Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki Biblia hívő, az...

Aki Biblia hívő, az miért utasítja el az idegenek létét? Jó sok olyan "vallásos" emberrel találkoztam, leveleztem akik az ördög művét/szemfényvesztését látják az idegenekben, repülő csészealjakban vagy netán a dinoszauruszokban.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 00:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
77%
Mert tévétől és iskolától tanultak gondolkodni, és azt hiszik, tudnak is. Szerintem ez nekik jól áll.
2011. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Régebben a TVben azt nyomták, hogy nincsenek UFOk. Ma meg azt mondják nagy ritkán, hogy létezhetnek.

Biblia nem írja hogy léteznek idegenek meg azt sem hogy léteznek, akkor honnan veszik egyes emberek nem léteznek?

2011. okt. 31. 17:04
 13/43 anonim ***** válasza:
73%
A Jehovásnak üzenem,hogy az Armageddon a világvége,úgyhogy akkor nem hogy ufo-t de semmit sem fogunk látni,ha majd egy 70-80 év múlva eljön,mert ugye akkorra "jósolják" a tudósok,mert akkor fog a Föld kifogyni mindenből.Csak azért írtam magyarázatot,hogy elkerüljem a 2012-es baromságot.Na szóval,én sosem olvastam a Bibliát,nem vagyok hívő,nem is érdekel a hit különösképpen.Én is hiszek csak épp nem Istenben.A "Biblia-hívők" meg azért olyan szűk látókörűek,mert mindenben Istent meg az ő jeleit látják!Jobb a fejüket a homokba dugni,és Istent látni,mint maguknak is bevallani,hogy földönkívüliek márpedig LÉTEZNEK!
2011. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
2012-ben max találkozunk a kamu, holografikus UFO invázió után űrbéli testvéreinkkel. Meg esetleg elhaladhat mellettünk a Nibiru, aminek létét CSILLAGÁSZATI MÉRÉSEK bizonyítják.
2011. nov. 2. 22:54
 15/43 anonim ***** válasza:

A biblia ír nem földi élőlényekről. Az agyalok azok mert ők nem a Földön élnek.

Jelenések könyve 5:11 Rengetegen vannak. Több százmillióan.

2011. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
83%

Nem látok bele más emberek fejébe, így mások istenről alkotott képe számomra néha elég furcsa, de érdekes fejlemény lenne, hogy akit istennek hittek azok valójában egy fejlettebb civilizáció.

A vallásoknál van egy kérdés amibe Jézus eljöveteléről és a végítéletről beszélgetnek, ezt is érdemes lenne megvizsgálni több szempontból. Majd írok nekik valamit amin rágódhatnak.:))

2011. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Most én kérdezek egyet! Aki Biblia hívő az mért ritkítja meg a kérdéseire kapott negatítv visszajelzéseket?! Most nem a trollokra gondolok, azokat töröld ha akarod. Vagy netán ami nem egyezik nézeteikkel az az ördög művévé válik szemükben azonnal?
2011. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

"Most én kérdezek egyet! Aki Biblia hívő az mért ritkítja meg a kérdéseire kapott negatítv visszajelzéseket?! Most nem a trollokra gondolok, azokat töröld ha akarod. Vagy netán ami nem egyezik nézeteikkel az az ördög művévé válik szemükben azonnal?"


Ezt nem tudtam eddig, hogy a kérdező törölheti a kérdésére adott választ. Én is válaszoltam egy "Bibliahívőnek" ugyan úgy keresztény szemszögből csak egy kicsit másképp és eltűnt a válaszom:)) Az a gond, hogy a Bibliát akár hányan a kezükbe veszik mást olvasnak ki belőle, ezáltal egyre kisebb csoportokra osztják magukat és aztán jön a sátánozás amikor beszűkül a látókör, ahelyett hogy a kereszténység általános üzenetét megértenék, betartanák és mint életérzést terjesztenék.

pl.: ez a kérdés is a maga formájában érdekes, de erről nem lehet beszélgetni a fent említett réteggel, mert egyből bezárkózik, pedig azért van az agyunk, hogy gondolkozzunk.

2011. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
23%

"ez a kérdés is a maga formájában érdekes, de erről nem lehet beszélgetni a fent említett réteggel, mert egyből bezárkózik, pedig azért van az agyunk, hogy gondolkozzunk."


S neked milyen kérdéseid vannak amik elől elzárkóznak? S amin érdemes lenne elgondolkodni.

2011. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
17%
Hát akkor elég hülyék. Ugyan is Isten is földönkívüli, mert földön kívül él, és ami földön kívül él az földön kívüli. Ha tagadják a földönkívülieket azzal Istent tagadják.
2011. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!