Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel a földönkívüliekben?

Hiszel a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés

Egy indok is jó jönne.

Vagy valaki találkozott-e már? :DDD



2014. febr. 23. 16:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
91%
márpedig az élet élettelenböl van,az ember ugyanabbol van mint a beton,levegö vagy mint a nap ,atomokból,vegyuletekböl,az evolucio pedig nem hazugság,ottvannak a millionyi megtalált csontvázak,barlangfestmények
2014. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 anonim ***** válasza:
90%

amit eddig megfigyeltunk az univerzumból az szinte semmi,és ebböl nem állíthatjuk azt hogy nemléteznek

számomra ez arra hasonlít-megállapítottuk hogy a Föld lapos miközben még nem is láttuk egészében

2014. márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/135 anonim ***** válasza:
47%

"márpedig az élet élettelenböl van"


bizonyíték? aki eddig ezt állította, nem tudta megmondani mi az élet.


"az ember ugyanabbol van mint a beton,levegö vagy mint a nap ,atomokból,vegyuletekböl"


rendben. akkor ne tiltakozz ha leváglak mint 1 disznót. élj következetesen, és összhangban eme hiteddel, ne háborodj fel az "emberi jogaid" sárba tiprásán, hisz azok nincsenek, ha csak vegyületek "összjátéka" vagy. de mondok mást: személyiség és személyesség. ezt az evolúció-kitaláció nem tudja megmagyarázni. nemcsak h személyes lény az ember, hanem öntudattal is bír, olyan tudattal, ami tudatában van létének, és lelki életének is, és identitása van. az anyagnak, molekuláknak van? az ember több és más mint az anyag véletlen (?) összerendeződése. azt sem tudjátok mi az élet.


"az evolucio pedig nem hazugság,ottvannak a millionyi megtalált csontvázak,barlangfestmények"


hol vannak az átmeneti formák? soha egyetlen egyet nem találtak. nebraskai és piltdowni ember mind hazugság. lelelpeződtek az evolúciópisták. nézz utánna.

2014. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 anonim ***** válasza:
91%

bizonyíték? aki eddig ezt állította, nem tudta megmondani mi az élet.

menj el egy atomfizikushoz ,vigyél neki mintát levegöböl,betonból meg magadból és elektronmikroszkóppal megmutatja neked hogy atomokból van mint a három tárgy


rendben. akkor ne tiltakozz ha leváglak mint 1 disznót


az a tény,hogy atomokból vagyunk és még nemtudjuk pontosan mi az élet ,de ez nemjogosít fel téged meg senkit sem ,hogy megölj engem,


ezt az evolúció-kitaláció nem tudja megmagyarázni. nemcsak hogy személyes lény az ember,

az evolucionak nem ez a feladata


és nemkell hazudni az evoluciórol,egy csomó csontváz lelet támasztja alá a homo sapiens korábbi evoluvios fajait


hiába probálod itt bizonyítani az evolucio nemlétezését,

ez nem olyan dolog ami régen megtörtént és már vége,ez ma is itt van ,csak nagyon lassan megy végbe,több száz ezer év mulva máshogy fognak kinézni a fajok

2014. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/135 anonim ***** válasza:
47%

"menj el egy atomfizikushoz ,vigyél neki mintát levegöböl,betonból meg magadból és elektronmikroszkóppal megmutatja neked hogy atomokból van mint a három tárgy"


és ezekből h jön a személyesség?



"az a tény,hogy atomokból vagyunk és még nemtudjuk pontosan mi az élet ,de ez nemjogosít fel téged meg senkit sem ,hogy megölj engem"


ha a logikádat követem, akkor az ember = anyaghalmaz = mint bármely más tárgy, vagyis ha 1 követ, ceruzát, ablakot szétzúzok, úgy ezt 1 emberrel, v milliókkal is megtehetem, hisz csak "tárgyak". újra írom: tudsz ezen hited alapján következetesen élni? akkor ne viselkedj személyes lényként.



"az evolucionak nem ez a feladata"


mivel a fejlődésről hablatyol, akkor mondani kellene valamit az emberi lények személyességéről. pl. mi az, s h "jött létre".


"és nemkell hazudni az evoluciórol,egy csomó csontváz lelet támasztja alá a homo sapiens korábbi evoluvios fajait"


újra kérdem? hol vannnak az átmeneti formák kövületei? ha az evolúció-kitaláció igaz lenne, milliárd számra kéne előbukkanniuk. de zéró sincs, mert nem léteznek, az evó csak 1 kitaláció.


hiába probálod itt bizonyítani az evolucio nemlétezését,

ez nem olyan dolog ami régen megtörtént és már vége,ez ma is itt van ,csak nagyon lassan megy végbe,több száz ezer év mulva máshogy fognak kinézni a fajok

2014. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 anonim ***** válasza:
57%

"hiába probálod itt bizonyítani az evolucio nemlétezését,

ez nem olyan dolog ami régen megtörtént és már vége,ez ma is itt van ,csak nagyon lassan megy végbe,több száz ezer év mulva máshogy fognak kinézni a fajok"


hablaty. áltudomány. a valódi tudomány egyetlen kritériumát sem teljesíti.


1 - nem bejósolható

2 - nem megfigyelhető

3 - kísérletileg nem igazolható (nem megismételhető laboratóriumban)


az evolúció egy esszenciális tévedésen alapuló materialista hitrendszer.

2014. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/135 anonim ***** válasza:
47%

'amit eddig megfigyeltunk az univerzumból az szinte semmi,és ebböl nem állíthatjuk azt hogy nemléteznek

számomra ez arra hasonlít-megállapítottuk hogy a Föld lapos miközben még nem is láttuk egészében'



1 - nem kell beutaznom az univerzumot, h kijelentsem: az 1+1 minden planétán 2, valamint a 3szög szögeinek összege 180 fok az űr másik végén is.... vagyis, az alapvető törvének mindenütt azonosak. de már írtam. olvasd vissza. és bizonyítottam is.


2 - a Föld lapossága mindig is eszetlen emberek hablatyolása volt. (nem rád értem!!!) a Biblia írja, h gömb! (beszél a föld kerekségéről, ha lapos lenne nem lehetne kereksége, és még számos példát írhatnék) sőt, beszél is arról, h az űrben lebeg. (a "semmiben forog")

2014. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/135 anonim ***** válasza:
47%

Az atomok, molekulák sem egyenként, sem összevéve sem

rendelkeznek az élőlényekre jellemző magasabb tulajdonságokkal. Erőik és hatásaik csak fizikai és kémiai erőket és hatásokat eredményezhetnek. Bármilyen hőfokon, bármennyi nedvességgel, fénnyel, mechanikus mozgással, vegyi hatással párosítva sem jöhet létre

belőlük élő szervezet, csak holt anyag.


Nem lehetséges az sem, hogy „minimális komplexitású rendszerek, elősejtek” valami úton-módon spontán összeálljanak élőlénnyé. Ez hasonló volna, mintha 10, 20, 30, 40 oC -os vizeket összeöntve akarnánk forró vizet előállítani.

Ha a részek különkülön alacsonyabb mennyiségi és/vagy minőségi fokot képviselnek, akkor összegük – okozatuk – sem lehet önmaguknál nagyobb.


Az életnek igazából csak egy kétségbevonhatatlan bizonyítéka van, az ellentettje: a halál.

Fizikai értelemben élőlénynek tehát csak azt nevezhetjük, amelynek megvan a lehetősége a nem-életre, tehát a halálra is. Csak az él, ami meg tud halni.


Lehet egy kémiai vegyület akármilyen bonyolult, ha nincs minőségi különbség élő és holt állapota között, akkor az nem élőlény. Ha egy élőlény elpusztult, akkor ami

hátramaradt, a tetem, az az élőlény anyagi része.


„Eltávozott belőle az élet” mondjuk. Márpedig ha eltávozott, akkor korában benne volt. Ha az anyag hordozná

az életet, akkor miért nem él a tetem, hiszen a fizikai része most is jelen van?


Élő élettelenből nem származhat, hacsak nincs Valaki, aki kívül áll az anyagon, nem teszi azt élővé.

Az Élet forrása Istennél van.

„Mert nálad van az élet forrása, a te világosságod által látunk világosságot. „ (Zsoltár 36:10)


A „kémiai evolúció” paradoxona, hogy vagy azt kellene megmagyarázni, hogyan állhatnak össze aminosavak fehérjékké, fehérjék élőlénnyé genetikai kód nélkül; vagy azt, hogyan jöhet létre ilyen kód spontán, „véletlenül”. Egyikre sincs válasz, mert önmagában mindegyik

lehetetlen. Tehát a „kémiai evolúció” lehetetlen.


Az ember nemcsak megismer és akar, hanem öntudattal is bír, azaz felfogja azt is, hogy megismer és akar. Sőt mi több: felfogja azt az ént is, aki megismer és akar. ...


Az ember öntudata különbséget tesz a kívülről vett benyomás és a benyomást felvevő én között. Ha valamit látok, akkor nemcsak látok, hanem tudom is, hogy látok és hogy én vagyok az, aki lát, aki a látást magában érzi. Az anyag tétlen és tehetetlen s így nem határozhatja meg az önfelismerésre önmagát, nem indíthatja önmagát arra, hogy önmagát visszatükrözze. Ez teljességgel olyan működés volna, amelyre az anyagban, a kiterjedt, lomha, tehetetlen valamiben semmiféle képesség nincsen és soha ilyen képességet az anyag, mint ilyen el nem árul.


Csak az ismerheti fel önmagát, mint függetlent az anyagi affekciótól, befolyástól, ami az anyagtól csakugyan független, ami az anyagon felül áll: a szellemi lélek.

2014. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 anonim ***** válasza:
100%
az érveléseddel csak az a gond hogy eddig semilyen tárgyi bizonyítékot sem hoztál fel,csupán ures szavak
2014. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/135 anonim ***** válasza:
100%
a klónozást inkább nem is említem
2014. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!