Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Asztronautáknak miért nem...

Asztronautáknak miért nem lehet hinni hogy UFO-kat láttak űrutazásaik során?

Figyelt kérdés

Buzz Aldrin, aki azt állította, hogy Holdra vezető útjuk során egy azonosítatlan repülő objektum követte az Apollo 11-et. Később ezt a kijelentését megpróbálta visszavonni. <--- miért is? Szerintem rákényszerítették. Ez olyan, mintha én azt mondanám láttam egy buszt az úton, de utána visszavonom, hogy nem láttam. Mi értelme van?


Szóval Buzz Aldrin, aki Neil Armstrong után másodikként lépett a Holdra, először egy bolíviai újságírónak jelentette ki, hogy az Apollo 11 küldetése során mindhárman láttak egy UFO-t, amely hosszabb ideig követte az űrhajójukat. Az Apollo 11 misszió egyik vezető mérnöke, Dr. David Baker később megerősítette, hogy a földi irányítás előtt valóban ismeretlen volt az objektum eredete.


És itt vannak még jó páran:

[link]


Kérdés, ha már ezeknek az embereknek sem hisztek, akiket megfelelően kiképeztek mindenre, megjárták a világűrt vagy a Holdat is még ,akkor mégis ki a fenének hisztek? Miért kell őket bolondnak nézni ? Ha megjárták az űrt, akkor ők a hősök, viszont ha már azt mondják UFO-t láttak, akkor már bolondok , mert nem fér bele egyesek világképébe?

Ezek nem kamu adatok. Azóta jó pár űrhajós is részt vett UFO konferenciákon, hogy beszámoljanak élményeikről.



2013. máj. 24. 18:59
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

" Ezeket a kis sztorikat meg interjukat Buzz Aldrinról érdekes módon csak eldugott kis blogokon lehet olvasni,hogy ufót látott követték meg nemtom.. "

Attól hogy az adott oldalt nem ismered még nem kis eldugott hely. No meg az ilyenek felszólalnak interjúkban is és filmekben, konferenciákon, ezek nincsenek eldugva és maga az adott személy mondja el mit látott, erről is látszik, hogy nem csak kitaláltak valakiről egy hoax urbanlegendát.


"Hivatalos helyeken,esetleg a nasa oldalán semmi ilyet nem lehet találni

Most jön az aduász szöveg tudom hogy biztosan titkolják"

Igen titkolják a szó bizonyos értelmében, persze nem úgy ahogy te most előjössz vele. A NASA az ilyenekre azt mondja, hogy biztos csak űrszemetet láttak! Ezért nincs kint a honlapon sem. Ja igen, a drága űrhajósaink akik járják az űrt nem tudják felismerni az űrszemetet? De azért a Földön,székben ülő emberkék egyből benyögik a rádión keresztül, hogy óóó jajj csak szemetet látsz, de az űrhajós rácáfol, hogy nem, az biztos hogy nem szemét ami követi a hajónkat...

2013. máj. 26. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!