Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy Ufokat látok...

Lehet, hogy Ufokat látok Sopron felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy tévedek, lehet, hogy nem is Ufo (k) volt (ak), de Sopron felett, meg a Lővérek fele szinte minden este látni repülő tárgyakat. Egy részük repülő, az tuti, de a többi... És a panel előtt, ahol lakom múltkor egy kisgyerek (6éves) egy lényt rajzolt krétával és egy "csészealjat". Valaki tapaztalta még ezeket a jelenségeket?
2011. aug. 31. 12:23
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Én eddig amit a hegyek felé láttam,azok olynok voltak,hogy fehér színük volt,de olyan vakító és mintha egy repülő reflektora lett volna csak sokkal nagyobb és vagy állt egy helyben és mintha felerősítette volna ezta fényt,fokozatosan majd vissza,vagy nagyon lassan suhant az égen.Volt,hogy egyszerre többet is láttam.Nem tudom mi van arra,de szerintem más is látja ezeket.
2011. dec. 29. 17:50
 32/57 SissiT válasza:

Most muszáj megint írnom, mert tegnap kora este majd éjjel is láttam az erdő felett és ma is láttunk! és nem csak én és a húgom, hanem most már anya is! A legérdekesebb, hogy ma nem egyet, hanem hetet láttunk!! Egyet én vettem észre, mikor a síneknél, az Erzsébet kertnél jöttünk haza autóval, fejünk fölött lebegett! Alacsonyan és nagyon világított piros kék volt és nem értem most akkor ezt hányan látják még, mert nem hiszem el, hogy kivakítja az ember szemét és senki semmi....!

A legérdekesebb viszont az volt, hogy megint az erdő fölött láttuk és leereszkedett az erdőbe. Ott lehetett vagy fél óráig, majd láttuk fölemelkedni onnan és a lakópark fölött ment el! :) De már nem is rémülünk meg tőle... most már ott tartunk, hogy lassan uzsi szendvicset csomagolunk nekik és lehaverkodnánk velük, mert ez itt most már kezd minden napivá válni :D Érdekes. Holnap vissza utazunk Budapestre, de szerintem érdemes nézni a kiserdőt....!!!

2012. jan. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Szia Utolsó! Hát ez nagyon durva,belegondolva abba,hogy nyáron minden este sétáltam ott a sineknál,és át a "Bözsi-kerten".De mondjuk konkrétan még mindig nem tudom,hol van az a kiserdő...Js és most fogok Sopronba költözni,így lehet,hogy éjjel nem leszek maradéktalanul nyugodt abban a városban :S...
2012. jan. 9. 11:46
 34/57 horrendas ambages ca ***** válasza:
Sopron nem jó hely ott élőknek,az osztrákokra van kihegyezve,túristákra. 3 évet töltöttem ott és a környékén .2008 óta tavalyi év feléig.Nos ott kezdtem el énis mindennaposan UFO-kat látni,ha ügyesek vagytok a neten fel is lehet lelni a videót. Bár semmi extra csak a szokványos pont jelenség látható a videón.
2012. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Reméljük csak vmi csilli-villi Izraeli gép(nem egyszer repültek be ide engedély nélkül) vagy a Blue Beam-et próbálgatják.
2012. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
De durva.Itt lakom egy köpésre Soprontól,és kiráz a hideg attól,hogy ott fogok élni,ahol ennyi az észlelés.De mi van ott,hogy ennyire sokan látnak ott ufokat?
2012. jan. 10. 16:10
 37/57 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=hwvJkHV-HW8&feature=related Én repülő lampionokra gondolnék először abból,amit leírtatok.Szerintem semmi ok parázni,mindennek van tudományoz magyarázata csak rá kell jönni,hogy mi az!
2012. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Láttam lampionokat szilveszterkor,de amiket nyáron láttam azok nem lampionok voltak...Az tuti!
2012. jan. 10. 17:29
 39/57 anonim ***** válasza:
Nyilván. Sem a magyar, sem az osztrák katonaság nem veszi észre az UFOkat, de te látod őket.
2012. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

09:14


téged beásnálak csak a fejed látszódjon ki,hogy legyen időd megfigyelni a dolgokat arrafelé...

2012. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!