Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akinek Rh negatív vércsoportja...

Akinek Rh negatív vércsoportja van, lehetségos, hogy valójában UFÓ?

Figyelt kérdés

Egy amerikai kutatás szerint összefüggés lehet az Rh negatív vércsoport és a 35 ezer évvel ezelőtt létező ősi idegenek között


Közismert, miszerint az emberiség mintegy 15%-át, azaz nagyjából 1 milliárd főnek Rh negatív vérrel élnek és ez azt jelenti, hogy extra csigolyánk van. Sokkal magasabb az intelligencia-hányadosumk és alacsonyabb a testhőmérsékletük


Én is Rh- vagyok és már gyermekkorom óta érzem ennek a hatását : sokkal értelmesebb vagyok, mint más. Analitikusabban gondolkodok, többet látok, míg mások csak néznek. Úgy érzem máshonnak származok, nem ez az én helyem. Egy kifinumultabb, arisztokratikusabb társadalom tagja vagyok és nem értem, hogy kerülhettem ide. Az ufológia, fizika, telepátia, parajelenségek amióta az esezemet tudom érdekelt.


Ha veled is ez a helyzet, lehet te is idegen vagy?

[link]



2016. dec. 4. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
21%
Nem lehetséges, hanem biztos
2018. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
76%
Én RS negatív vagyok és Ufo!
2018. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
71%
Mi tenyésztettük ki az rh - okat,de nem sikerült .
2018. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi orvosjelölt egy helyen...
2018. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
62%

`'Gyíkok'' vagytok ... a zs.-k közt is sok a `'gyík''. A fő jellemzők lehetnek: magasabb intelligencia, kegyetlenségre való hajlam, empátia hiány. (Nap-kultusz - rejtve vagy nyíltan. A mai hivatalos kereszténység is az.)


Az extra csigolyáról nem tudtam, köszönöm az információt.


Én is ugyanezeket érzem és tapasztalom magamon, amiket Te leírtál, de - tudomásom szerint - RH+ vagyok. Empátiám (beleérző képesség) is van, a jobb (kreatív, alkotó) agyféltekém is működik rendesen.


Kérdező! Azon csodálkozom még el nagyon sokszor, hogy mennyire sablonszerűen (klisék közül egyet kiválasztva) képesek ``gondolkodni'' és élni sokan.


`'Ezen felül arra is rávilágít, hogy minden királyi család RH negatív vércsoporttal rendelkezik, és a földönkívüliek által eltérített emberek nagy részének is ilyen a vére."


- Ez kimondottan érdekes. (A brit királyi család férfitagjai körülmetéltek egyébként.)


Az `'indigóság'' az nem tudom, mit jelent. (Okosabb gyerekek, mint a felnőttek?)


10-es: ha valaki előjön valamivel, miért kell beletaposni a földbe? (Az erősre jönnek erősebbek.)


13-as: Jól értem? Nincs a macskáknál nullás vércsoport? Utánanéztem. Érdekes adat ez is!

(Én nullás vércsoportú vagyok, mint amilyen Jókai Simon volt. :)

2019. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
56%

Úgy tekintünk

a hajdaniakra,

Nap szülöttekre,

mint Ősökre.


És, ha közülük

egyet láttok,

élő halottakká

váltok.

2019. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
56%

Lehajlék a Láng

s szóla:

"Tisztelet."


Ha nem teszed,

nem éred meg

a telet.

2019. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
70%

nem

ha látod a hangokat, hallod a szagod és az orroddal pislogsz akkor sajnos, ember vagy :DD


az felsőbbrendűségeden, és kívülállósságodon kívül milyen faji képességeid vannak, skill stb.


a szarkazmust félretéve, van extra csigolyád?, milyen másnemű képességed van, az IQ-n, kívül...


én nem vagyok rh-, mégis hasonlóan érzek sokszor s ahogy újra integrálódok úgy látom hogy ezzel szinte mindenki így van..

az egoizmus egy világvallás

2019. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
71%
Az ufoknak nem Rh negativ, hanem radio aktív a vércsoportjuk és a segglyukuk ultraibolya fénnyel világit. Igy könnyebb felismerni, mint számolygatni a csigolyát.
2019. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
63%

Te legalább olyan hülye vagy, mint az én szomszédasszonyom! Bár neki nem tudom a vércsoportját, lehet....khm.


RH negatívságot illetően annyit figyeltem meg életemben eddig, hogy eléggé kekeckedőek, olyan utálatos és rosszindulatú módon beleszólnak olyasmibe is, amihez nincs közük, belekötnek mindenbe, és bizony nagyon nem szokott igazuk lenni. Ez persze csak arra a néhány emberre vonatkozik, akit én ismerek, de érdekes, hogy mindegyikükre jellemző! :) (Különböző intelligenciájú emberek ezek amúgy, buta és okos is van köztük).


Még mit megfigyeltem, hogy az RH pozitív emberek viszont irtó jófejek! Kedvesek is, meg olyan jó igazságérzetük van, nem bántanak másokat, stb...

2019. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!