Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli lény Obama...

Földönkívüli lény Obama testőrségében? (magyar videóval)

Figyelt kérdés

Több, vezető amerikai blog is felkapta az elmúlt napokban a sztorit, miszerint egy tavaly márciusi washingtoni eseményen, ahol Obama elnök mellett több izraeli állami vezető is jelen volt, egy földönkívüli lény is szolgálatot teljesített a biztonsági személyzet tagjaként.


Egy hete került fel az AIPAC 2012-es konferenciáján készült televíziós felvétel az internetre, amelyen egy különös fej- és arcformájú személy látszik, aki valamelyik nagyhatalom titkosszolgálatának munkatársaként volt jelen a kiemelt biztonsági kockázatúként értékelt rendezvényen.


A News One televíziós csatorna idén februárban vetítette le a teljes beszédet és ekkor szúrta ki valaki a valóban picit furcsa fejformájú személyt és töltötte fel a felvételt több videomegosztóra.


Ahogy az várható volt, a videó azonnal megosztotta a nézőket. Természetesen vannak, akik minden kétséget kizáró bizonyítékát látják annak, hogy a nagyhatalmak kapcsolatban állnak idegen civilizációkkal, míg mások szerint csak egy kopaszra borotvált fejű férfit látni a képeken.


Az alábbi magyar feliratos videót megnézve mindenki eldöntheti, hogy melyik elképzelésnek ad hitelt:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f5YkI..


2013. márc. 22. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 JasDave válasza:

Megtisztel, hogy elolvastad amit ìrtam, bár elég hosszúra sikeredett.

Én a véleményemet mondtam el.

Sz.rom le hogy annunaki illuminátus vagy raptoid gyökér-e.

Csak azt mondtam érdekes, s hogy a videó eredeti.

Lehet oltogatni, de az olyanok akik csapatba verődve b.szogatnak másokat, csak mert ők olyan menők, mert nem hisznek neki, szoktak hatalmasakat döbbenni. A h.lyeség és az egyszerűség, nem kibúvó. S meggyőződésem szerint ezen két tényező, s a vakság sokkal ártalmasabb a világunkra nézve mint az, ha valaki boszorkányt kiált..

A csávó fura. Nem emberi. Ennyi. Ez az én véleményem.

Nem állítok olyat amit az ufo fanok, akiknek jobb dolguk sincs mint összeesküvést szőni, nem mondom, hogy raptoid se, hogy annunakibicibaci.

De ilyet még akkor se láttam. Ez van. Pacsi

2013. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim válasza:
Menj haza kérdező, részeg vagy! :D
2013. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 Villácska ***** válasza:
Egy Ázsiai ember nem ember.. oké. Hülye vagy fiam
2013. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 Villácska ***** válasza:
Bezzeg a mögötte álló emberről nem feltételezik azt hogy Frankenstejn :D Az msotanába nem divat és nem tömik a hülyegyerekek fejét vele a Historyn xD
2013. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:

Az adamski által linkelt képeken, nem ázsiai ember van, az a kopasz európai, akkor a videon nem az az ember van, ergó gamis az adamski képe. Hát ezt mondtam el előbb.


Az egy idegen. Jó lehet csak egy mutáns annunaki, de lehet egy alakváltó gyíklény is.

2013. ápr. 1. 19:01
 66/81 anonim ***** válasza:

ez ugyanaz amit az öregasszony látott és az ICUFON közzétette!!!!!!!


szerintem egy rossz állapotú ID maszot viselő reptoid

2013. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
*maszkot
2013. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
Hogy egy reptoid senkit nem érdekelne,mert mindenki tekintetét az elnök vonzza.hát ez elég érdekes,ha egy idegen lény állna mellettem,nem Obama beszéde kötne le,hanem uzsgyi,menekülnék!
2013. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
12%
Na jó, de az ufológusok nem átlagemberek, kőkeményen nyomoznak meg minden, szételemezték ezt a videót is és bonyolult egyenletek megoldása révén jutottak a végkövetkeztetésig.
2013. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
59%
Titkos infó, de a kiskegyed szerkesztőségében is van legalább három magasan képzett ex-fbi ügynök, akik a paranormális jelenségekkel foglalkoznak. A paranormal.hu-t meg egyenesen az amerikai hadsereg finanszírozza.
2013. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!