Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel a földönkívüliekben?

Hiszel a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés

Egy indok is jó jönne.

Vagy valaki találkozott-e már? :DDD



2014. febr. 23. 16:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/135 anonim ***** válasza:
91%
Emberek, meddig foglalkoztok még ezzel az egy idiótával?
2014. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/135 anonim ***** válasza:
47%

hát igen:


1 - nem tetszik nektek az igazság (érzelmileg ellene álltok)

2 - nem tudtok ellene érvelni, hát átcsaptok személyeskedésbe


ennyi a materialisták "bizonyítéka?"



üresek a szavaim? hát a jéghideg, kérlelhetetlen logika semmit nem mond nektek?


tényleg igaz, hogy egyesek a logikát, a józan gondolkodást is sutba vágják, csak ne kelljen szembesülniük a nekik nem tetsző igazsággal.

2014. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/135 anonim ***** válasza:
90%
megjegyezném én hiszek Istenben,templomba járok,az egyes tudományok és a Biblia közötti dolgokat pedig nem ellentétként hanem kiegészítésként fogom fel
2014. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/135 anonim ***** válasza:
47%

a tudomány épp' az uccsó időkben kezdi felfedezni azt amit a Biblia mindig is mondott....


soha nem voltam tudomány ellenes, és mindig is tudtam, h nincs ellentmondás a tudomány, és a Biblia között.

2014. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/135 anonim ***** válasza:
90%

41 vagyok... Ez nem személyeskedés volt, és senki nem tagadja le az általad bizonyítottnak hitt tényeket, hanem csak józan észérveket hoznak fel. Az interneten sok összeesküvés elmélet van, nem kell mindegyiket elhinni (most az ufók=démonokról beszélek) No én meg egyszer azt olvastam, hogy Obama egy reptoid, most akkor hogy döntsük el, hogy kinek van igaza. (Sehogy, mert egyik sem igaz...) Ha odafigyeltél volna az iskolában, ismerhetnéd a szerves kémia nevű "áltudományt", és tisztában lehetnél a fehérjék viselkedésével, ami az univerzumban mindenhol ugyanúgy van, mert ugye: 1+1 az mindenhol ketttőőő!!!!

Az egész családom hívő, és engem is úgy neveltek, de amit te mondasz, az elég durva...

2014. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/135 anonim ***** válasza:
93%

Kedves aqer:


Igenis van olyan hely az univerzumban ahol 1 meg 1 lehet 3 de akár 353456 is. Például a fekete lyukak eseményhorizontján túl nem alkalmazhatóak az általunk ismert matematika és fizika törvényei. De nem kell ennyire messzire menni hallottál már Schrödinger macskájáról? ha nem akkor ajánlom hogy nézz utána.


Élőnek meg leginkább az tekinthető ami képes anyagcserét folytatni, szaporodni stb


Látom nagyon hiszel abban, hogy Isten teremtett mindent. Sose értettem honnan tudják hogy a 4. napon teremtette a csillagokat. Előtte mi alapján számolták a napokat?? De nem is ez a lényeg. Azért hiszel Istenben mert hallottál róla. Nos erre pedig a barlang elméletet hoznám fel, vagyis ha nem szerzel tudomást a keresztény Istenről akkor itt most nem érvelnél ezekkel.


Meg mi az hogy élettelen nem adhat élőt? ugyan kérlek nézz már utána az élet tudományos alapú keletkezésének. Új fajok ma is jönnek létre.


Meteoritban is találtak már egysejtűeket az meg biztosan nem a földről jött.

2014. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/135 anonim ***** válasza:
27%

KEdves aquer!


Te mekkora egy sutyerák vagy! NE haraudj, marhára nem hiszek a te "Istenedben", sőt kifejezetten undorítónak találom a vallásodat. Jártam már a Vatikánban, mondhatom gyönyörű művészeti alkotás, de az, hogy így kizsákmányolják a hívőket... Hát tényleg undorító.


Másrészt. azt mondod a leletek között nincs átmenet. HÁt idefigyelj te okos! Nagyon sok mindennek kell egyszerre megtörténnie, hogy valami megkövüljön, és fent maradjon a jövő számára. Ezen kívül kis populációkban az egyes mutációk nagyon nagy sebességgel el tudnak terjedni. Tehát ha találnak egy leleltet mittudomén 10 km mélyen a föld alatt, majd egyet 5 km mélységben, és nagy a különbség, annak ez az oka. Illetve az egyes leleteket pl. az emberről is be kell sorolni egy csoportba. Homo erectus, homo sapiens, de a leletek több 100 ezer év között mozognak, így lehet, hogy egy késői erectus már korai sapiens.


Üdv: Egy hitetlen, ja és ha meghalok, szerintem csak por lesz belőlem, és nem a pokolba fogok kerülni. Puszika! :)

2014. márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/135 anonim ***** válasza:
90%
Hiszek.
2014. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/135 anonim ***** válasza:
47%

46-os!


"Igenis van olyan hely az univerzumban ahol 1 meg 1 lehet 3 de akár 353456 is."



logika a köbön.

2014. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/135 anonim ***** válasza:
47%

47-es!


"NE haraudj, marhára nem hiszek a te "Istenedben", sőt kifejezetten undorítónak találom a vallásodat."



köszönöm őszinteségedet, túl azon, h sajnálom (érted haragszom, nem ellened) amit írsz. esszenciális tévedésben élsz. de az őszinteséged példa értékű. a materialisták 99%-a nem ilyen. ebben jóval különb vagy náluk.


azonban téged is (ha elfogadod) kihívlak 1 racionalitáson alapuló vitára. a Bibliát hagyjuk egyelőre....


csak is kizárólag a ráció. (amit annyira imádtok, mégis sutba vágjátok, ha nem nektek tetsző eredményre vezet)

2014. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!