Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel a földönkívüliekben?

Hiszel a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés

Egy indok is jó jönne.

Vagy valaki találkozott-e már? :DDD



2014. febr. 23. 16:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 anonim ***** válasza:
100%
Aqer mi az hogy logika a köbön nem hallottál még a kvantumfizikáról ember először ugy gondoltam hogy egy intelligens ember vagy de a valaszaid egyre inkább azt mutatják hogy egy földhözrgadt... az ilyen teremtés és egyebek nagyrészt csak azért jöttek létre mert a primitív elme nem talált magyarázatot és ezert Istenbe meg a teremtéselméletbe menekült. De ezt fel nem fogom hogy tagadhatsz le ma már teljesen elfogadott dolgokat mint az evolucio hát találtak csontvázakat milyen bizonyíték kell még neked. De oké tetelezzuk fel hogy Isten teremtett minket akkor miért ne termthetett volna másokat az univerzum másik szegletébe. Lehet ott is vannak hozzád hasonlok akik meg pont a te nemlétezésedben hisznek
2014. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/135 anonim ***** válasza:
47%

"Aqer mi az hogy logika a köbön"


az 1+1 más mint 2, erre mondtam. értem, ha valaki poénból eszetlenkedik (mégha tré vicc is) de ha komolyan gondolja, ott súlyos baj van.



"nem hallottál még a kvantumfizikáról ember először ugy gondoltam hogy egy intelligens ember vagy de a valaszaid egyre inkább azt mutatják hogy egy földhözrgadt"


olvastam a témában, nem csak hallottam róla... de szted h bizonyítja az idegenek létét, vagy a materialista "alaptételt?"


"az ilyen teremtés és egyebek nagyrészt csak azért jöttek létre mert a primitív elme nem talált magyarázatot és ezert Istenbe meg a teremtéselméletbe menekült."


már levezettem (de nem érdekelt téged) h a teremtés az egyetleg logikus válasz a világ létrejöttére. nem tudományos alapon vitázunk, hanem tetszik-nem tetszik alapon. materialisták fáznak a teremtés tényeitől.



"De ezt fel nem fogom hogy tagadhatsz le ma már teljesen elfogadott dolgokat mint az evolucio..."


egyre több tudós tagadja az evót, s számuk folyamatosan növekszik. az evolúció-kitaláció 1 áltudomány, írtam is miért. semmilyen, és újra leírom: semmilyen tudományos kritériumot nem teljesít. egyetlen egyet sem. a csillagjóslással van 1 szinten a "tudományosságát" tekintve.


"hát találtak csontvázakat milyen bizonyíték kell még neked. "


hol vannak az átmeneti formák? amit találtak az v teljesen ember v teljesen majom. minden csont-csontváz teljesen kifejlett. ha az evolúció-kitaláció igaz lenne, csillió számra fickándoznának a föld rétegeiben az átmeneti formák kövületei, de kőkemény nulla darab van ezekből, mert soha nem is léteztek.



"De oké tetelezzuk fel hogy Isten teremtett minket akkor miért ne termthetett volna másokat az univerzum másik szegletébe."


mert nekünk és értünk teremtette az univerzumot. sajnos nem vágod a biblia központi mondanivalóját. a nagy célt.

2014. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 anonim ***** válasza:
100%
A faszomat nincs átmeneti csontváz XDDD az australopitecus akkor neked micsoda XDD a se nem teljesen majom se nem teljesen ember
2014. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/135 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyébként az, hogy az emberek évszádokkkal ezelőtt joval alacsonyabbak voltak nekem valahogy az is evolúció szagú
2014. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 anonim ***** válasza:
100%
Egy előző válaszoló értelmesen leírta hogy miért nincsenek ilyen csontvázak csillió számra a földkéregben de jólvan okoskodj csak nem lehet neked érvelni ha bizonyos dolgokat teljesen eleresztesz a füled mellett ://
2014. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/135 anonim ***** válasza:
100%
Aqer az olyanok mint te szoktak a legnagyobb pofára esni... Galilei idejében is mindenki tagadta hogy a Föld mozog meg hogy nem lapos ugyanugy hittek ezekben a mint te és lám mi lett a vége kiderült hogy megsem olyan lapos az a Föld
2014. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/135 anonim ***** válasza:
47%
hagyjátok már ezt a lapos föld hülyeséget, max néhány ember hitt ebben. a Bibliában gömbként van leírva, de látszik soha nem olvastátok (figyelmesen)
2014. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/135 anonim ***** válasza:
47%

de most komolyan:


soroljátok már fel, milyen tudományos kritériumokat teljesít az evolúció?

2014. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a bizonyos kritériumok?
2014. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 anonim ***** válasza:
100%
Te aqer miert veszed te készpénznek amit a Bibliában olvasol?
2014. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!