Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki Biblia hívő, az...

Aki Biblia hívő, az miért utasítja el az idegenek létét? Jó sok olyan "vallásos" emberrel találkoztam, leveleztem akik az ördög művét/szemfényvesztését látják az idegenekben, repülő csészealjakban vagy netán a dinoszauruszokban.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 00:31
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Ezt annak küldöm a ki törölte

http://www.youtube.com/watch?v=Q_z310XDObg

2012. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
29. válaszoló, csak épen azt a önyvet hiába írták kétezer éve nem lehet megcáfolni. Gondolj bele, egy olyan könyv amit 1500 évig írtak. Úgy adták meg az adatokat, hogy TE is vissza tudd keresni. Olyan dolgokat írtak le benne, amik akár 1000 évvel később teljesedett be. És megmondták, hogy mi lesz. Nekked pedig van egy kiváltságos helyzeted, hogy vissza keresheted. És akkor itt egy személyes kérdés, Elhiszed te (kedves 29. válaszoló) hogy a római hadjárat a germánok ellen megtörtént?
2012. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:

Látom hogy nagyon vallásos vagy. Senkit nem akarok megbántani a hitében. http://www.youtube.com/watch?v=voNYyJGpRzc

Isten még nem büntetett meg még 1 gyilkost, pedofilt vagy emberrablót sem. De ez csak az én szemszögem. A biblia krisztus után 300 évvel kezdet íródni. Valaki nagyon ügyesen elkezdte és folytatták, kíváncsi lenék mit jósolt meg ez idáig a biblia. Nostradamus is jósolt és eddig semmi nem jött be neki, szóval várom a kézzel fogható bizonyítékot hogy Isten létezik.

2012. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
28%

Isten nem létezik!A fantázia szüleménye.

Hogyan lehetne elhinni hogy az a 2000 éves könyv igazat mond?Hisz csak egy rongyos könyv? Semmi bizonyíték valaminek a létére.Legalább az idegenekről vannak videók,képek,beszámolók elrablásokról és még sorolhatnám reggelig...Nem értem az embereket hogy tudnak ilyen hülyék lenni és hinni ilyen kitalációnak.

EGY PÉLDA!

Ha pénz kell isten segít?= NEM

Ha beteg valamelyik rokonod segít?= NEM

Beléd kötnek és elvernek segít?=NEM

Nincs mit enned segít?=NEM

Bevisznek a rendőrök ártatlanul kapsz 15 évet segít? = NEM

Ha nincs munkád segít?=NEM

Szóval erről ennyit isten nincsen és nemis volt.pont

Most ne gyertek azzal a dumával hogy aki nem hisz benne annak nem segít mer aki hisz benne azon se segít semmit

2012. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
A Biblia 1500 évvel Krisztus előtt kezdett íródni, ott mondta el Mózesnek az Úr a teremtéstrténetet. És mit vársz, hogy essen össze egy gyilkos egy pedofil az utcán? Bűnösek tehát meg fognak bűnhődni, de neked nincs jogod ítélkezni felettük. Meg fogják kapni a büntetésük ,emiatt nem kell agódni. De te is bűnös vagy, születésünktől kezdve bűnösek vagyunk. Nincs olyan aki ne hazudott volna, vagy ne tett volna valami olyat ami bűn. A görög nyelvben a bűn azt jelenti, hogy céltévesztett állapot. És Isten nem az embert utálja, hanem a bűnt. Tehát akkor elméletben mindenki a pokolra jut mert bűnös. De azért halt meg (majd később feltámadt) Krisztus, hogy ha hiszel benne és elfogadod a tényt hogy érted halt meg. Tehát neked nem amiatt kéne agóddni, hogy egy gyilkos megbűnhődik-e. Hanem magad miatt, mert ugyanott tartasz ahol más mivel bűnös vagy. Ha valamire nem válaszoltam akkor írd le, mert nem szeretném itt terelni a témát ;)
2012. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Az 34-es választ még nem láttam mikor írtam az előzőt, de Isten megsegít. Imádkozz hozzá és hidd el segíteni fog! Ha nem hiszed el hogy a Biblia hiteles, ásd bele magad és próbálj meg hibát találni!
2012. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Végig néztem a filmet, hát egy rész jó nagy baromság. Azt állítja, hogy volta semmi azzal történt valami. Most ez nyilván tudományosan is lehetetlen, a semmiből nem lessz a semmi hatására valami. Remélem érthető, ezen felül 2000 évvel ezelőtt a Bibliában Isten elmondta, hogy neki nincs idő. Tehát az ősrobbanást csak ő tudta létrehozni. De ha ti ragaszkodtok a semmi valami részhez, akkor a következő dolog az élet. Ha még létre is jött volna az anyag, akkor sem lett volna szerves/élő anyag. Erre azt mondják, hogy az óceánban alakult ki, ugyanígy a semmi hatására. Még annyit, hogy volt a filmben az egyház, megölte a tudósakat és gátolta a fejlődést mindezt Isten nevében. Az valami iszonyatos szégyenfolt, hiszen az egyház kirabolta és irányitotta az embereket. Elvette a gondolkodást és a tudást az emberektől. Egészen a Vallásreformig nem került halandó ember kezébe a Biblia. Mert az Egyház úgy látta jónak, hogyha senki sem tudja megkérdőjelezni őket. Tehát a vallás nincs a tudomány ellen.



És az előző válaszból kimaradt, hogy milyen próféciák teljesedtek be. Most nem jönnék itt a régi dolgokkal, hgy Jézus születése meg jeruzsálem. A lényeg hogy a Jelenések könyvében le van írva, hogy mikor jön vissza jézus. Pontosan nem, de elmondja mi fog történni előtte. Ha elolvasod ott van hogy nemzet nemzet ellen támad. Ezt nem kell így magyarázni, háborúk vannak Ázsiában és Afrikában. Amerika és Oroszország kémeket küld mindenhova. És jónéhány oszágnak van atomfegyvere. Benne vannak ezenkívül a földrengések, amik elég sűrűk és erősek mostanában. De így fejből ennyi jut eszembe, pedig van még.


Ha a régebben beteljesedett próféciák érdekelnek, abban az esetben ezt találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..

2012. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
64%

Majdmeg törik egyszer a vakságotok ha majd bejelent valamit a pápátok idővel...mert ezt nem lehet már sokáig húzni...

majd akkor meglátjuk kinek volt a hülye és kinek volt igaza..szerencsére egyre többen jönnek rá hogy amibe hisznek hülyeség..

2012. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
nem hiszek a pápában, se a szentekben ;) Jézusban, Istenben és a Bibliában hiszek!
2012. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

kabapixi!


Te vagy hülye, vagy megkeseredett ember vagy.

Én sem hiszek benne és minden vallást alapból rühellek és hülyeségnek tartok. Attól még nem ítélem el zsigerből a hívőket és bár én nem hiszek benne, nem állítom 100% biztosan, hogy akkor nem is létezik, mert biztosra sosem tudhatjuk!

Neked pedig nincs jogod ezt senkiben megkérdőjelezni és nem a te tiszted eldönteni, hogy létezik-e, vagy sem!

2012. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!