Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kepzelodom? 30-40-esek

Figyelt kérdés

Szoval van egy tokjofej fonokom akivel nagyon joban vagyunk, haromszor mondtam fel de mindig itt tartott es fizuemeles etc ( nem ez volt a gondom, de jolesett)


Szoval pentekre van egy idopontom a nogyogyaszhoz es kertem fel nap szabit (amit meg is adott). Erre ma a menedszerem keresztul kuld nekem egy imelt amit a menedzser mindenki elott felolvas es az van benne h megker h maradjak 40 perccel tovabb (szte emberhiany van (irodai melo) es cserebe kifizeti a taximat a nogyogyaszig. Namost a nogyogyasz konkretan egy masik varosban van es a taxi szamla kb 30 ezren felul van. Mindenki lefagyott (en vegkepp) mert sztem alapbol semmi szukseg arra h 40 perccel tovabb maradjak, masreszt ez egy szep gesztus de valamiert allati kellemetlennek erzem, konkretan komptomittalonak.


Ez most hulyen hangzik de hazas vagyok es nehezemre esik elfogadni tole mert o soha senkinek nem tesz szivesseget, foleg nem marasztal embereket h maradjanak ha fel akarnak mondani etc. Nem en vagyok az evszazad dolgozoja szal nem az van h 45 perc alatt szetesik nelkulem a ceg:-))))


Szoval tokre ertekelem a felajanlast de egyreszt miert nem tolem, egyenesen kerdezi miert a menedezsernek kell felolvasnia? Marmint senki nem kerte h olvassa fel, a menedzser dontott igy. A manager helyett kuldhette volna nekem is direkt de nem.


Ahogy elhangzott a taxi kifizetese mindenki ram nezett a menedzser kb megolt a szemevel es minden kollegam tatotta a szajat.


A kerdes; ezt most csak en reagalom tul vagy a srac tenyleg ennyire ram van kattanva? Megondjam neki h szamomra ez kellemetlen vagy csak fogadjam el h o ezt igy akarja? Egyaltalan ezmijez?


Koszi mindenkinek


30-asok mindketten es mindketten hazasok


2019. júl. 24. 22:04
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

19-es nem hiszem h szerelmes lenne belem, persze megeshet de nem gondolom, fellangolas, rajongas, es persze a birtoklas aztan lehet h neked van igazad es szerelmes belem-de sztem ez meg nem az a stadium.


Egyebkent egy evig full normalis es professzionalis volt iranyomban, ez kb meg sem fordult a fejemben leven sosem mondta, ez akkor valtozott meg amikor egy-ket honapja elkezdtem interjukra maszkalni, ott volt az h lattam es ereztem rajta h tobbet akar mint munkakapcsolatot.


Amit most mondok az allati hulyen fog hangzani, de neha ugy erzem h innen nem lehet elmenni-marmint nekem, marmint a cegtol. Mintha valami pokhaloba keveredtem volna vagy mi.


De ez akkor sem magyarazza azt meg h miert nem tudta azt mondani “hogy odakuldom hozzad az HR-t aki kontroll alatt tartja a menedzsert amig visszajovok” Siman elmondhatna nekem, de valamiert nem akarja h tudjak rola.

2019. júl. 27. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!