Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akinek Rh negatív vércsoportja...

Akinek Rh negatív vércsoportja van, lehetségos, hogy valójában UFÓ?

Figyelt kérdés

Egy amerikai kutatás szerint összefüggés lehet az Rh negatív vércsoport és a 35 ezer évvel ezelőtt létező ősi idegenek között


Közismert, miszerint az emberiség mintegy 15%-át, azaz nagyjából 1 milliárd főnek Rh negatív vérrel élnek és ez azt jelenti, hogy extra csigolyánk van. Sokkal magasabb az intelligencia-hányadosumk és alacsonyabb a testhőmérsékletük


Én is Rh- vagyok és már gyermekkorom óta érzem ennek a hatását : sokkal értelmesebb vagyok, mint más. Analitikusabban gondolkodok, többet látok, míg mások csak néznek. Úgy érzem máshonnak származok, nem ez az én helyem. Egy kifinumultabb, arisztokratikusabb társadalom tagja vagyok és nem értem, hogy kerülhettem ide. Az ufológia, fizika, telepátia, parajelenségek amióta az esezemet tudom érdekelt.


Ha veled is ez a helyzet, lehet te is idegen vagy?

[link]



2016. dec. 4. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
92%
A kolléganőm a 0 Rh- vércsoportjával büszkélkedik. Ritka ripacs egy nő. Intelligensnek hiszi magát, de közben olyan tudományos témékról indít vitát, amihez fingja sincs. Na, ebben hasonlítotok....
2017. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:

"A kolléganőm a 0 Rh- vércsoportjával büszkélkedik. Intelligensnek hiszi magát, de közben olyan tudományos témékról indít vitát, amihez fingja sincs. Na, ebben hasonlítotok...."


Vagy csak te nem értesz hozzá. 2-ő van 1 ellen -.-

2017. okt. 2. 09:51
 33/64 A kérdező kommentje:
Lehet mert nem RH- a vércsoportod, mint nekünk földönkívülről származó embereknek ;)
2017. okt. 2. 09:52
 34/64 anonim ***** válasza:
90%

Kettő van egy ellen 😂😂😂

Olvasd vissza a kommenteket, amit kaptál előttem.

2017. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
64%
Ha te valóban inteligens lennél, tudnád hogy az UFO, azonósítatlan légitárgyat jelent.
2017. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
20%

Én is így érzem! Sokáig kétségek között vergődtem, hogy miért vagyok ennyivel értelmesebb és kifinomultabb a többieknél, amíg rá nem találtam erre a cikkre. Azóta tudom, hogy én egy felsőbbrendű életformát képviselek.

Szerintem a történelem folyamán a nagy emberek is mind így voltak, Sherlock Holmes, Winston Churchill, Adolf Hitler...

2017. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
29%

Én is így érzem! Régebben kétségek között vergődtem, hogy miért vagyok sokkal intelligensebb a többieknél, aztán rátaláltam erre a cikkre, és azóta tudom, hogy egy felsőbbrendű életforma képviselője vagyok.

Szerintem a történelem folyamán a nagy emberek mind így voltak, például Sherlock Holmes, Winston Churchill, Adolf Hitler...

2017. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim válasza:
88%
Volt egy debil ismerősöm aki földönkívülinek nevezett. Na akkor, ha tudná, hogy RH- vagyok, akkor duplán élvezné az elméletét, ostobaságát! :-)
2017. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim válasza:
100%
Te nem lehetsz értelmes ha ilyeneket elhiszel.
2018. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
80%
Jó ég! Kollégàmnak van ilyen extra csigolyàja.Ezek szerint ufo! Na jó,akkor inkàbb felmondok!
2018. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!