Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik lehetett az első...

Melyik lehetett az első égitest a Naprendszerben, ahol valamilyen civilizáció kialakult?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 23:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
90%

"Egy más igényű,inteligens létforma akár magán a Nap felszínén is létezhet"


Na mennyéé' vissza nagyon gyorsan az általános iskolába, és kezdd elölről a fizika, kémia, és biológia tanulmányaidat, mert 24 évesen ennyire hülyének lenni már nem csak számodra ciki, de az országnak is..

Mindenesetre arra legalább jó volt a hozzászólásod, hogy megtudtam, hogy kiknek lettek kitalálva a közmunkás-oktatáson a napocska-rajzolgatás szintű feladatok.

2014. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
89%
Vágjátok a Nap felszínén van civilizáció értitek? Nem is értem eddig miért nem vettük észre, de mostmár tudjuk, hogy a Nap felszínén van civilizáció vannak ott szép városok kultúrált Naplakók és lávaszökőkútak Jaa! El is felejtettem nibiru bolygón is van értelmes civilizáció hisz Anna tudja ott lakik. :-D
2014. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
36%
A föld2.0 ahol van értelmes élet ami ügye a nap másik oldalán van és ezért soha nem látjuk
2014. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
10# Persze hogy nem észlelik hiszen már elpusztult . A maradványai ott vannak a Mars melletti kisbolygó övben .
2014. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

#14

Akkor sem lehet rajta élet merta kisbolygóöv kívül esik az ún. Lakhatósági zónán. (nézz utána hogy mi az)

#10-es voltam

2014. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

*lehetett

*mert a

* Kisbolygóövön

2014. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

A Marson szerintem mindenképpen voltak civilizációk valamikor ki tudja, hogy milyen régen. A felszíne alatt még lehet, hogy most is van valami.

Aztán ott van a mai Vénusz is, amely lehet, hogy nem mindig nézett ki úgy, mint most, és az is lehet, hogy nem is pont ott helyezkedett el, ahol most található, mint ahogy ez talán a Marsra is igaz.

Végül a Nibiru és a mostani kisbolygóövezet. Hát, a Nibiruval kapcsolatban bizonytalan vagyok, nincsen egyértelmű álláspontom. Sok az ellentmondás ezzel kapcsolatban.

Ami a mostani kisbolygóövezet helyén volt, annak a bolygónak többféle elnevezése is van: Maldek-nek, Phaeton-nak, vagy egyesek Proserpine-nek is hívják, akik hisznek az egykori létezésében. De a sumér hagyományban lehet, hogy erre utalt a Marduk kifejezés.

Ha tehát ezeken az égitesteken voltak civilizációk, akkor azok szerintem időben megelőzték a földét.

Érdekes dolog a betelepülés kérdése is. Nyilvánvalóan, a logika szerint kellett, hogy legyen összefüggés a földi, és az említett bolygók civilizációi között, és azok kapcsolatban kellett, hogy legyenek egymással is.

2014. jún. 2. 23:37
 18/41 anonim ***** válasza:
20%
15# Te meg nézz utána a Nibiru keringési pályájának ! De előre látom menthetetlen vagy, így engedd meg hogy megosszak veled egy kis bölcsességet : minden nap egy alma, a kicsattanó egészség titka ! :-)))
2014. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
33%
Ja és egyvalamit kihagytatok mégpedig az Európát ! Ott a mai napig feltételeznek életet a kutatók a vastag jégpáncél alatt .
2014. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
80%

#19: Igen, és valószínűleg igen magas fokú civilizációt is kialakítottak azok a esetlegesen létező, feltételezett mikroorganizmusok, igaz? Biztosan van saját vallásuk is, a baciköltők pedig a sejtelmes jégboltról írnak ódákat...


Olvasd már el ismét a kiírt kérdést.

2014. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!