Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál-e UFO-t Magyarorszagon?

Láttál-e UFO-t Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok
2010. jún. 7. 18:02
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Majd akkor elhiszem hogy vannak, ha a saját szememmel látom őket. Addig még azokat se hiszem el amiket itt irkáltok :D
2010. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Szerintem amit itt páran láttak, az a túlzott mértékű alkoholfogyasztás eredménye :) Ha lennének is földönkívüliek, amire ugyebár semmi konkrét bizonyíték nincsen a sok hülye hollywwoodi filmen kívül, akkor sem ránk lennének kíváncsiak, hanem pl a tengerekre, hiszen sokkal szebb, színesebb az élet, milliónyi életformával... Egy pár milliárdnyi egyforma hülye miért érdekelné őket? :D Ha tehetném, engem sem érdekelnének az emberek, főleg amilyen mentalitás felé manapság tendálunk :)
2010. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
szüleim friss házasok voltak és éjszakáig nézték a tv-t és egyszer vmi világítot a függönyön át kinéztek és az alattunk lévő ház alatt volt egy nagy gömb amin voltak ablaokok és láttak benne mozgást 10évig nem mertek kinézni tána este az ablakon de mikor látták nyugalom jött rájuk és nem féltem ré5-7évre a szomszédnak megszületett a gyereke és egész ejszaka bőgött a gyerek és ivott egy pohár vizet hogy ébren tudjon maradni ugyan ezt a jelenséget látta a konyha ablakból ami az erdőre néz csak kicsiben 3éve a messzebi szomszéd éjszakásból jött hajnalban és ő is ezt látta a mamája el is ájult és kb1éve fél 10lehetett nyáron egy nagy tüzes gömb halatt ás a házak felett anyiram megijedten h bebújtam az ágy alá ;(ez nem vicc
2010. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
ja és mint írták az is hangtalan volt teljesen
2010. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Egyszer este 9-körül a Balaton partján álltam és néztem a csillagokat, amikor hirtelen valami fényes jelent meg az égen és egyszer csak eltúnt, majd hirtelen megit felvillant az égen, de most a balaton másik partjánál, majd kb. 5 másodperc múlva teljesen eltűnt.
2010. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!