Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akinek Rh negatív vércsoportja...

Akinek Rh negatív vércsoportja van, lehetségos, hogy valójában UFÓ?

Figyelt kérdés

Egy amerikai kutatás szerint összefüggés lehet az Rh negatív vércsoport és a 35 ezer évvel ezelőtt létező ősi idegenek között


Közismert, miszerint az emberiség mintegy 15%-át, azaz nagyjából 1 milliárd főnek Rh negatív vérrel élnek és ez azt jelenti, hogy extra csigolyánk van. Sokkal magasabb az intelligencia-hányadosumk és alacsonyabb a testhőmérsékletük


Én is Rh- vagyok és már gyermekkorom óta érzem ennek a hatását : sokkal értelmesebb vagyok, mint más. Analitikusabban gondolkodok, többet látok, míg mások csak néznek. Úgy érzem máshonnak származok, nem ez az én helyem. Egy kifinumultabb, arisztokratikusabb társadalom tagja vagyok és nem értem, hogy kerülhettem ide. Az ufológia, fizika, telepátia, parajelenségek amióta az esezemet tudom érdekelt.


Ha veled is ez a helyzet, lehet te is idegen vagy?

[link]



2016. dec. 4. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim válasza:
90%
Ostobaságnak tartom. Volt egy UFO "szakértő" ismerősöm, aki meg volt győződve, hogy földönkívüli lény vagyok mint Rh negatív... Végül is azért tüntettem el az életemből, mert annyi hülyeséget hordott össze ufókról, démonokról hogy az már sok.
2017. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
90%

TÉVEDÉS !

Akinek nincs,az az UFO !

2017. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim válasza:
82%
22. Tetszik a válasz, naggyon jóóó! :)
2017. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
56%
Hja bizonyára, akinek a véréből hiányzik a rhesus-faktor, de amúgy tökéletesen emberiek, azok biztos reptoid, krixkraxi meg lumbulábi leszármazottak.
2017. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
38%

hasznalj forrovizes borogatast az alacsony testhomersekletedre

bar egeszsegtelen lehet szamodra

2017. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze mert egy Blikk cikk azt mondta aha persze de helyesírási hibáid azok vannak szerinte az ego nagy
2017. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
38%

Ja én meg űrlényekel szexeltem xdd

[link]

2017. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
Nemrég tudtam meg egy vizsgálat után, hogy nekem is RH negatív a vércsoportom, ami igen ritka. Lehetséges, hogy Én is UFÓ vagyok ?
2017. aug. 27. 19:46
 29/64 anonim ***** válasza:
88%
Nem nem vagy az
2017. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim válasza:
77%

Èn ugy tudtam az ember vércsoportja A--B--AB-O ---------- ezenfelül van a RH vizsgálat ami lehet + vagy -

Èn is B Rh - vagyok magamat elég intelligensnek tartom de azért mert tanultam meg azért mert magyar vagyok !Szerintem a magyaroknak egy kicsit több ész jut mandinerböl-- vagy nem is észnek mondanám hanem találékonyság !!! Tisztelet a kivételnek !Ja a csigolyám majd a legközelebbi röntgenfelvételen megszámolom !

2017. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!