Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attila kapcsolatban...

Pataky Attila kapcsolatban állhat földönkívüli fajjal? Ha igen, melyikkel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 19:57
1 2
 11/16 Jozsika2013 válasza:
Hat hogyne. A sajat fajaval.
2016. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Valószínű, hogy démonokkal áll kapcsolatban, akik emberi alakot tudnak ölteni.
2016. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mi lenne válasza:
vaze,..ettől hülyébb kérdést nem is tehettél volna föl--fülesbe illő.
2016. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges,az igazi választ csak ő tudhatja...

Anyit tudok hozzá fűzni a dologhoz,hogy gyermekkoromban láttam egy ismeretlen repülő tárgyat alacsonyan repűlt és neki ment egy drótkerítésnek,megpróbáltam leütni egy gereblyével,néhányszor meg is ütöttem,de csak sikerült felszálnia és egyenesen felfelé ment sokáig néztem míg el nem tünt.

Lehet,hogy hihetetlennek tűnik,de igaz...most azt hinném egy drón,de akkor még nem voltak drónok 80 körül.

2016. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
A földönkívüli élőlények létezésére semmilyen tudományos bizonyíték nincs. Ha egyáltalán léteznek és létezik olyan ember akivel kapcsolatban állnak földönkívüliek akkor az biztos nem Pataki Attila lesz. Ha létezik olyan értelmes civilizáció akinek a tagjai át tudják lépni a fénysebességet akkor nem egy idiótával fogják tartani a kapcsolatot. :) Egyébként meg milyen kérdés hogy melyik földönkívüli fajjal? Mert leírta valaki a földönkívüli fajokat? :D Megkérdezhetem mi alapján kerültek meghatározásra? :D Felsorolnád őket esetleg? :D Még a Földünkön élő összes fajt sem ismerjük egyelőre.
2016. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, a leagokkal,azt mondják, de szerintem az anropidekkel.
2016. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!