Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz túl lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz túl lépni egy bántalmazó kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Csak pár hónapig tartott, de még most is a hatása alatt vagyok, pedig ennek már fél éve. Úgy érzem senkiben sem vagyok képes bízni, és inkább örülök hogy egyedül vagyok. Pedig amúgy hiába nem volt jó a kapcsolat, én mégse tudtam őt elhagyni, ezt ő megtette helyettem. Utána viszont én voltam aki mindenhonnan letiltotta, többet hallani se akartam felőle. Attól tartok hazugságokat is terjesztett már rólam. A verésen kívül szinte minden volt: manipuláció, hazudozás, erőszak.
2019. júl. 26. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért rossz, mert elhiteti veled, hogy szar szemét vagy és érezd magad szarul. Ő meg persze semmiről se tehet.
2019. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Javaslok neked egy nagyon jó könyvet: Scott Wetzler: Élet a passzív-agresszív férfival.

Remekül leírja mivel van dolgod, és hogy hogyan mássz ki belőle.

A hazugságterjesztéséről annyit, hogy aki ismeri az tudja, hogy hazudik. Aki meg nem ismeri, annak úgy kell, hogy hisz neki.

2019. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Engem is mindig szidtak az exeim, állítólag megérdemeltem. Apám szintén, állítólag azt is...


Hát, kerülöm is a komolyabb emberi kapcsolatokat.

2019. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek pszichológiai oka van, keress rá a trauma bondra.
2019. júl. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Itt az a nagy kérdés, hogy miért maradtál bármeddig is vele? Miért nem te szakítottál vele?

Szerintem ezek itt a nagy kérdések.

2019. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Szia!

Nálam egy évig tartott, mire egy 3 hónapos bántalmazó kapcsolat emlékeitől megszabadultam. Nagyjából ennyi kellett, hogy ne féljek olyan dolgokat tenni, amiket megtiltott. Még sok évig előjöttek olyan emlékek és félelmek, amikről ő tehet, de már nem olyan intenzíven. Sokat legyél a szeretteiddel, barátokkal. Én az egy év alatt alig mentem emberek közé, inkább otthon találkoztam mindenkivel. Azóta már nagyon sok év eltelt és újra önmagam vagyok, soha többé nem engedném senkinek, hogy korlátozzon, hogy elszakítson azoktól, akiket szeretek és nem hinném el, hogy azért üt és rúg, mert annyira szeret.

2019. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!