Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli lény Obama...

Földönkívüli lény Obama testőrségében? (magyar videóval)

Figyelt kérdés

Több, vezető amerikai blog is felkapta az elmúlt napokban a sztorit, miszerint egy tavaly márciusi washingtoni eseményen, ahol Obama elnök mellett több izraeli állami vezető is jelen volt, egy földönkívüli lény is szolgálatot teljesített a biztonsági személyzet tagjaként.


Egy hete került fel az AIPAC 2012-es konferenciáján készült televíziós felvétel az internetre, amelyen egy különös fej- és arcformájú személy látszik, aki valamelyik nagyhatalom titkosszolgálatának munkatársaként volt jelen a kiemelt biztonsági kockázatúként értékelt rendezvényen.


A News One televíziós csatorna idén februárban vetítette le a teljes beszédet és ekkor szúrta ki valaki a valóban picit furcsa fejformájú személyt és töltötte fel a felvételt több videomegosztóra.


Ahogy az várható volt, a videó azonnal megosztotta a nézőket. Természetesen vannak, akik minden kétséget kizáró bizonyítékát látják annak, hogy a nagyhatalmak kapcsolatban állnak idegen civilizációkkal, míg mások szerint csak egy kopaszra borotvált fejű férfit látni a képeken.


Az alábbi magyar feliratos videót megnézve mindenki eldöntheti, hogy melyik elképzelésnek ad hitelt:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f5YkI..


2013. márc. 22. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
kiszúrtam pár embert a reptoidok között
2013. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 Antimod ***** válasza:
Akárhogy meresztem a szememet, ebben nem látok semmi különöst. És igen, láttam már az utcán ilyen fura fejformájú fickót, nem egy szépség szegény, de ez van.
2013. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
Átmentél a vizsgán! Nem vagy elmebeteg! :)
2013. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a videót, de túl halk volt, ezért felnyomtam maxra a hangerőt. Elég lassú a gépem. Megnyitottam a 4es, és a 10-es válaszoló linkjét. Néztem a 4esét, a képeket, jó közel is hajoltam, hogy jobban lássam a fejét. Erre hirtelen elindult a 10-esnek a linkje ami a qrva szurkolók ordibálásával (max hangerőn) indult, majdnem kiestem a fotelből úgy megijedtem! Menjetek a pics@ba majdnem összeszartam magam!!!!!!! :))
2013. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
GeorgeAdamski kepeit megneztem, es osszehasonlitva a videon latott figuraval, en arra jutottam, hogy nem ugyan az a ketto. Ha az elso kepet megnezed, es a kerdezo videojat meg 1:59-nel megallitod, akkor latszik, hogy a homloka es az alla is mas, a 6. kepen meg mar vegkepp nem hasonlitanak, azt leszamitva, hogy kopasz. De ettol fuggetlenul barmi lehet. :) Ha 0:47-nel allitod meg, akkor tole jobbra, az elso sorban is ul egy kopasz figura hattal, lehet a tarsa volt :))
2013. márc. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
36%
Harry Pottert kereste, de ö elrepült a Nimbusz 2000-el mert Xzibit feltuningolta.
2013. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
4es válaszoló! Az általad linkelt képeken lévő kopasz testőr nem ugyanaz mint a videón. Annak teljesen más a fejformaja és az arcszerkezete. Ha mégis ugyanaz akkor valóban alakváltó!
2013. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
Ha én alakváltó űrlény lennék, akkor Obama alakját venném fel nem a kopasz senkiét.
2013. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:
OBAma is alakváltó
2013. márc. 25. 18:29
 20/81 anonim ***** válasza:
sírok-nevetek
2013. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!