Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy Ufokat látok...

Lehet, hogy Ufokat látok Sopron felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy tévedek, lehet, hogy nem is Ufo (k) volt (ak), de Sopron felett, meg a Lővérek fele szinte minden este látni repülő tárgyakat. Egy részük repülő, az tuti, de a többi... És a panel előtt, ahol lakom múltkor egy kisgyerek (6éves) egy lényt rajzolt krétával és egy "csészealjat". Valaki tapaztalta még ezeket a jelenségeket?
2011. aug. 31. 12:23
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Ragnarok: jó, tudom-tudom. UFO-k járnak, és szerencsére ti észreveszitek őket. :) Hány évesek vagytok amúgy?
2012. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
53%

Mi köze a koromnak,ahhoz hogy amit több ember is látott megtapasztalt?

Még ha nem is űrlények űrhajói voltak,hanem "lámpások" akkor is tiszteletben kéne tartanod,hogy a másik igenis látta.És nem fog idejönni hazudozni neked.De igazad van,keresd az összeesküvést itt mindenki pont részeg volt meg be volt drogozva...hagyjad már....

2012. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
09:14-es válaszoló.Ahogy én tiszteletben tartom a szkeptikusok véleményét,úgy te is tartsd tiszteletben azt,hogy vannak,akik hisznek.Az,hogy az osztrákok tudják-e ,szerintem nem a mi dolgunk.És ha tudják,akkor mi van?Majd bezárnak minden túristát,meg soproni lakost,aki bármit is látott? Gondolkozz mielőtt okoskodsz.És mint ahogy írtam is párszor: NEM ÁLLÍTOM,HOGY FÖLDÖNKÍVÜLI JÁRMŰVEKET LÁTTAM,csupán azt mondom,hogy tuti nem lampion volt,és nem is repülő,sőt műhold sem.Ettől függetlenül lehet rá logikus magyarázat,csak kíváncsi voltam,hogy vannak-e itt még olyanok,akik errefelé láttak hasonlót az én észlelésemhez.Várom a további érdekes észleléseket,és köszönöm azoknak,akik eddig leírták a tapasztalataikat! Ja és amúgy 24 vagyok,nem 12 :D,de azt hiszem,hogy az észlelések nem függnek össze a korral!
2012. jan. 11. 14:11
 44/57 anonim ***** válasza:
Kérdező: de, sajnos. Rögtön UFO-ra gyanakszol (legalábbis a kérdésedből adódóan) ahelyett hogy racionális magyarázatot keresnél rájuk.
2012. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Az UFO szó nem űrlényt jelent,csak úgy megjegyzem ez angol szavak rövidítése Unidentified Flying Object ez magyarul annyit tesz Azonosítatlan Repülő Tárgy tehát amit látott az UFO,mert nem tudja azonosítani.
2012. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
14:48.Nem rögtön gyanakodtam arra.Figyeltem esténként az eget.Néztem egyedül,néztem barátokkal.Aztán miután kizártuk a műhold,hullócsillag,repülő,lampion,szentjánosbogár,stb. lehetőségét,és mivel ezek a fények annyira furán viselkedtek,egy idő után felötlött bennem a gondolat,hogy talán,esetleg...Ezért is írtam ki úgy a kérdést,hogy "lehet,hogy tévedek".Szóval esélyes,hogy tévedek,de az is,hogy valóban valami nem földi dolgok repkednek erre.De megértem a te álláspontodat is természetesen.
2012. jan. 11. 17:07
 47/57 anonim válasza:
Mi Vitnyédről láttunk érdekes fényeket. Csillagszerű, narancssárga színűek voltak, de a légtéren belül. Valaki azt mondta, hogy utasszállítók, amik nem kapnak leszállási engedélyt, és fent köröznek leszállófénnyel. Viszont amiket mi láttunk, volt hogy 15 percig egy helyben álltak, majd elindultak. A semmiből jelentek meg az égen és erősebben világítottak (pulzáltak) mint a Vénusz. Semmiféle hang nem kísérte a jelenséget. Megmutattuk egy srácnak, aki pilótának tanul, és azt mondta, hogy nem repülők, azoknak más fényük van. Néha ezek a narancssárga fények elhalványultak, majd elkezdtek villogni vakúszerűen, és mintha egy villanásban 3 szín (fehér, kék, piros) jelent volna meg. Találtam egy videót neten, ami teljesen ugyanolyan mint amit láttunk: http://www.youtube.com/watch?v=YRQ49oX9ugU Nem állítom, hogy földönkívüli járművek lehet hogy valami új haditechnológia. Mindenesetre aki látta ezt a jelenséget, vagy van ötlete hogy mi lehet írjon privátban!
2012. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Kérdező: elnézést kérek én is, ha esetleg túl nyers voltam.
2012. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:

08:34! Durva amit linkeltél,mert én is hasonlót láttam,csak vakító fehér színben.És bár most nem lakom Sopronban,de tervezem a költözést,és kicsit para,hogy ennyien látnad dolgokat.Véletlen egybeesés?Nem hiszemVagy valami nagy dolog készül,vagy valaki szivat minket.

08:40! Semmi gond! Mondom,én megértem ,ha valaki szkeptikus,ezzel nincs baj,én sem hiszek Istenben pl.csak hát azt sem lehet kizárni,hogy nem vagyunk egyedül.De még ennyi "sorstárs" írása után sem mondom azt,hogy én bezony tutira fix,hogy egy földönkívüli űrhajót láttam.Lehet ezek oyan nagyon is földi jelenségek,amiket eddig még nem tudtak tudományosan megmagyarázni.Egyre több szemtanú ovassa a kérdésem,ennek örülök :)! Köszi a válaszokat!

2012. jan. 12. 08:57
 50/57 anonim ***** válasza:
Ezen a belinkelt videón két repülőt látok,amelyek a leszálláshoz készülődnek...
2012. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!