Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik lehetett az első...

Melyik lehetett az első égitest a Naprendszerben, ahol valamilyen civilizáció kialakult?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 23:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
58%
Mars
2014. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%

Itt olvastam érdekes sorokat:

[link]

Azt tételezi fel az oldal összeállítója, hogy a Marson előbb volt civilizáció. Majd kozmikus katasztrófa sújtotta és ide telepedett az emberi faj a Földre.

Persze ezek nem 100 %-ig biztos tudományos tények, viszont elgondolkodtató, hisz például piramis alakú objektumok vannak a Marson.

2014. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
62%

A 2-es vagyok ismét. Itt egy kép a Marson látható egyik piramisról:

[link]

Ez nem tűnik természetes képződménynek. A Boszniában talált piramisra is mondták azt hogy természetes képződmény.

2014. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
ŐŐŐ... jelenlegi ismereteink szerint a FŐD.
2014. jún. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát izé... úgy tudom a Föld vagy tévednék? :D
2014. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a Nibiru, utána a Mars, majd a Föld .
2014. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

"Azt tételezi fel az oldal összeállítója, hogy a Marson előbb volt civilizáció. Majd kozmikus katasztrófa sújtotta és ide telepedett az emberi faj a Földre."


Igen. És hogy a jövő generációkat megtévesszék - mert ilyen mókás kedvűek voltak ezek marsi emberek - , megsemmisítették az űrhajóikat, és cselesen visszafejlődtek nagyon gyorsan majommá, majd újrakezdték az egész evolúciós folyamatot.

2014. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
89%

A Marson kialakulhattak élőlények, de értelmes civilizáció nem hinném, annak maradtak volna látható nyomai.

Bátran kijelentem, hogy emberek nem éltek a Marson. Az ember egy földi viszonyokhoz alkalmazkodott élőlény, más bolygókon más körülmények uralkodnak (eltérő gravitáció, hőmérséklet, napsugárzás, éghajlat, forgási sebesség, stb..), és ezek miatt más felépítésű élőlények alakultak ki. Eltérő ideig fejlődhettek, más ütemben. Extrém módon mások.

Tehát emberek csak a Földön fejlődhettek ki.

2014. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
75%
Van jelenleg is.Csak nem emberi vagy bármely más testben.Nem csak olyan élőlény tud intelligens lenni aminek agya van,vagy lélegzik.A Földön az ember a legintelligensebb,és a bolygó rendje szerint él,valamint tud életben maradni.Egy más igényű,inteligens létforma akár magán a Nap felszínén is létezhet.:) 24l
2014. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
57%

Földön

#6 a Nibiru nem is létezik, csillagászok sohasem észlelték

2014. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!