Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is tapasztalt már hasonlót?

Más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Én nem rég láttam elég közelről ahogyan ellebegett a házam felett kerek volt és vagy 2-3 méter hosszú egy kis kupola volta tetején, ezüst színű oldalán piros sárga fények villogtak, az egészben az volta furcsa h semmi hangja nem volt és ezt úgy értem h tényleg hangtalan volt, én szkeptikus voltam ha nem a saját szememmel láttam volna el se hinném. Nem azt mondom h alien volt hanem egy azonosítatlan repülő tárgy, és nem tudom hova tenni már hónapok óta. Jó lenne beszélgetni valakivel erről mert akárkinek elmondtam senki nem hisz nekem és jönnek a poénokkal h biztos sokat ittam amit egyébként se szoktam.

#UFO #jelenség #repülő azonosítatlan tárgy #az égen
2018. ápr. 25. 10:06
1 2 3
 21/21 Pngrcz Grgly válasza:

Egyszer velem is történt egy furcsa dolog. Nem kell valami nagy eseményre gondolni, de érdekes volt:


Egyszer Alsónémedin voltam egy partin, éppenhogy 1-2 sört ittam meg és rám jött a pislanthatnék.


Egy családi ház melletti pici, lepusztult épületben volt a party és emögé mentem könnyíteni.

Eközben az égre néztem és egy fura dologra lettem figyelmes. Három fény pont haladt az égen, kettő egymás között cikázva a harmadik meg a kettő között cikázott. Átszelték a fél látható égboltot, teljesen hang nélkül és egyszer csak hirtelen szanaszét repülve eltűntek.


Nem műhold, repülő, gömbvillám, helikopter, lézer, drón halucinogénia volt.

2018. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!