Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen meghajtással jönnek...

Milyen meghajtással jönnek ide az ufók?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 A kérdező kommentje:

Pedró, fogalmakatte szoktál keverni a peciaális relatívitáselmélettel még mindíg nem bizonyították a kvantumtérelméletet :D.


már a századközepén előállítottak 50-70 évet működni képes izzót nagyarországon, miért nem ezeket gyártyák olcsón ? Miért tesznek szálroncsolót a núi harisnyanadrágokba, amik így 100 évet bírnának ki és még sorolhatnám.


dr Egely György gépészmérnök és a KFKI-ban dolgozott, szted oda síkhülyék járnak ?


Ellehetetlenítik azt aki azzal foglalkozik az elmélet szerint, ennek én nem néztem utána, de ennek ellenére a fizikusok nem tudják reprodukálni az ufó meghajtást az elmondottak alapján, bár már az antigravitációt megcsinálták.

2012. jún. 5. 21:27
 22/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát tekintve, hogy én is dolgoztam a KFKI-ban, lehet... :-D


Nézz utána Egelynek, pontosan akkora tudós (ja, és FIZIKUS), mint te... :-DDDD Bár neki nincs 160-as IQ-ja, mint ugye egyeseknek.


"a századközepén előállítottak 50-70 évet működni képes izzót nagyarországon, miért nem ezeket gyártyák olcsón "

Mondom, hogy ez NEM TUDOMÁNYOS, hanam GAZDASÁGI kérdés. (Lassan írom, hogy el tudd olvasni.) Nem éri meg olyan izzót készíteni, amely ennyi ideig működik.


De a tudomány KÉPES volt ilyet előállítani, és nem lehetetlenítették el azt, aki kifejlesztette. Tudunk róla, hogy van ilyen.


"...bár már az antigravitációt megcsinálták."

Ne mondd, ugyan hol? :-D

Kérnék egy TUDOMÁNYOS lapra hivatkozást, egy (szavahihető portálon) hírt, vagy valamit, ahol a Blikken, vagy az Echo tévén kívül is utána lehet nézni. Mert ezeket bocs, de nem fogadom el.


Te.... Fizikus... :-DD


Pedro

2012. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/142 A kérdező kommentje:

Egely György nem fizikus mint Én,de még így is többet ért a mérnöki dolgokhoz és fizikához mint te :-D.


Gazdaságilag nem éri meg előállítani, ugyanilyen tíltott találmányoklehetnek akiket eltűntettek én ezzel nem foglalkoztam.


Az antigravitációt már megalkották. Most nem fogok hivatkozást adni hozzá.

2012. jún. 5. 22:29
 24/142 Shai-Hulud ***** válasza:

OK, ne adj.... :-DDD


Pedro

2012. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"de még így is többet ért a mérnöki dolgokhoz és fizikához mint te"

Úgy gondolod? :-D

Na csak egy kis ízelítő a munkásságomból:

[link]

Egely mit is csinált a róla elnevezett átverés-keréken kívül?


Pedro

2012. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 A kérdező kommentje:

Nem tudni, hogy az valóban a te munkásságod, de !


Egely György szép kariert tudhat magáénak amíg el nem küldték a KFKI-ből. Ledoktorált és külföldön is kutatott :). Miután a KFKI-ból távozott sok készüléket épített meg ! Te roppant keveset tudhatsz erről, hacsan nem olvasol ilyen irányú szaklapokat.


Tudni kell azt, hogy Egely György egy olyan területen alkotott melyben nincsen pénz, nem biztosak a források, nem úgy mint az ami a linkedben van. Ő is vezetett és vezet laboratóriumot. Többszőr felfedezte a perpétuum mobilét elmondása szerint, ami szerintem valótlan, de elképzelhető hogy a plusz energiák a vákuumból vagy más dimenzióból szerezte a készülék, sajnos Egely György ezt nem jól kommunkálta le, szóval jobb mint a linken feltüntetetté.


Mindazonáltal Egely György nem kontárkodik bele olyan témákban területekbe és én sem amihez nem értek. egy valamiben verhetetlen vagy : Nagyképű pöckhendiségben !

2012. jún. 5. 23:08
 27/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nem tudni, hogy az valóban a te munkásságod,"

Utána nézhetsz.

Már adtam neked egyéb kérdéseknél is linkeket magamról, szerintem ha összeveted, akár meg is látogathatsz. Tulajdonképpen minden olyan dolgot tud(hat)sz rólam, ami alapján akár egy szakmai egy képet alkothatsz rólam. Ja, adok még egy linket (ez a Világraszóló Magyarok kiállítás listája), ezen is szereplek - akár ki is következtetheted, hogy melyik vagyok:

[link]

Szóval részt vettem jónéhány kutatásban, fejlesztésben, de szeretek a realitások talaján megmaradni.


"Te roppant keveset tudhatsz erről, hacsan nem olvasol ilyen irányú szaklapokat. "

Én Egely néhány könyvét olvastam. Jó a stílusa, jó elbeszélő, kiváló író lehetett volna...


"Többszőr felfedezte a perpétuum mobilét elmondása szerint"

Na INNEN kezdve eleve hiteltelen. Egy természettudományos ember, egy mérnök ilyet nem ejt ki a száján, tudva, hogy éppen a termodinamikát készül meghágni.


"egy valamiben verhetetlen vagy: Nagyképű pöckhendiségben"

Azon a területen, ahol otthon vagyok: igen. És ezt vállalom is. Nem vagyok álszerény. :-DDD


Pedro

2012. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 A kérdező kommentje:

Biztosan nem foglak meglátogatni.


Valóban nem kellett volna mondania azt hogy megalkotta és hogy kitalálta a perpétuum mobilét, de elmondása szerint az energia jön valahonnan, tehát nem pp. Most nevezzük reklámfogásnak az elszólását, végülis neki nem adnak pénzt csak a közemberek.


Nem vagy otthon sem ezen a határterületen amiről a rovat szól, sem pedig fizikában. Még mindíg nem bizonyították a speciális relatívitáselmlettel a kvantumtérelméletet.

2012. jún. 5. 23:49
 29/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nem vagy otthon sem ezen a határterületen amiről a rovat szól, sem pedig fizikában"

Ja... idejövő ufók, meg föld alatt élő reptoidok. :-D

Valóban, én inkább a tudományokkal foglalkoztam. Amelyek (felhívom a figyelmedet kedves fizikus barátom) határozottan TAGADJÁK mindkettő lehetőséget.

De lehet, hogy TE egymagad bölcsebb vagy a tudomány képviselőinél. Én ezt nem is vitatom. A te dolgod.


A másik dologban igazad van, rosszul fogalmaztam egy mondatot, amit te most körülbelül 7.-szer hozol fel.


"Lássa,

Ez szimplán hangzik... Így nincsen hatása!

Mondhatta volna szebben, kis lovag,

Más-más hangnemből... Így ni, hallja csak:

Kihívón: „Én nem járnék ám vele!

Sebészt hivatnék, hogy metélje le!”

Barátilag: „Hisz findzsájába ér!

Igyék vederből, abba belefér!”

Leírón: „Csúcs, mely veri az eget!

Hegyfok! Mit hegyfok? Roppant félsziget!

....”


Tanulj Cyranótól, ő legalább többféleképpen el tudta mondani ugyanazt. :-D

Te meg úgy látszik mást nem találsz, és még ezt az egyet sem tudod szépen cifrázni. :-)


Pedro

2012. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 A kérdező kommentje:

Figyelj, ha nem tetszik a rovat nem kell olvasni, mert kommentelni ! Az ufó észlelések rovatban ide jövő ufók szerepel, mert ez a címe és Reptoidok léteznek a föld alatt.


Tudománnyal foglalkoztam és nem tagadják egyiket sem ! Idegeneket sem, sőt kutatja a SETI, ha még nem hallottad :D


Nem tudom hogy miben adsz nekem konkrétan igazat, mivel nemmondod és ugye nagyon sok ostobaságot írtál, ezért ezt nézd el nekem. Nem a fogalmazásod volt rossz, hanem hiányosak az ismereteid és a fogalmakat sem ismered.


Nem tanulok Cyranótól, mert nyíltan megmondom ha valami baj van és nem fogok állandóan új szövegkörnyezetet írni vagy szinonímát, csak ctrlozok.

2012. jún. 6. 00:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!