Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál-e UFO-t Magyarorszagon?

Láttál-e UFO-t Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok
2010. jún. 7. 18:02
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
F1RFT liga tele van vele
2010. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Én tényleg láttam. Este fele már majdnem aludtam és bámultam ki az ablakomon és akkor láttam elrepülni egy kör alakú izét, aminek a szélén sárga fényes gömbök voltak szóval nem teljesen fényesek. Kb. két hetente láttam őket mindig fél éjfél előtt fél órával. Meg láttam színeset is de abból egyszerre 4 volt az égen aztán kb. 5 perc múlva még láttunk 2t.
2010. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%

Én sosem hittem bennük, de amikor 6-8 éves voltam és éppen nagymamámnál aludtam akkor, mikor este kiment nagyi a mosdóba felkapcsolta a folyosón a lámpát, és miután bement a wc-re , akkor a fejemre húztam a takarót mert idegesített a villany fénye, és ahogy lehúztam magamról vissza ahogy az előtt volt akkor (háton feküdtem) mintha egy síkban lebegett volna velem egy hófehér(kicsit ködös) valami. Határozottan kilehetett venni az alakját olyan volt mint egy felnőtt ember csak egy picit kisebb szóval eléggé beparáztam csak az volt a bibi hogy miután megláttam felettem elakartam mozdulni az ágybból vagyis kirohanni ahogy csak tudok csak sajnos nem engedte (vagyis fogalmam sincs hogy, de leblokkolt engem) és tudom hogy Ő volt az mert én nem vagyok az a lemerevedős fajta ,értitek?! na mind1 szóval ott fekszem ,se megszólalni se megmozdulni nem engedett(nem ért hozzám csak figyelt) és akkor a takaró hirtelen megint az arcomban volt és mikor már mozdulni tudtam akkor már senki sem volt a szobában !( amúgy nem álmodtam mert akkor ott szóltam nagyinak hogy ő nem látott valamit? és válaszolt is de ő sajna nem látta)

NE nézzetek hülyének csak leírtam a tapasztalatomat:)

Bye...

2010. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Még éjjeli őr koromban láttam egyszer napnyugtakor 8 gömböt egymásután sorakozva közeledni nyugatról kelet felé, ahogy aztán fölém értek eltüntek mivel már nem oylan szögben esett rájuka napfény..


Másnap kiderült, hogy valahol időjárási szondákat engedtek fel kis légbalonokon, a rádió bemondta..


De láttam már szabad szemmel műholdat is, meglehetősen gyorsan elhúzni az égbolton, ami azt jelenti, hogy a horizonton keresztirányba át kb 4 másodperc alatt..


Szerintem sputnik volt, vagy űrszemét...

2010. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Én nem is olyan rég láttam ilyesmit,hogy:Egy fénylő pont,lassan haladt és hirtelen egyrefényesebb lett,majd elhalványúlt és eltűnt teljesen! Én azt hittem műhold,mert azok világítanak fénylő pont ként.... Lehet az is volt csak kigyulladt!:D
2010. jún. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
49%
Engem meg nemrég hívot fel ET telefonon
2010. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy láttam.

http://www.youtube.com/watch?v=XO0bp-gsdzM

2010. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Tök jó ez a topic na szóval akkor én is leírom hogy mit tapasztaltam anno. 2001-ben Zánkán voltunk osztálykiránduláson és aznap este amikor többen láttuk ezt a "jelenséget" elég szeles idő volt de az égen szépen látszottak a csillagok, kocsmába se mentünk szal csak ment a herevere... Bámultunk ki az ablakon 4en 5en, amikor egy nagyon fényes gyorsan mozgó pontot vettünk észre, persze azt hittük hogy műhold vagy űrszemét vagy hasonlók, addig amíg meg nem állt :S pár pillanat múlva még egy ugyanolyan pont csatlakozott mellé szintén gyorsan jött és hirtelen állt meg közvetlenül mellette, majd mind a 2 egy szemvillanás alatt eltűnt felfelé... a mai napig nem tudom mi lehetett de elég furcsa volt.
2010. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
ott ül az összes a Parlamentben
2010. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"Én sosem hittem bennük, de amikor 6-8 éves voltam és éppen nagymamámnál aludtam akkor, mikor este kiment nagyi a mosdóba felkapcsolta a folyosón a lámpát, és miután bement a wc-re , akkor a fejemre húztam a takarót mert idegesített a villany fénye, és ahogy lehúztam magamról vissza ahogy az előtt volt akkor (háton feküdtem) mintha egy síkban lebegett volna velem egy hófehér(kicsit ködös) valami. Határozottan kilehetett venni az alakját olyan volt mint egy felnőtt ember csak egy picit kisebb szóval eléggé beparáztam csak az volt a bibi hogy miután megláttam felettem elakartam mozdulni az ágybból vagyis kirohanni ahogy csak tudok csak sajnos nem engedte (vagyis fogalmam sincs hogy, de leblokkolt engem) és tudom hogy Ő volt az mert én nem vagyok az a lemerevedős fajta ,értitek?! na mind1 szóval ott fekszem ,se megszólalni se megmozdulni nem engedett(nem ért hozzám csak figyelt) és akkor a takaró hirtelen megint az arcomban volt és mikor már mozdulni tudtam akkor már senki sem volt a szobában !( amúgy nem álmodtam mert akkor ott szóltam nagyinak hogy ő nem látott valamit? és válaszolt is de ő sajna nem látta)

NE nézzetek hülyének csak leírtam a tapasztalatomat:)

Bye..."


ez alvási paralízis lehetett

2010. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!