek is főleg így 200 méter magasan, hang nélkül suhannak és megtermékenyítik a védtelen nőket. Na, ez a való!
2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!