Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy Ufokat látok...

Lehet, hogy Ufokat látok Sopron felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy tévedek, lehet, hogy nem is Ufo (k) volt (ak), de Sopron felett, meg a Lővérek fele szinte minden este látni repülő tárgyakat. Egy részük repülő, az tuti, de a többi... És a panel előtt, ahol lakom múltkor egy kisgyerek (6éves) egy lényt rajzolt krétával és egy "csészealjat". Valaki tapaztalta még ezeket a jelenségeket?
2011. aug. 31. 12:23
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Azt gondolom,badarság azt hinni,hogy egyedül vagyunk az Univerzumban!És attól,hogy mi emberek még nem jutottunk el arra a fejlettségi szintre,hogy képesek legyünk fénysebességgel utazni,még más fajok eljuthattak,hisz nyilván más galaxisokban az élet nem pont akkor alakult ki mint a Földön...Ne legyünk már ennyire szkeptikusak! Istenben is milliárdok hisznek,mégsem látta senki!És szerintem tartsuk tiszteletben azt,aki hisz a földön kívüli élet létében,és ha ti nem hiszitek ezt,akkor mért olvastok,írtok ezen az oldalon?!Aki átélt hasonlót,csak az értheti meg...
2011. aug. 31. 13:19
 12/57 anonim ***** válasza:
mondom, hogy még fénysebességgel is minimum több ezer év lenne mire ideérnének. szerintem egyrészt nem is élnek eddig, másrészt pedig kedvük sincs több évezredet utazni :)
2011. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Láttam múltkor Sopronban léggömböket is,de azok mások voltak..Ha nagyon hasonlítgatni akarnám,akkor repülőt mondanék,tehát magasan volt,de nem olyan mint egy repülő.A gyereket nem tudom...Kérdeztem,hogy ez micsoda,mikor láttam,hogy mit kezd el rajzolni és csak azt mondta,hogy "hát ez egy ilyen,bácsi".Kérdeztem,hogy láttál ilyet?És csak azt mondta,hogy "aha",és rajzolgatta tovább,de nagyon nagy gonddal.Nem tudom,lehet én értelmezem félre.
2011. aug. 31. 13:25
 14/57 anonim ***** válasza:
A sorozatos Csendes óceáni vulkánkitörések 5,8-6,5 ös földrengések a ugyanott, vagy az Antarktiszon észlelt furcsa anomáliák sincsenek a tv-ben. Pár éve egy 3as rengésnél szinte izzott a világsajtó, most meg semmi. Törvény írja elő, hogy azt mondanak a hírekben amit akarnak, jogilag sem lehet hibáztatni őket ha valamit nem mondanak el, vagy hazudnak. a kormány adta nekik ezt a jogot. egy kis csoportnak a kezein megy keresztül minden hírnek való, aztán ha úgy látják h nem sérti az emberek birkaszellemét, akkor tovább engedik a médiának, és abból lesz a hír. Senki ne várja el, hogy a komolyabb UFO-eseményeket majd a nagy nyilvánosság elé tárják! Sok hónapja egy amerikai 3 betűs szervezet, asszem FBI bevallotta a nagy nyilvánosság előtt h 60 éven keresztül hazudtak az emberiségnek. és senki nem törődik vele, mert nem adják le a főműsoridős hírekben, vagy az újságokban. még most kezd Mo-on is pár elvont blogon szerepelni. Most kezdenek nyilvánosságra hozni UFO aktákat, de pl Új Zélandon 80 évre vannak titkosítva ilyen iratok. azok milyen komolyak lehetnek!? amiket a nyilvánosság elé tárnak gyakorlatilag a "Nesze semmi fogd meg jól" kategóriával egyenlő. Röviden "altatás". Igazából lehet jogilag kötelezni a kormányokat hogy vallják be az UFO-s titkaikat, de amit azzal ér el az ember is csak "altatás" és magunkra haragítjuk a kormányt ami hosszú távon nem éri meg különösen a családtagjainknak nem.
2011. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM 13:32! Így van!És abba is gondoljunk már bele,hogy ha a hírekben este bemondanák,hogy emberek,itt vannak az ufok,szóval innentől ezt kell elfogadni,szerintetek nem törne ki pánik? Hm? Mert szerintem lenne aki belezavarodva,és lenne a fosztogatás a bűnözés,mert azt hinnék,hogy legalább itt a világvége!Gondolkodjunk már reálisan!Amúgy meg ez a fénysebesség téma is meddő vita,mert honnan tudja bárki,hogy csak fénysebességgel utazhatnak...Az ember ilyen szempontból szűk látókörű.Csak abban tud gondolkodni,hogy mi emberek mire lennénk képesek,a mi szervezetünk mit bírna ki,szóval csak mi mi mi!Pedig ki tudja más bolygókon mik lehetnek az életfeltételek,és milyen fejlődési szintet értek már el!Szóval nyissunk szerintem az új dolgok felé!
2011. aug. 31. 13:39
 16/57 anonim ***** válasza:

ja! csak azt nézik h az emberi életre mi alkalmas, mert a mi naprendszerünk nagyrészt szén alapú. attól h egy bolygó légköre 90%-ban szén-dioxidot tartalmaz, és az ember nem élhetne ott(ez mind a hivatalos álláspont szerint)

attól még növények bőven megélhetnek.(CO2 beszív, O2 kifúj-fotoszintézis meg hasonlók) sok mindent kihagynak

2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
jah egy bolygó alatt a Marsot értettem
2011. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
így van 13:42! Egyébként kíváncsi lennék,hogy a sok "okos" tudja-e,hogy az emberi bőr a belélegzett levegő miatt öregszik!!! Ez is egyféle"mérgezés" a tudódok szerint.szóval nem minden élőlénynek lehet jó a széndioxid!
2011. aug. 31. 13:48
 19/57 anonim ***** válasza:
88%

"ja! csak azt nézik h az emberi életre mi alkalmas, mert a mi naprendszerünk nagyrészt szén alapú. attól h egy bolygó légköre 90%-ban szén-dioxidot tartalmaz, és az ember nem élhetne ott(ez mind a hivatalos álláspont szerint)

attól még növények bőven megélhetnek.(CO2 beszív, O2 kifúj-fotoszintézis meg hasonlók) sok mindent kihagynak"


A naprendszer nem szén alapú, csak az általunk ismert élet. A napban például egy molekula szén sincsen, csak hidrogén meg hélium.

Ha meg a növényeket nézzük, valóban, de gondolj bele, ha oxigén kifúj, akkor mi lesz. Kis idő múlva nem csak szén-dioxidból állna légkör. Amúgy a Föld is így kezdte. A növények meg nem utaznának ide milliárd fényéveket.


Persze elképzelhető, hogy van élet az univerzum más pontján is. De kijelenteni, hogy biztos, az épp olyan marhaság, mint azt állítani, hogy egyedül vagyunk. Meddő vita ez az egész. Amúgy minden azonosítatlan repülő tárgy UFO, akkor is ha egyébként egy izraeli kémrepülő. Azt sem kötik az orrunkra ha itt gyakorol az egész hadsereg, ahogy azt sem, ha valóban űrhajó. Vagy ami még rosszabb. Egy izraeli űrhajó.

2011. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim válasza:

Ez igaz /előttem lévő, hosszú írásos :)/ és egyébként én is,néha elég furcsa, megmagyarázhatatlan dolgokat látok: pl:

20-án, amikor jöttünk haza a virágkarneválról Debrecenben, egy olyan valamit láttam, ami nem villogott tehát nem repülő, és fényesebb volt , mint a mellette lévő műhold( merthogy az biztos az volt)és nem csillag volt, mert mozgott, nem is lassan... ja és a legfontosabb: 2 is volt belőle... azelőtti nap is láttam, és akkor nem csak én, hanem más is, és rájöttünk, hogy biztos a nemzetközi űrállomás, de 2 is van?! azt kétlem!!!

2011. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!