Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » úgy érzem börtönbolygón...

úgy érzem börtönbolygón élünk, mint amit a Roswelli interjútadó idegen mondott. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Állandóan azt éreztem életemben, hogy nem ide való vagyok. Az emberek idegennek tűntek, nem értettük egymást, mintha különböző nagyon távoli lelkek lennénk, akiknek semmi közük egymáshoz. Sokan útálnak, annak ellenére hogy kedves, segítőkész, jó szándékú vagyok.


Minden cselekedetemet átjárta ez a gondolat. Egyszerűen semmi értelme ennek a főldi létnek, csak a vásárolgatás, ami a médiából jön, mindíg új kacatot, ha még működik akkor is és vegetálás hatvan éves korig, az átlagéletkor.


Úgy érzem ennek az anyagi látnek ebben a formában semmi értelme. Mindent elértem amit tudtam és lehetőségem vagy ledvemre volt, egyszerűen ez az anyagi világ a földön semmire nem alkalmas csak vegetálásra. Az egyetlen tanulni való az emberi életben, az hogy belásd, nem innen való vagy és tovább kell lépned, itt a maximum amit elérhetsz az, hogy krónikus betegségektől mentesen elvegetálsz aggastyán korodig. Az emberekért sem lehet tenni, mert senki sem ért semmit az életből. A hiedelemmel ellentétben nem levezethető a tudás, az igazság, ezt csak tapasztalattal lehet megszerezni, amit vagy megértesz életedben vagy életek százezrei után tapasztalsz csak meg, amiket most leírtam.


Az embereken nem lehet segíteni a tudomány is megtapasztalta, hogy holografikus világban élünk a valóságban minden mindennel összefügg, a te agyad atomja és a legtávolabbi csillag atomja is, mégis ugyanazt a képtelen anyagi elvűséget lökik a mainstream médiában, tudományban amit évszázadok óta a nyugati ember, azt hogy csak anyag létezik.


Most olvastam ufómagazinban, hogy az egyetlen Roswelli túlélővel készített intejúsorozatokban, pont erről van szó, hogy mi egy börtönbolygón élünk a lelkünk [link] interjú a roswell -i ufó túlélő pilótájával és a testünk is [link]



Nem csak én gondolom és érzem egész életen át így, hanem tudósok, ufókutatók és idegenek is.

[link]


Mit gondolsz?



2014. szept. 21. 20:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nem biztos, csak talán, de szerintem lehet hogy bphgjdhfjlahnfkljkjfdhgdjfg
2020. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Lehet van benne valami. Nem mondanám azért börtön bolygónak mert azért valamilyen szinten szabadok vagyunk de tényleg kicsit vegetáláshoz hasonló az állandó munka pl
2020. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kiszabadulni innen.a reinkarnacios ciklusok is erre a bolygora hoznak vissza.ezert bortonbolygo.
2020. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Börtönbolygó. Sajnos így van. Csak azt a tévképzetet kell elengedni, hogy mint ártatlan beraktak ide minket fejlődni vagy bármi. Nagyon kevés lélek az, aki önszántából van itt. De létezik. De 98%-ban ez nem a te döntésed. Vagy részt vettél a Galaktikus háború valamelyikében a rossz oldalon, vagy olyan sérülést szenvedtél hogy ide kerültél vagy vétettél valamilyen Isteni Törvénnyel szemben. Nem tart ez örökké. Aki most 40 év alatt van az elvileg biztosan felemelkedik majd ezen a Földön és nem kell újra leszületnie (feltéve, ha kb 80%-ban sikerül teljesítenie a rá szabott életútját.) Ha ez nem jön össze, akkor sajnos kell mégegy életet leélni. Tamulunk itt, formálódunk és végül vissza kerül mindenki a saját helyére, ahonnan jött. Ezt a lehetőséget köszönjük meg a Istennek és Istenanyának, mert vissza is vonhatták volna a létezésünket.
2020. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Es mivan azokkal akik ugy erzik itt semmi dolguk? Peldaul, nekem is ilyesmi erzesem van.. Hogy nem ide tartozom, itt nincs mit tennem, le vagyok korlatozva es ki szeretnek torni.
2020. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Elolvastam az egész könyvet amit Matilda nővér írt Airl interjújaként.

A neten csak a vágott verzió van fenn az a tizenpár oldal a könyvből.

Sajnos aki ide jön a reinkarnációs ciklusok és egyéb dolgok miatt innen nem fog szabadulni.

Airl és a többi földönkívüli volt aki hozzájárult a spirituális szemléletmód elterjesztéséhez a különféle vallások által.

ezt sugalmazással érték el, akik médiumok voltak infót adtak neki át az egységről.

Ebből valamit megértettek és megalapították az adott vallást.

Hinduizmus buddhozmus iszlám kereszténység...

Airl vagyis az a földönkívüli aki infókat adott át matilda nővérnek külön kiemelte hogy ide a galaxisból hoznak mindenféle lényt aki a halála utána ennek a bolygónak a reinkarnációs ciklusába kerül be.

2020. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"


Pedig de megmentettem volna saját börtönéből.

2020. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Igen börtönbolygón vagyunk és nagyon nehéz itt. Sokan nem látják.

De van ennél rosszabb hely is.

2020. okt. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!