Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akinek Rh negatív vércsoportja...

Akinek Rh negatív vércsoportja van, lehetségos, hogy valójában UFÓ?

Figyelt kérdés

Egy amerikai kutatás szerint összefüggés lehet az Rh negatív vércsoport és a 35 ezer évvel ezelőtt létező ősi idegenek között


Közismert, miszerint az emberiség mintegy 15%-át, azaz nagyjából 1 milliárd főnek Rh negatív vérrel élnek és ez azt jelenti, hogy extra csigolyánk van. Sokkal magasabb az intelligencia-hányadosumk és alacsonyabb a testhőmérsékletük


Én is Rh- vagyok és már gyermekkorom óta érzem ennek a hatását : sokkal értelmesebb vagyok, mint más. Analitikusabban gondolkodok, többet látok, míg mások csak néznek. Úgy érzem máshonnak származok, nem ez az én helyem. Egy kifinumultabb, arisztokratikusabb társadalom tagja vagyok és nem értem, hogy kerülhettem ide. Az ufológia, fizika, telepátia, parajelenségek amióta az esezemet tudom érdekelt.


Ha veled is ez a helyzet, lehet te is idegen vagy?

[link]



2016. dec. 4. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
86%

"Magam pedig indigó vagyok és roppant intelligens. Erről nem kívánok többet megosztani."


Ezek után nem is kell.:D Amúgy azzal azért képben vagy, hogy 1 milliárd embernél fölös számú, extra csigolyát viszonylag nehéz lenne eltitkolni? Különösen, ha valóban szoros korrelációban állna az Rh- vércsoporttal?:-)

2016. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim válasza:
93%
Azt nem tudom hogy "ufo" vagy e, de hogy nem a Föld nevű bolygón élsz az 100%.
2016. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
87%

"Robert Sepehr régóta feszegeti a témát könyveiben, amelyek egyikében arról ír, hogy a földön 612 főemlős faj és alfaj ismert – melyet a Természetvédelmi Világszövetség is elismer – ám egyiknek sincs RH negatív vércsoportja."


Ennek legfőbb oka az, hogy minden állatfajra más-más vércsoportrendszer jellemző.:-) Az Rh-rendszer a Rhesus-majomról kapta az elnevezését. A kutyákban a DEA-, ill. a Dal-rendszer, macskákban AB (nálunk nincs 0-ás vércsoport, vajh' mit jelenthet ez?:D), lovaknál 8-féle (A, C, D, K, P, Q, T és U), szarvasmarháknál A, B, C, F, J, L, M, S és Z ismeretes.

Nyilván hasonlóképpen hiteles a királyi családokra vonatkozó megállapítás is, amelynek a Mendel-törvények ismeretében igencsak kicsi (mondhatni zéró) a valószínűsége. Komolyan kíváncsi vagyok rá, milyen sötét lehet az a környezet, amelyben te jelented az értelem messzire világító fároszát, kedves kérdező.:D

2016. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
92%

He?


Én Rh negatív vagyok, de megértem úgy 41 évet, hogy nekem senki nem szólt az extra csigolyámról.


Viszont sajátos nálam, hogy elég izzadós vagyok, bármikor mérve, alaphelyzetben mindig kicsit magasabb a testhőmérsékletem mint 36.6.


Akkor most mi van?

2016. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy elhiszed az ilyen badarságokat, pont azt jelzi, hogy ugyanolyan "értelme"s vagy, mint a nagy átlag. Emberi dolog különlegesnek hinni magad.
2016. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj de te úgy igyekszel megèrteni valamit, hogy csak egy szemszögből vizsgálod.
2017. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
83%

"Én Rh negatív vagyok, de megértem úgy 41 évet, hogy nekem senki nem szólt az extra csigolyámról."


Neked nincs is. Te alapból 1 csigolyával kevesebbel születtél volna, de mivel Rh negatív vagy, azzal az extrával lett most átlagos számú csigolyád. Csak nem kérdőjelezed meg a mi okos, sőt egyenesen zseni, szerény, cseppet sem hiszékeny kérdezőnket?

2017. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim válasza:
100%

A- vagyok. 39 éves, még soha nem voltam lázas, 36.5 körüli a hőmérsékletem.

Viszont nem vagyok intelligensebb mint mások.

2017. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
18%
Azzal,hogy sosem voltál lázas,Én nem dicsekednék.Amúgy az Én állandó testhőmérsékletem 36,8 c fok.
2017. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim válasza:
100%
Bocs, ha dicsekvésnek tűnt, nem annak szántam. Én csak nem lázasodok be ha beteg vagyok. De ugyanúgy elkapnom a nyavajákat mint más, szóval nem nagy dicsőség :)
2017. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!