Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüli lény Obama...

Földönkívüli lény Obama testőrségében? (magyar videóval)

Figyelt kérdés

Több, vezető amerikai blog is felkapta az elmúlt napokban a sztorit, miszerint egy tavaly márciusi washingtoni eseményen, ahol Obama elnök mellett több izraeli állami vezető is jelen volt, egy földönkívüli lény is szolgálatot teljesített a biztonsági személyzet tagjaként.


Egy hete került fel az AIPAC 2012-es konferenciáján készült televíziós felvétel az internetre, amelyen egy különös fej- és arcformájú személy látszik, aki valamelyik nagyhatalom titkosszolgálatának munkatársaként volt jelen a kiemelt biztonsági kockázatúként értékelt rendezvényen.


A News One televíziós csatorna idén februárban vetítette le a teljes beszédet és ekkor szúrta ki valaki a valóban picit furcsa fejformájú személyt és töltötte fel a felvételt több videomegosztóra.


Ahogy az várható volt, a videó azonnal megosztotta a nézőket. Természetesen vannak, akik minden kétséget kizáró bizonyítékát látják annak, hogy a nagyhatalmak kapcsolatban állnak idegen civilizációkkal, míg mások szerint csak egy kopaszra borotvált fejű férfit látni a képeken.


Az alábbi magyar feliratos videót megnézve mindenki eldöntheti, hogy melyik elképzelésnek ad hitelt:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f5YkI..


2013. márc. 22. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:
Pontosan kedves 39-es !! Ilyen gyors érzékelésre, ember nem,hanem csak a hüllők képesk.
2013. márc. 25. 21:27
 42/81 anonim ***** válasza:
Az honnan derül ki, hogy milyen gyors az észlelése?
2013. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:

Igazából nem is azt nem értem, hogyan hihetsz el ilyesmit.


Inkább azt, hogy miért nem hiszel a kockásfülű nyúlban, a manókban, tündérekben, a koponyányi monyókban. Mi alapján szelektálsz?

2013. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
49%

Valóban gyors az érzékelése, legalábbis gyorsan kapkodja a fejét. Ennyi idő alatt nem lehet átlátni ekkora embertömeget. Vagy nagyon gyors az érzékelése vagy nagyon amatőr a fickó.

De mint mondtam szerintem nem gyíkember hanem génmanipulált ember.

2013. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gyíkember.
2013. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy egyik sem, hanem Annunaki ! A videoban is van ilyen felvetés.
2013. márc. 25. 21:48
 47/81 anonim ***** válasza:

Szerintem segítségre van szükséged! De komolyan.

Vannak barátaid a mindennapi életben?

2013. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
Mi az az Annunaki?
2013. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem nincs egy barátod se, és ha így folytatod 15 éven belül elmegyógy intézetben kötsz ki, de ott ne agódj, ott biztos lesznek akik maguk hüllö lények, meg Hamukukik vagy mik, lesz ott varázsló, idöutazó, más idegen fajok ott el leszel.

És ha valamelyik Alien megtámadna, akkor se félj mert Gandalf egy varázs inyekcióval lenyugtatja, és ha nagyon veszéjesnek ítéli meg egy varázslatal le is kötözi.

2013. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 JasDave válasza:
66%

Na most akkor. Megpróbálom komolyan venni a dolgot.

Nekem vannak barátaim, életem is, ugyanakkor tudom, hogy van földön kívüli élet /aki nyáron csak egy picit kinéz esténként a tiszta égre a budai hegyek fölé, az tudja is, hogy az esküvői lampion cucc süket duma/. Aki ezt ma még cáfolja, na az korlátolt. Összeesküvés elméletekben nem hiszek, csak abban amit látok, ami bizonyítható.

Próbáljuk meg így..

Tény: A videó az eredeti felvételt tartalmazza /utánanéztem, bárki megteheti, megjegyzem épp ettől érdekes csak/, az őrök állása, ugyanaz, a videóban tehát nincs se több se kevesebb.

Tény: Fura a manus, a mozgása /próbáld leutánozni/ nem normális emberi viselkedés, vagy túljátszás. Aki ezt állítja, kifogást keres. Szinte mintha úsztatná a testét. Ide valóban illik a Voldemort név. :D /lehet rajongó/

Tény továbbá: A figura feje változik, jöhettek digitális zoom-al, minden badarsággal, ez csak azt mutatja, nem értetek hozzá, nem mondom, hogy nincs túlmisztifikálva, mert de, pláne az aláfestő szöveg mindenesetre akkor is érdekes.

Az "idejön az idegen, s megmutatja magát de illogikus!!!!!!" hozzászólásra, nem tudok mit reagálni. Az igazság az, hogy bárminemű idegen, nevezzük ufo tevékenységet is látsz figyelsz meg, logikát sosem lelsz benne.. Talán csak azt, hogy figyelnek minket.

Nézzetek bátran ismeretterjesztő filmeket, egy olyan földön élünk ahol a fajok egy jó részét, még nem fedezték fel, ahol az óceánjaink mélységeit sem ismerjük, nemhogy azt a több tízmillió galaxist, ami körülöttünk van.

Nem kell ezzel foglalkozni, a mindennapokban én sem teszem, ugyanakkor, az emberi vakság engem legalább annyira idegesít mint titeket az, hogy "jajjjj te ezt tényleg elhiszed? desz.rvagy!!!!"

Minden egyes nap emberek százai mellett mész el. Mindegyiket fel tudod eleveníteni?

Itt mindenki Obamát leste, a kamera viszont nem pislog. Látott valamit, ami vagy egy kamera hiba, akár a lencsén is lehetett valami, vagy valami igazán furcsa dolog. Mindenesetre izgalmas.

Mély tisztelettel, de ez a pasi nem normális ember a videón.

2013. márc. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!