Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen élmény változtatott...

Milyen élmény változtatott UFÓ hívővé?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvastam, ufókról szóló dokumentumfilmekben, hogy emberek akik eddig nem hittek ilyesmiben hírtelen találkoztak harmadik típusú találkozással vgay másfajta ufó észleléssel és ez megváltoztatta életüket. Habár előtte el sem tudták képzelni hogy az UFÓ jelenség igaz lehet és csak nevettek az egészen, addig utána már tudták az igazságot és kutatói lettek a témának.


Neked milyen ilyen élményed volt ? Vagy ismerőseidnek ?


2012. aug. 29. 18:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ez kimaradt: a fent említett müsor a köv. hétem foglalkozott a történéssel, tehát valós.
2012. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Bárgyúság bizonyítékok nélkül azt mondani, hogy technikailag fejlettebb nálunk egy olyan faj, amit még csak nem is láttunk.


Alezredesek is látták, ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS? Ez semmit nem jelent. Lehet, hogy ők is valami titkos katonai repülőt láttak az égen cikázni. Egy alezredes orrára se kötnek mindent. Sőt.

2012. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

HINNI A K A R O K.

Ez az X-aktákból van.


Ugyanakkor ha valamilyen vitatott kérdésnek TÁRGYI BIZONYÍTÉKa van, akkor már a TUDÁS szót kellene használni. HÍVŐ? Ezt most komolyan mondjátok? Istenben, meg a pokolban, a szerencsében, a sorsban lehet hinni. Ne legyünk már ennyire dilettánsak, könyörgöm! Hangozhatna így a kérdés: "mikor vettétek komolyan az idegen fajok létezésének kérdését". De nyilván ez nem olyan hangzatos kérdés, és annyira rövid, hogy felfigyeljen rá mindenki. De felejtsük már el a "hívőséget". Az ilyen kifejezések járatják le teljesen az ufológiát.

2012. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én előbb hiszek az Ufókban (legyen ez egy azonosítatlan repülő tárgy vagy egy idegen űrhajó),mint Istenben.Ufót sokan láttak már,Istent még senki!

Én gyerekkorom óta hiszek és kiolvastam nagyon sok könyvet,cikket,mindent aminek köze van az ufókhoz.Hogy mért? Nem tudom.Egyszer láttam valamit az égen,amit máig nem tudok megmagyarázni.Talán nem evilági volt,talán csak számomra volt ismeretlen dolog.A lényeg,hogy sokkal több érv szól amellett,hogy létezik földön kívüli intelligencia,és esetleg ide is látogatnak,mint amellett,hogy nem.Aki meg szkeptikus,nem nagyon olvas a témában csak hajtja,hogy nem hisz,közben azt sem nagyon tudja,hogy mi is az amiben nem hisz...

2012. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Engem egy tavaszi éjjelen raboltak el 2006-ban csak arra emlékszem,hogy a mi nyelvünkön beszéltek.Meg mondtak egy nevet: Baál, Baál szinte üvöltve suttogták.Merem állítani démonokat idéztek és a technológiájuk fejlettebb lehet de azt démoni és természet feletti erőkből nyerik. Egyik álmomban beszélgettek velem. Azt mondták kevés vagy. Aznap reggel hirtelen mintha leütöttek volna elájultam, a hajón ébrettem és láttam, hogy zöld néma ártó zombi démonokat idéztek amik a vizbefulltak démonjai. szerencsére megtudtam szökni és hazaérve elövettem a machine gun-t a fiókból kitohantam és mint egy egyszemélyes hadsereg kilöttem a hajójukat ami rögtök elteleportált.Minden darabjával eggyütt.
2012. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Veled is megtörtént? 2007-ban engem megtámadtak a zombi démonok, de egy ásóval szétvertem a fejüket. Ezután rontó balrag démonokat idéztek meg, de végrehajtottam a 1000000 milliárdszoros energiájú démon megsemisítő átkot, ami elpusztította őket. Ők is teleportáltak, miután az ásót hozzávágtam a hajójukhoz.
2012. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!