Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli lény Obama...

Földönkívüli lény Obama testőrségében? (magyar videóval)

Figyelt kérdés

Több, vezető amerikai blog is felkapta az elmúlt napokban a sztorit, miszerint egy tavaly márciusi washingtoni eseményen, ahol Obama elnök mellett több izraeli állami vezető is jelen volt, egy földönkívüli lény is szolgálatot teljesített a biztonsági személyzet tagjaként.


Egy hete került fel az AIPAC 2012-es konferenciáján készült televíziós felvétel az internetre, amelyen egy különös fej- és arcformájú személy látszik, aki valamelyik nagyhatalom titkosszolgálatának munkatársaként volt jelen a kiemelt biztonsági kockázatúként értékelt rendezvényen.


A News One televíziós csatorna idén februárban vetítette le a teljes beszédet és ekkor szúrta ki valaki a valóban picit furcsa fejformájú személyt és töltötte fel a felvételt több videomegosztóra.


Ahogy az várható volt, a videó azonnal megosztotta a nézőket. Természetesen vannak, akik minden kétséget kizáró bizonyítékát látják annak, hogy a nagyhatalmak kapcsolatban állnak idegen civilizációkkal, míg mások szerint csak egy kopaszra borotvált fejű férfit látni a képeken.


Az alábbi magyar feliratos videót megnézve mindenki eldöntheti, hogy melyik elképzelésnek ad hitelt:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f5YkI..


2013. márc. 22. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 A kérdező kommentje:
Ne itt trollkodjatok ! Annak a lénynek a linkelt videoban, ami az eredeti Obama fellépésen volt nem afro amerikai koponyája van, hanem valami más.
2013. márc. 25. 19:59
 32/81 anonim ***** válasza:

"alakváltozók"

:D:D:D:D:D

2013. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
A "hülye vagy" melyik részét nem érted?
2013. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:
A szellemi fogyatékos alattomos válaszod téged minősít -.-
2013. márc. 25. 20:12
 35/81 Villácska ***** válasza:

Senkise mondta hogy afro amerikai. ezzel csak azt akartam sugallani hogy többféle ember van, nem csak a minta ember.

Ha nem vagy tisztában akkora szinten az anatómiával amennyivel meg van áldva egy 5 éves kislány akkor csak gratulálni tudok. Amúgy több annak az esélye hogy az egy néger 14 éves konyhásnéni mint hogy egy reptoid.

2013. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:
Pont mondtam, hogy ilyen emberi koponya nincsen. Pontosabban a Homo Sapienst említettem, de az az ember. Grat hogy még ezt se tudod -.-
2013. márc. 25. 20:39
 37/81 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A butaság nem bűn! Csak ciki.

2013. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:

mONDTAM, NE OFFOLJATOK. ne olcsatok. Csak a kérdéssel kapcsolatban válaszoljatok !


"

A butaság nem bűn! Csak ciki."


Neked az se számít

2013. márc. 25. 20:53
 39/81 anonim ***** válasza:
34%
Ne törődj velük. Sok földhözragadt ember van. Valóban furcsa volt a fickó a videón nemcsak fejformája hanem a mozgása is. Figyeld meg sokkal gyorsabban kapkodja a fejét jobbra balra, mintha sokkal hamarabb meg tudná figyelni a környezetet mint egy normális ember (pl a kollégája mögötte). Ha engem kérdezel szerintem ne földönkívüli hanem génmanipulált ember. A génmanipuláció miatt sokkal jobb képességekkel rendelkezik mint mások, jobban lát gyorsabb a felfogóképessége stb. A koponyája valószínűleg növekedési hormon miatt torzult el. Ezek a génmanipulációk amúgy már legalább 10 éve lehetségesek, de erkölcsi, etikai okokból elméletileg nem csinálják. Mondom elméletileg. Gyakorlatban el tudod képzelni hogy lehetséges és nem csinálják?
2013. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy csak elszigetelt eset vagy és magányosan harcolsz a kígyóemberek ellen.
2013. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!