Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel a földönkívüliekben?

Hiszel a földönkívüliekben?

Figyelt kérdés

Egy indok is jó jönne.

Vagy valaki találkozott-e már? :DDD



2014. febr. 23. 16:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim ***** válasza:
100%

Kedves aquer!


Túl azon, hogy rettenetesen begyöpösödött és buta vagy, még érvelni sem tudsz. a 47-es válaszoló vagyok, a többi leírt érvemre te semmit nem mondtál. Ezen kívül a Bibliát is csak emberek írták. Te ott voltál a teremtéskor? Ami nem is történt meg, amúgy? Vagy mi?? Láttad, meg hallottad, hogy Isten azt mondja, hogy a csillagok csak az idő múlását jelzik? De komolyan, te beszedted a gyógyszereidet? jó, hogy nem azt állítod, hogy a Föld a világegyetem középpontja. Semmit, az égvilágon SEMMIT, nem tudunk! Az emberek porszemek a világegyetemben, fogalmad sincs arról, hogy mi folyik az űrben. Mit gondolsz azokról a baktériumokról és egysejtűekről, amiket meteoritokból szedtek? Az meg az űrből jött. Ergo, van élet a földön kívül. Amúgy már ott elcseszted az egészet, mikor azt írtad, bizonyítható, hogy nincsenek földönkívüliek. Mivel bizonyítod? A nevetséges Bibliáddal, amit mgé nevetségesebb emberek írtak? Mese ! Nekem néha tetszett, de ne hülyéskedj már, hogy egy nőt felcsinálnak, úgy, hogy szűz! Jó vicc :D

2014. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mellesleg vannak, ismétlem vannak átmeneti csontvázak, azt is szépen leírtam, hogy hogyan. :) Szóval sajnálom, sírj csak a sarokban. Amúgy tudod... Tudod vannak ezek a Homo kezdetű latin dolgok... Mint ami te is vagy: Homo sapiens. Ahha ahha, és előtte volt ausralopithecus meeeeg homo habilis, meg homo erectus? De csukd be a szemed, imádkozz egy nemlétezőhöz, aki majd megment téged, ha rákos leszel, és ne is menj orvoshoz, mert ők is áltudományt űznek! Arról nem is beszélve, hogy az evolúció körülvesz. Folyton újabb ás újabb mutációk jelennek meg, a vírusoknál, amik téged fertőznek. Azért fertőződsz újra és újra, mert változnak, mmivel ez nekik az előnyös, abból a szmpontból, hogy tudjanak szaporodni. A tudósok azért hisznek szokszor Istenben, mert a végén, már annyira belemélyednek a kutatásba, hogy másképp nem tudják feldolgozni. De ettől még... van evolúció. Fogadd el! Vagy dugd a fejed a homokba!
2014. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/135 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

Szerintem azt nem kell firtatni, hogy van-e élet máshol, mert annak kb 99,99% az esélye, hogy ez így van, ha nem 100...

Máshol is bizonyára kialakult az értelmes élet is, és nem csak egysejtűek léteznek, és ha már az is van, akkor véleményem szerint egyértelmű, hogy más is van. Mivel millió-milliárd galaxis van, még több bolygóval, így az sem vita tárgy - a szememben -, hogy van ott primitív, intelligens, szuperintelligens, stb életforma is bőven megalapulhatott a több milliárd év alatt..

A mi létformánk is csak egy a sok közül, és annyi biztos, hogy ebben az univerzumban nem vagyunk egyedül.

Ki tudja, hogy mit rejt a világűr, milyen rejtelmek vannak benne? Lehet, hogy maga az univerzum olyan, mint egy molekula, és a sok galaxis, bolygó meg olyanok, akár az atomok. Minden kicsi valami nagyobb alkotója.

Nem tudhatunk semmit, de annyit biztosra merek venni, hogy van élet a földön kívül is, aki ezt tagadja, az beleesett abba az emberi egoizmusba, ami szerint azt hiszi, hogy az ember az egyedüli, minden ő érte van, meg nem tudom még mik...

Nincs semmi sem csak egy faj kedvéért! Nem azért alakult meg az, ami, hogy az ember boldogan-boldogtalanul porladjon el ezen a bolygón, és a megszámlálhatatlanul sok másik planéta meg unalmasan tengesse "életét".


Mondok három-négy bizonyítékot, amik az idegenek itt jártát alátámasztja (mind a múltbeli időkből származó lesz, de hogy miért, leírom!):

1.: A maya és hasonló kultúrák kutatói felfedeték, hogy anno, régen a mayák már 60-as számrendszert használtak, amit mi nem rég kezdtünk el használni!!

2.: Ahhoz, hogy a Jupiter stb bolygó mozgását 1-ről a 2-re megismerhessük, azaz, hogy a mozgási irányát, egyebeket tudjuk , régen, az ókor előtt több ezer évre volt szükség. Most se rövid idő, ha a mozgását akarjuk tanulmányozni... Na, de több ezer évvel ezelőtt, ugyancsak a mayák, meg egyiptomiak, summerek, stb-k alig pár év alatt elsajátították ezt a tudományt, amit ma csillagászatnak hívunk!!

3.: ez az egyik kedvencem:3 Az egyiptomiak hieroglifái közt kutatva a kutatók felfedezték, hogy az ókori Egyiptomban már ábrázoltak gépfegyvert, tankot, helikoptert!!!

4.: Ez az 1900-as években történt, hogy egy faluban a házak falában különleges térképdarabok vannak építve (valahol Oroszországban), és egy kutató csoport megszerzett egy ilyet a sok db közül, amiről megállapították, hogy 10000 (!) éves! A térkép ábrázolt egy krátert, aminek nyoma sem volt, ezután pár évvel felfedzték, hogy a térkép által ábrázolt kráter létezett!!!!


Ha ez nem elég elmesélem elméletem:

- A Földön a mi civilizációnk csak a második/harmadik, előttünmk élt egy/kettő nagyon fejlett civilizáció, aminek tagjai egy/két bekövetkezett hatalmas katasztrófa elől menekültek el a Földről egy akkor még a közelünkben lévő bolygóra. Sokkal később visszatértek, észrevették, hogy egy értelmes faj kezdett el kialakulni, és úgy döntöttek, hogy megadják az esélyt nekünk. Besegítettek nekünk, ezért kezdett el rohaosan fejlődni a civilizáció (pár fentebb sorolt dolog is pl besegít), és őket kezdték Istenként tisztelni, Hádész, Zeusz, stb. A bolygójuk egyre távolodott, így egyre ritkábban jönnek a bolygónkra, és néha igenismegerőszakolnak nőket, akikből később kb 5 hónapos terhes korban "kiszedik" a gyereket és elviszik maguk közé, hogy felfirssítsék elöregedett fajukat/génjeiket.



Kb ez. Nos, ez mennyivel tűnik valószerűbbnek az Istenes dolognál? :D

2014. márc. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/135 anonim ***** válasza:
47%

61-es, 47-es !


"Túl azon, hogy rettenetesen begyöpösödött és buta vagy, még érvelni sem tudsz."


személyeskedés, köszi. többre futja esetleg? állok elébe a logikus alapokon nyugvó vitának. te is? nosza!


"Ezen kívül a Bibliát is csak emberek írták."


Isten sugalmazására. Több mint 3.000 beteljesedett próféciát tartalmaz, csak Jézusra kb 80-at. Feküdj neki 1 alapos tanulmányozásnak.


"Te ott voltál a teremtéskor?"


és ti az ösrobbanáskor? Amúgy jó a kérdés komolyan. Ugyanis a teremtést maga Isten meséli el, hisz még nem volt ember.


"jó, hogy nem azt állítod, hogy a Föld a világegyetem középpontja."


pedig az. Nekünk és Értünk teremtette az egész világegyetemet az Úr. Nem mértani hanem lényegi központja. (mint pl. a te életed központja a fiad)


"Semmit, az égvilágon SEMMIT, nem tudunk!"


ismét csak tökéletes megfogalmazás! de az abio-evo-mate dolgot azt ugye tudjátok? nem érzed a diszkrepanciát a mondataidban?


"Az emberek porszemek a világegyetemben, fogalmad sincs arról, hogy mi folyik az űrben."


mint írtam, nem kell beutaznom az űrt, h kijelentsem: 1+1 mindenütt 2. ha tudod a lényeget, érted a tényeket. (ez 1 filmben volt, de igaz) ha Isten kiveszed a képből, minden összedől. Be is vallottad, csak azt nem, h az Úr hiánya miatt van ez. - "semmit nem tudunk"



"már ott elcseszted az egészet, mikor azt írtad, bizonyítható, hogy nincsenek földönkívüliek. Mivel bizonyítod? "


az okság elvével, mely tökéletesn cáfolja. de ez csak 1 a millióból, ami szétzúzza a materialista eszetlenkedést.


"A nevetséges Bibliáddal, amit mgé nevetségesebb emberek írtak? Mese !"


előbb feküdj neki 1 alapos tanulmányozásnak, írtam már ezt neked. amúgy meg a Biblia NÉLKÜL is (nem is kell hozzá) bizonyítani lehet a materialista álláspont esszenciális tévedését.


"Nekem néha tetszett, de ne hülyéskedj már, hogy egy nőt felcsinálnak, úgy, hogy szűz! Jó vicc :D"


Isten mindenhatóságát (létezését) vonod kétségbe.

2014. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 anonim ***** válasza:
47%

62-es!


" Folyton újabb ás újabb mutációk jelennek meg, a vírusoknál, amik téged fertőznek. Azért fertőződsz újra és újra, mert változnak, mmivel ez nekik az előnyös, abból a szmpontból, hogy tudjanak szaporodni."



mindjárt jössz a DHT rezisztenciával is?


a bacik (és mások) szűk tartomány keretein belül alkalmazkodnak. és kapaszkodj meg: nem jön létre semmi új !!!!

2014. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/135 anonim ***** válasza:
47%

Lenore:



"Szerintem azt nem kell firtatni, hogy van-e élet máshol, mert annak kb 99,99% az esélye, hogy ez így van, ha nem 100...

Máshol is bizonyára kialakult az értelmes élet is,"



bírom, mikor a "statisztikába" menekültök. mivel NEM LEHETSÉGES az élet KIALAKULÁSA s mivel az uniban mindenütt ua-ok a törvények, ezért sehol nem lehetséges. az uni mérete, bolygók száma semmit nem jelent, nem oszt nem szoroz.


te is azt mondod, h 1+1 az 3 más bolygón?


sehol nem alakult ki az élet. itt a Földön sem. ha azt mondtad volna, h Isten "lehet" h teremtett más bolygón életet, akkor már féligazságnál járnál. az élet csak teremtési aktus által jöhet létre. élettelenből nem lehet élő. az okság elve, és a józan ész is cáfolja.


aki az abiogenezist elhiszi:


1 - soha nem gondolta végig racionálisan (mert akkor rájött volna h baromság)


2 - Istenről hallani nem akar, inkább eszetlenkedik nem létező, és lehetetlen magyarázatakkal.

2014. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 anonim ***** válasza:
100%
NEvetséges vagy komolyan. Csodálatosan vidámmá teszed a napjaimat, de semmit nem mondasz a meteoeritokban talált baktériumokról. Ja, és persze, hogy Isten mindenhatóságát vonom kétségbe,mivel nem létezik :D
2014. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/135 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és megsúgnám, hogy vannak barlangrajzok, amiken ábrázolnak űrlényeket. Szerinted? Tudom, ami nem tetszik neked, azt kihagyod a cáfolásodból, ebből látszik, hogy vesztettél.
2014. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:

Aqer, én nem menekülök semmihez, semmikor, sehová. Csak azt mondom, amit több év kutatás után megtudtam. Viszont örülnék, ha nem csak az általam írtak elejére, hanem a másik felére is reagálnál. Szerintem olyan dolgok vannak benne, melyek bizonyítják, hogy mi is van.

Megmondom neked, hogy istenben nem hiszek, és nem is hiszek a Bibliában leírtakban, mivel abban annyi ésszerűség sincs, mint az evolúció nevezetű dologban. Az emberi egoizmus, és a mindentől való félelem alkotta meg az emberekben az isteneket, hogy legyen kihez menekülniük, ha úgy hozza. Ebből alakult később hit stb.

És egyébként, miért veszed azt valóságnak, igazságnak, hogy pár ember ezt-azt állított, amiből később született a Biblia, meg a fene se tudja, hogy mi.. Azok szerinted miért tartalmaz teljes igazságot? Most se tudjuk mi van a szomszédos, meg távoli galaxisokban, honnan tudták volna a múltban, hogy mi van? Nem személyeskedés, hanem érdekel az, hogy te mit hogy gondolsz. Nem vagyok vak földönkívülikben hívő, de nem is vagyok szkeptikus.

Úgyhogy, légyszíves adj választ.:)

2014. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 anonim ***** válasza:
47%

"Most se tudjuk mi van a szomszédos, meg távoli galaxisokban"


ennyire fáj beismerni, h ami itt lehetetlen az másutt is az? szted 1+1 az 3 más bolygón?


a Daniken féle ökörködés az más dolog. anno én is olvastam a könyveit, most is van még pár a polcon...

2014. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!