Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik hogy egy férfi csak egy nőt ver át, míg másokat nem? Már úgy értem hogy kapcsolaton belül

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolaton belül egynél több nő van, akkor már veszett fejsze nyele.
2019. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ne ringasd magad ilyen álmokba
2019. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem hogy nem csak már randiznak, hanem együtt is vannak. Hogy pl. az ex barátnőjével jobban bánik mint a jelenlegivel, az exének nem hazudott stb.
2019. júl. 25. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pl 21 évesen simán megcsaltam a 20 éves barátnőmet. Összesen 3 lánnyal, volt amikor délután az egyik lányt dugtam, este őt, stb.


Egy nagyon részeges, bulizós, kefélős állat voltam. Most nem ittam már 2 éve, nem járok bulizni és a mostani barátnőmhöz is hűséges vagyok 1 éve. Nem féktelen szexszel akarom már pótolni a bennem lévő ürességérzetet. Egyik napról a másikra nem változik meg valaki, de azért pár év után már fel lehet tenni a kérdest, hogy ez az ember ugyanaz-e mint régen volt, vagy azóta változott.


25/f

2019. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Én felpontoztalak és egyet értek veled. Ami viszont meglepő, hogy téged felpontoztak, viszont amikor néha kérdezik hogy létezik-e olyan nő aki elég vad volt fiatalon, de most már benőtt a feje lágya és hűséges párkapcsolatban van, ott meg megy a gyalázkodás. Hogy egy r i bi örökre az marad, hogy kutyából nem lesz szalonna, kifogta a balekot, ilyen nő nem kéne stb. Hol van itt az egyenjogúság?
2019. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!