Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy Ufokat látok...

Lehet, hogy Ufokat látok Sopron felett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy tévedek, lehet, hogy nem is Ufo (k) volt (ak), de Sopron felett, meg a Lővérek fele szinte minden este látni repülő tárgyakat. Egy részük repülő, az tuti, de a többi... És a panel előtt, ahol lakom múltkor egy kisgyerek (6éves) egy lényt rajzolt krétával és egy "csészealjat". Valaki tapaztalta még ezeket a jelenségeket?
2011. aug. 31. 12:23
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy repülő volt most nem jutt eszembe a neve

2011. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim válasza:
Ez alapján 14:43 semmit nem tudtam meg :D ez csak a google kezdőlapja:)
2011. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

ma 12:44 és 14:43


Amiről beszéltek és amit 12:44 belinkelt, az az TR-3B jelű repülő.

2011. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Amúgy az emberek sokszor annyira szeretnének mindenféle szupertitkos dolgokról tudni, hogy gyártanak maguknak mindenféle szupertitkos dolgot, amiről megállapítják, hogy biztos létezik, csak senki nem mondja meg. Azzal pedig, hogy nincs rá bizonyíték, kvázi be van bizonyítva, hogy létezik.

:-D


Persze nem azt állítom, hogy nincsenek valódi szupertitkos dolgok, de azért az utca emberének sokkal jobb a fantáziája mint a NASA-nak.


"Az a gyanús, ami nem gyanús, Pelikán elvtárs!"

2011. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
50%

az embereket szabályosan MÉRGEZIK!!

lerontják az immunrendszert különféle vegyi anyagokkal, mint a chemtrail, vagy a védőoltásnak hívott szutykok amiket már kisgyerekkorban KÖTELEZŐEN be kell adatni. fura h ezelőtt pár évtizeddel semmi ilyesmi nem volt, és kevesebb betegség is volt. újabban gyerektáborokat zárnak be, mert tömeges járványok törnek ki. rossz étkeztetés,(csak akkor adhatnak enni mikor kaja idő van) már azon paráznak h kényelmetlen a gyerekek ágya. 40 éve ha a gyerek éhes volt, odament a konyháshoz, kapott egy zsíros kenyeret, az elég volt kaja időig. senkinek nem volt baja. persze voltak romlott ételek, de azt időben észrevették. és kevesebb baj volt. de most minden nyáron hetente bezáratnak egyet. lassan és szinte észrevehetetlenül öli le a kormány az embereket. ott van a rák kérdése. régen gyógyítható lenne természetes anyagokkal, de betiltották, mert nem lehet levédetni, és ingyen van.már mesterséges vírusokat se kell gyártani és elterjeszteni, lassan egy sima megfázásba belehal egy erős, "egészséges 30 éves férfi" így van ez.

2011. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim válasza:
ööö ahha 17:11 ez tényleg megválaszolt mindent... csak gondolom elnéztéél valamit.... :D
2011. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Eltértünk kissé az eredeti témától...Azért nem tudom,a védőoltások nem hülyeségek! Vegyük csak Afrikát.Hány kisgyermek hal bele olyan betegségekbe,amikre van védőoltás,csak épp pénz nincs ott rá,hogy megvegyék.És hány gyerek halt meg anno azokban a betegségekben,amik ellen ma már van védőoltás.Azért ne szidjuk a tudományt,mert lehet már mi sem élnénk ,ha nem volnának a védőoltások.És az is tuti,hogy a szkeptikusok sosem lesznek meggyőzhetőek,még talán akkor sem,ha egyszer megtörténik a "nagy bejelentés"...
2011. aug. 31. 22:52
 28/57 SissiT válasza:

Én 2 nappal ezelőtt hajnali 3kor láttam a húgommal a kiserdő felett. Mi a Sopron Parkban lakunk, a szobánkból pedig egyenes rálátunk a kiserdőre. Nagyon alacsonyan volt, másfél órán keresztül csak keveset haladt kicsit föl-hátra majd előre... ez ment másfél óráig, a fényének a színe mindig változott, leginkább fehér,piros,zöld és sárga. Ha pislogás nélkül néztük kivehető volt az alakja is és néha megdőlt oldalirányba.

Nagyon megijedtünk. Főleg a legvégén mikor elkezdett leereszkedni a fák koronája fölé közvetlen és megállt ott majd nagyon nagyon lassan elkezdett nem a Lőverek, hanem a másik irány felé haladni és el is tűnt, mintha feltérképezte volna a környéket vagy is az erdőt :S :S

Két éve félek ott sétálgatni, pedig mindig kirándultunk, én pedig imádom az erdőket, de 2 éve frászt kapok tőle :SSS kezdem sejteni miért.... és 2 napja nem alszok....

és nem gondoltam volna, hogy más is lát ilyesmit Sopronban, főleg nem itt, ezen a részen :/ és ha még sétálgatnak is, hát az csodálatos... :S

2011. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszi,hogy leírtad.én mr nyár óta nem nézelődök annyira ilyen-olyan oknál fogva,de még mindig érdekelnek ezek a dolgok.azt elárulhatnád merre van az az erdő,mert még annyira nem ismerem sopront.az Erzsébet kert felé láttam én ill ahogy jövünk át a vasúti átjárón az egyetem felé csak a másik irányban sok fényt a nyáron.néha nagyon félelmetes volt...és én is imádom az erdőket.lehet ez valami tudatalatti dolog...
2011. dec. 29. 13:16
 30/57 SissiT válasza:

Persze, a kiserdő az az, amit látsz a 10 emeletesek illetve a Fenyő Téri ált. iskola, az ady endre út mellett. Bánfalva fele visz ki, ha végig haladsz az erdő mellett.

Lassan 8 éve lakom itt és valamiért minden este nézem az eget! :/ Ezt teljesen komolyan mondom, furcsán érzem magamat, mikor teljesen egyedül sötétben sétálok haza.

Ráadásul szeptember óta nagyon ijesztő álmaim vannak a témával kapcsolatban..... és most először csak úgy néztem ki, hogy megnyitom az ablakomat és végre lefekszem aludni és akkor ott volt velem szemben, nagyon is közel.

Anyut is felkeltettem, de ő olyan fáradt volt, hogy képtelen volt rám figyelni. Húgomat viszont sikerült és ő is végig nézte. Persze csináltam róla 3 videót, de egy gömbön kívül, ami változtatja a színét semmi sem látszik.

Ráadásul a felvételen néhol eltűnik és mozgatom a kamerát, hogy megtaláljam, pedig szabad szemmel mi végig láttuk élesen, egy helyben volt nagyon keveset mozgott, nagyon lassan.

Jó lenne, ha nem titkolóznának és elmondanák az embereknek mi ez az egész, mert, hogy én napok óta nem alszok, mert félek, hogy álmodni fogok meg hasonlók...

De, hogy tényleg más is látott....

2011. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!