Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is tapasztalt már hasonlót?

Más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Én nem rég láttam elég közelről ahogyan ellebegett a házam felett kerek volt és vagy 2-3 méter hosszú egy kis kupola volta tetején, ezüst színű oldalán piros sárga fények villogtak, az egészben az volta furcsa h semmi hangja nem volt és ezt úgy értem h tényleg hangtalan volt, én szkeptikus voltam ha nem a saját szememmel láttam volna el se hinném. Nem azt mondom h alien volt hanem egy azonosítatlan repülő tárgy, és nem tudom hova tenni már hónapok óta. Jó lenne beszélgetni valakivel erről mert akárkinek elmondtam senki nem hisz nekem és jönnek a poénokkal h biztos sokat ittam amit egyébként se szoktam.

#UFO #jelenség #repülő azonosítatlan tárgy #az égen
2018. ápr. 25. 10:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#7 ha nem tetszik vagy nem hiszel abban amit leírtam nem kell kiparodizálnod, és remélem kecskepörköltet csináltak belőle :)
2018. ápr. 26. 08:44
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
#11 Milyen gonosz, én pedig azt hittem megértjük egymást.
2018. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát, ezek szerint láttál egy azonosítatlan repülő tárgyat, de hogy végülis mi volt az, aligha fogod itt megtudni.
2018. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
"...senki nem hisz nekem és jönnek a poénokkal..." Igen, ez ilyen. Az biztos, hogy ha én látnék hasonlót, nem beszélnék róla senkinek, éppen ezért.
2018. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azért utoljára adtam egy esélyt a dolgoknak, de már meg se próbálom az embereket meggyőzni erről szal ja..
2018. ápr. 26. 12:58
 16/21 anonim ***** válasza:

"Azért utoljára adtam egy esélyt a dolgoknak, de már meg se próbálom az embereket meggyőzni erről szal ja.."

De miért akarod őket meggyőzni? Általában tudod az emberek úgy gondolkodnak, hogyha valami szokatlant vagy megmagyarázhatatlant látnak, akkor titokban tartják majd, viszont akivel tényleg előfordul az nem kürtöli világgá, de ugyanakkor magában sem tárja örökké. Mellesleg túlságosan bizonyítani akarsz valamit, legalábbis nekem úgy jön le. Azért kérdezem, hogy miért akarsz meggyőzni minket? Valószínűleg, aki hasonlót látott ugyanúgy, mint te, tanácstalan. Mit tudna ő neked mondani? Vagy azt várod, hogy UFO sztorikat gyártsunk neked? Honnan fogod tudni, hogy az igazat fogjuk neked hazudni? Akár hiszed, akár nent én elhiszem neked, hogy láttál valamit, amiről nem tudod micsoda.

2018. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
kedves tőled :D csak kíváncsi voltam h esetleg más is látott vagy tapasztalt e már furcsaságokat az égen mert akiket ismerek azok nem és erről nem is lehet beszélgetni az emberekkel mintha egy tabutéma lenne és még cska nem is kíváncsiak a világra nem vagyok agy mosott de nem zárok ki semmilyen lehetőséget :D
2018. ápr. 26. 13:57
 18/21 anonim ***** válasza:
Biztos hosszú beszélgetés lehet, ha mindketten elmondjátok egymásnak, hogy látattok egy azonosítatlan repülő objektumot, amiről nem tudjátok micsoda. Lehet, hogy még el is kezdtek fantáziálni, hogy az biztos nem mindennapi "UFO" volt, majd jönnek az idegenek, végül úgy 20-30 év múlva ti ketten megállapítottok egy vallást meg ilyesmi. Jó lesz az. Álmodozó lelkek, de végül mind ugyanúgy végzi. Viszem őket a valhallába (LOL). Már élezem is a kaszámat. Friss ropogós lelkek. 😏
2018. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Sokat ittál
2018. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Gömbvillámon azért jót nevettem! :D :D :D

Fémes szerkezet hogy lehet gömbvillám? :D :D


Én is láttam már ilyet! :) és egyértelmű h nem vagyunk egyedül, ez nagyon gyermeteg elképzelés lenne vagy agymosott ahogy itt már írták...szkepticizmus jó dolog de van amit(amiket) már bekellene látnunk emberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem csak mi létezünk mint ilyen létformák!!!!

2018. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!