Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Augusztus 21-én 22:15 körül...

Augusztus 21-én 22:15 körül más is látta a következő fényjelenséget Szeged felett?

Figyelt kérdés

Tegnap (augusztus 21-én) éjszaka a következő jelenségre lettünk figyelmesek Szeged felett a Kálvária tér környékén:

22:15 körül egy furcsa fényjelenségre lett figyelmes a Párom. Az ablakhoz odahívva megdöbbenve figyeltem azt a narancsos-vörös színű gömböt a délkeleti égbolton, ami roppant alacsonya és közeledve szállt. Mi a 4.-en lakunk és nem úgy nézett ki, mintha repülő vagy helikopter lett volna. Hangjelenség egyáltalán nem kísérte és egyre jobban közeledett. A házak felett nem sokkal magasabban volt látható. Olyan hatása volt, mintha pár száz méterre lett volna tőlünk. Mikor a ház takarásába került pont déli irányban, átrohantunk a a másik oldalra, hogy ott kövessük a mozgását. Pár másodperc múlva ott is feltűnt, de mintha akkor már távolodott volna. Nagyon gyorsan csökkent a fény ereje , majd olyan picire zsugorodott, hogy egyáltalán nem láttuk. Ez elég nagy gyorsulásra enged következtetni.

Gondolkoztunk, hogy mi lehetett, de teljesen hangtalan volt, ezért bármiféle gépet kizárunk. Nagyon alacsonyan szállt, nem az égen, hanem a házak fölött. Lámpás vagy bármi ilyesmi se lehetséges szerintünk, mert ahhoz túl gyorsan közeledett eleinte, majd nagyon gyorsan távolodott délnyugati irányba. Amikor a legközelebb észleltünk magunkhoz, akkora fénye volt, mintha csak az utcai lámpára néztünk volna le, tehát valóban közel lehetett.

Az interneten keresgélve találtunk arra vonatkozóan információt, hogy tegnap előtt Egerben is nagyon hasonló jelenséget figyeltek meg.


2011. aug. 22. 14:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20.-án én is láttam valamit 8óra fele (du) ,de az nem gömb alakú volt hanem egy narancssárgás csík ,vagyis csak annak látszott. asszem repülő volt de nem 100%..
2011. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
dee nem olyan normális narancssárga hanem olyan furi.xD
2011. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Ez is UFÓ!
2011. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Baracsi Ágota: a dolog furcsasága, h semmiféle vihar nem volt akkor sem, előtte sem és utána sem. Tiszta volt az égbolt, még felhő sem látszódott. Az erős fény viszont tényleg érdekes.


15:21-es komment írójának: mi sajnos nem tudtuk lefényképezni, nem olyan jó képességű a fényképezőnk. :( A te képedet meg lehet valahol nézni?


Egyre több az ilyen észlelés, és lehet, h sokan műholdat vagy lampiont vélnek ufonak nézni, de azért vannak olyanok is, akik teljesen tisztában vannak, h egy repülő, egy helikopter, egy műhold, egy hullócsillag h néz ki az esti égbolton, és ha azt állítják, h a látott jelenség egyikre sem hasonlít, akkor azon én mindig elgondolkozok.

2011. aug. 23. 10:12
 26/28 anonim válasza:
Mi is láttuk.Egerben lakunk,itt láttuk szombaton.De másnap mentünk Szegedre,és ott is láttuk.De nem tudjuk h mi volt az.
2011. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is belelátom a történetbe, hogy a kormány kitalált egy ilyen rossz fedősztorit (úgyis kapóra jött ez a lampion), hogy ezzel megnyugtassák az embereket, vagy hogy ne tudódjon ki, hogy mi is volt az. Gondolom ők tudják, hogy az valóban ufo volt, csak nem akarnak hisztériát. De egyszer eljön az az idő, amikor nem kell semmilyen fedősztori...
2011. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból kinéztünk és az északi égbolton egy narancsfényt láttunk egyenletesen mozogni. Olyan volt, mintha pislákolt volna a fénye és szépen lassan ment, kicsit emelkedett. Nem műhold volt, biztosan. Egyre jobban pislákolt, majd nem láttuk. Erről elhiszem, hogy lampion volt. Nem akarom rámondani, h ufo. De ennek a fényereje kisebb volt, és pislákolgatott, tehát változott az intenzitása és az eltűnése se távolodás miatt volt, hanem látszódott, h egyre többször ment el a fénye, majd végleg megszűnt.

Amit mi 2 napja láttunk, annak jóval erősebb, egyenletes fénye volt, irányt váltott és látszódott, h gyorsan távolodik.

2011. aug. 23. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!