Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki Biblia hívő, az...

Aki Biblia hívő, az miért utasítja el az idegenek létét? Jó sok olyan "vallásos" emberrel találkoztam, leveleztem akik az ördög művét/szemfényvesztését látják az idegenekben, repülő csészealjakban vagy netán a dinoszauruszokban.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 00:31
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hülye se megkeseredett!

Csak nem birom ha egy ember olyanba bízik hisz ami nem létezik csupán szemfényvesztés.És akiben egy komment után megkérdőjeleződik a vallása az nem hívő.Mellesleg h..ye an..d!

2012. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
Na hadd segítsek. Eúőször is kérek valakit aki belinkeli nekem a KÁROLI bibliából azt a részt ahol isten azt mondja, hogy teremtett ufo-kat. Mert ilyen nincs. Olyan valóba van, hogy nem csak itt van élet. A 2. Égben a sátán és a bukott qngyalai vannak (megjelennek ufoként is) és a 3.-ikban pedig a menny (isten dicsőséges lakhelye)
2012. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

kabapixi! Én sem vagyok hívő, de ettől még egyikünknek sincsen joga bárkiben is megkérdőjelezni ezt, vagy ítélkezni felette, mert senki nem vagy ahhoz, hogy ezt megtedd! Nincs jogod azt mondani egy embernek, hogy amiben hisz, az hülyeség!

Itt kezdődik a baj, hogy a legtöbb ateista okoskodik és meg akarja győzni a hívőket, hogy marhaság, csak mert neki ez a meggyőződése. Nekik nincs rá bizonyítékuk, hogy létezik a Mindenható, nekünk meg arra nincs, hogy nem!


Bár a keresztény vallás állításait a történelem során már oly sokszor megdöntötték (Lásd: a Föld geoid alakú és nem lapos, nem a Nap kering körülöttünk, hanem fordítva, stb.) ezzel mégsem zárhatod ki 100%-ig, hogy az egész egy nagy marhaság!

Valószínűleg SOHA nem lesz bizonyíték egyik állítás ellen sem!


Épp ezért... a legnagyobb tisztelettel mondom, hogy FEJEZD BE!

2012. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!