Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Asztronautáknak miért nem...

Asztronautáknak miért nem lehet hinni hogy UFO-kat láttak űrutazásaik során?

Figyelt kérdés

Buzz Aldrin, aki azt állította, hogy Holdra vezető útjuk során egy azonosítatlan repülő objektum követte az Apollo 11-et. Később ezt a kijelentését megpróbálta visszavonni. <--- miért is? Szerintem rákényszerítették. Ez olyan, mintha én azt mondanám láttam egy buszt az úton, de utána visszavonom, hogy nem láttam. Mi értelme van?


Szóval Buzz Aldrin, aki Neil Armstrong után másodikként lépett a Holdra, először egy bolíviai újságírónak jelentette ki, hogy az Apollo 11 küldetése során mindhárman láttak egy UFO-t, amely hosszabb ideig követte az űrhajójukat. Az Apollo 11 misszió egyik vezető mérnöke, Dr. David Baker később megerősítette, hogy a földi irányítás előtt valóban ismeretlen volt az objektum eredete.


És itt vannak még jó páran:

[link]


Kérdés, ha már ezeknek az embereknek sem hisztek, akiket megfelelően kiképeztek mindenre, megjárták a világűrt vagy a Holdat is még ,akkor mégis ki a fenének hisztek? Miért kell őket bolondnak nézni ? Ha megjárták az űrt, akkor ők a hősök, viszont ha már azt mondják UFO-t láttak, akkor már bolondok , mert nem fér bele egyesek világképébe?

Ezek nem kamu adatok. Azóta jó pár űrhajós is részt vett UFO konferenciákon, hogy beszámoljanak élményeikről.



2013. máj. 24. 18:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Már rengeteg asztronauta, ahogy katona is nyilatkozta, hogy ufót láttak, ezek benne vannak egy csomó dokumentumfilmben, utánuk lehet nézni. Ha képek készültek, nyilván nem fogják nektek mutogatni azokat. Több TÍZEZER ember látott már ufót, nyilván nem mind idióta, aki hallucinál össze-vissza, és nem tud megkülönböztetni egy csillagot egy repülő tárgytól. Akik nem hisznek, azoknak felesleges magyarázni, mert ha eléjük rakod a bizonyítékokat, becsukják a szemük. Ha előttük szállna le egy ufó, és kiszállna belőle egy szürke, még akkor is azt mondanák, kamu, amit megrendeztek. Aki hülyeségnek hiszi, annak magyarázhatsz akármit, ilyen a szűklátókörűség. Csak energiapazarlás.
2013. máj. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Ítélethozó ***** válasza:
82%

És miután leszálltak a földre egészen biztosan nem vettek el minden képrögzítő eszközt tőlük...

Annyira szörnyü, hogy egyesek fikázódni tudnak, de annyira nem képesek, hogy egy 12éves által elvárható gondolati szintet megüssenek!

2013. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
NASA, mindent eltitkolnak
2013. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerinted... Én vagy bármelyik válaszoló ott volt a csapattal?

Természetesen lehet a végletekeig le és fel pontozni a pusztán találgatásnak minősülő válaszokat, de azt gondolom, ezáltal nem fogunk közelebb kerülni a tényleges válaszhoz...


Ha láttak valóban ilyen dolgokat... Akkor megkérdezem... Változtatott ez az életünkön? Nekünk ettől jobb? rosszabb?

2013. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

megfigyeltétek milyen ez az adamski gyerek meg az összes ilyen ufo fanatikus.

aki nem olyat ír amit olvasni szeretne, egyből lepontozza.

figyéljé már gyurika...

azért nyilvános az oldal , h bárki írhasson, nem kell itt mindenkinek hinni repülő fényfoltokban, photoshop képekben, meg hoax videókban, amivel tele az összes videó megosztó.

ha legközelebb név szerint látom h írsz, még ha hasznos is volt a válaszod lepontozlak, és remélem az összes többi ember is így fog csinálni, akiket azért pontozol le mert nem azt írják amit épp olvasgatni akarsz.

ez nagy értelmi képességekre vall a részedről.

2013. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

És hol az a határ, amikor még hiszünk valakinek?


Egy asztronautánál? Mohamed, Jézus, Butha megbízhatóbb forrás, vagy nem? Akkor nekik is hisztek?


Ufókban is Istenben is hinni...meglehetősen érdekes egyveleg.


Grimm? Nekik nem hiszünk? Miért nem, pedig híres ember.



Szóval nyafoghattok itt, hogy ki mit mondott semmi értelme. Csak a bizonyítékok számítanak.

2013. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"megfigyeltétek milyen ez az adamski gyerek meg az összes ilyen ufo fanatikus.

aki nem olyat ír amit olvasni szeretne, egyből lepontozza. "


Miről beszélsz ember? Volt olyan kérdés ahol szkeptikussal normálisan elvitáztam vagy elbeszélgettem, holott nem engem pártolt! És képzeld, FELPONTOZTAM!


" És ha Buzz Aldrin azt mondja, hogy ugorj a kútba, beleugrasz?

" Nincs menőbb egy asztronautánál."

De ha az ilyen válaszok hasznosak szerinted és felpontozásra valók, akkor csak gratulálni tudok neked.


Egyébként ha lepontozok valakit nem csökken a válasza értéke, ha már 3-4 ember rányom a piros kézre akkor jön ki a válasz értékelése ha nem tudtad volna. Szóval nem én pontoztam le a válaszokat.


Egyébként inkább rátok mondható, hogy lepontoztok mindenkit, holott nincs itt semmi keresnivalótok, ha ÉRTELMESEN nem tudtok hozzászólni. És itt értelmesség alatt nem csak azt értem, hogy egyetértetek velem, hanem hogy normálisan kifejt valaki valamit, ami itt az elmúlt két oldalon nem sokan tettek meg.


Volt hogy reptoidos marhaságot cáfoltam, erre meg a szkeptikusok akkor is lepontoztak ( pedig ott az ő pártjukat fogtam ) , csak azért mert látták hogy én írtam! Gratulálok.

2013. máj. 25. 14:51
 18/21 anonim ***** válasza:

Ezeket a kis sztorikat meg interjukat Buzz Aldrinról érdekes módon csak eldugott kis blogokon lehet olvasni,hogy ufót látott követték meg nemtom..

Valószínűbb hogy semmi sem történt

Amit belinkeltél az sem egy korrekt forrás,hiába van angolul

Hivatalos helyeken,esetleg a nasa oldalán semmi ilyet nem lehet találni

Most jön az aduász szöveg tudom hogy biztosan titkolják,de gondolj bele,mi érdekük nekik titkolni??

Mi a franc történne,ha bejelentenék valahol ezt a sztorit,miben változna meg ettől a világ menete??

A különböző fényjelenségeknek,azonosítatlan repülő dolgoknak meg kismillió oka lehet,nem kell mindig földönkivülieket látni mindenben

Rengeteg sok dolog van amit még nem ismerünk

2013. máj. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Ítélethozó ***** válasza:
Utolsó, nem gáz, hogy maga Buzz mesél erről számtalan riportban? Az azé gondolom, már elég hiteles, nem?
2013. máj. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De, arra még nem kaptuk meg a választ, pedig többen feltettük, hogy


"Min változtatna az, ha kiderülne, hogy valóban láttak UFO-kat?

Értelmetlennek érzem ezt a vérremenő vitát... Ugyanis, ha Léteznek és akarnak tőlünk valamit, akkor nagy eséllyel már "folyamatban van a dolog" pláne, hogy tehetetlenek is vagyunk velük szemben, hiszen ők cikáznak föl s alá a Föld körül, nem pedig mi egy másik bolygó körül...

Ha pedig nem léteznek, akkor teljesen felesleges ezen agyalni...

2013. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!