Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál-e UFO-t Magyarorszagon?

Láttál-e UFO-t Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok
2010. jún. 7. 18:02
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
körül vagyok véve ufokkal ..elég csak a szomszédságba nézni...
2010. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
2009.aug.20-án budapesten a tűzijátékok után 3 vagy 4 világos mozgó valamiket láttunk az égen. ennyi ufós sztorim van :D
2010. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hát úgy 2 éve Balatonon július környékén volt egy Baráti grill party a nyaralónknál.Nem voltunk olyan sokan.az idő úgy 11 körül járhatott.van egy szuper fényképezőm nagyon sok kép készült a partyn ahogy hülyülünk...Nagyon szépek voltak a csillagok ezért úgy gondoltam lefényképezem az égboltot csak úgy.Mivel kíváncsi voltam hoyg sikerült így hát rögtön megnéztem És kinagyítottam.Ahogy néztem a fényképeken a csillagokat Láttam valami kékeszöld üstökös félét és körülötte halvány sárga fény volt.még mindig meg van a fénykép nem mondom azt hogy űrhajó volt.De tényleg érdekes.Persze mikor megmutattam a haveroknak mindenki egyből egy idegen űrhajóra gondolt!
2010. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Tuti léteznek földön kívüliek (és értelmesek) ezt abból lehet megállapítani, hogy még nem próbáltak meg TÉNYLEG kapcsolatot teremteni velünk. ^^ Okosak.

Am én még nem láttam de nem is érdekelnének ha látnám őket:D

2010. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Anyukám amikor még kcisi volt , budapesten lakott. Ment haza valahonnan és az égen látszott egy mozgó "valami" Z alakban ment majd megállt és eltünt. Nem csak anyukám látta, ott áltak egy cosmóan és nézték azt az IZÉT. Amikor ezt mondta azhittem meghalok O.o
2010. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

Én még nem láttam személyesen, de szerintem elég nagy egoizmus az emberek részéről, hogy azt képzelik, hogy csak mi vagyunk értelmes lények az összes csillagrendszerben.


Például van az az elmélet, hogy néha eljönnek, megnézik a bolygónkat és ha nem látnak semmi érdekeset, akkor el is mennek. Ha jól megfigyeltek, nem mutatkoznak olyan gyakran. Vajon miért volt a 70-es években annyi UFO észlelés?

2010. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
Én láttam ufót. A szomszéd Mari néni az pont úgy néz ki.
2010. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Persze! Hát azt mondják a magyarok is a földön túlról érkeztek...
2010. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
B*zi-e vagy?
2010. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Amerikában ránk mondták azt,hogy UFO-k vagyunk,mert mi találtunk fel rengeteg dolgot(pl:Atombomba) és szerintük túl okosak vagyunk a többi népcsoporthoz képest..

Tudom,hogy nem ez volt a kérdés,csak érdekesség képpen írtam le :)

2010. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!