Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki Biblia hívő, az...

Aki Biblia hívő, az miért utasítja el az idegenek létét? Jó sok olyan "vallásos" emberrel találkoztam, leveleztem akik az ördög művét/szemfényvesztését látják az idegenekben, repülő csészealjakban vagy netán a dinoszauruszokban.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 00:31
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
37%

Isten létezik, nézd meg a szabadkőműveseket, egyetlen hitéleti szabályuk van, higgy abban, hogy létezik egy mindenek felett álló lény.

Ateizmus legalább akkora butaság, mint hogy minket űrlények teremtettek.

2011. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Mi abban a butaság, hogy idegenek felgyorsították a fejlődésünket?
2011. nov. 20. 16:36
 23/43 Antimod ***** válasza:

"akik az ördög művét/szemfényvesztését látják az idegenekben, repülő csészealjakban vagy netán a dinoszauruszokban."


A fundamentalisták mindenben azt látják, ami nem összeegyeztethető a nézeteikkel.

2012. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Mert az idegenek létezése feltételezné, hogy a világűr végtelen és a felhők felett nem a Menny van, ahol csillámpónik ugrálnak, felhőket esznek és szivárványt kakilnak.
2012. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
62%
De jól megmondtad:D:):)
2012. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

A vatikáni csillagvizsgáló vezető atya és a jelenlegi pápa már évekkel ezelőtt felvetette, hogy lehetséges, hogy van élet máshol is az univerzumban. Nyilván Rómából nem ért ide még a hír:))

A lényeges kérdés evvel kapcsolatban, hogy miért mondott ilyet a Vatikán. Lehet, hogy lassan elkezdik felkészíteni a híveket, mert valamit tudnak. Világszerte 1 milliárd katolikus nagyon sok ember és hallgatnak a pápára.

2012. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
66%
A Bibliában nem írják hogy nincs, a teremtéstörténetben sem szerepel.Tehát lehetnek idegenek, de mint tudjuk nincs rá bizonyiték :D Kitalálta a filmipar és most röhög rajtatok...
2012. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
83%
ez rivalizálás az egyházzal. arra gondolnak a papok hogy az emberek Isten helyett ilyen ufó Istenekben fognak hinni.
2012. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
62%
Sokan hisznek istenben mert egy könyv úgy állítja hogy isten létezik. A Biblia tudomásom szerint kevesebb mint 2000. éves. Ennyiben hihetnék Zeuszban és a többi istenben mivel az a hit 4-5 ezer éves.
2012. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

AZt nem tudom az én hozzászólásom hova tünt?

Bek......ja aki letörölte.Biztos csipte a vallásos szemét amit irtam.

2012. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!