Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen albérleti szobával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen albérleti szobával lehet csajozni Budapesten?

Figyelt kérdés

[link]


8nm, Kőbánya :P


F/28


2019. júl. 27. 19:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Nagyon rosszul látod a helyzetet.


Egy átlag 30 körüli szingli nő bőven keres annyit hogy egymaga lakást bérel.

Nem palotáról beszélünk hanem egy egyszerű alb3rletről.

Egy 8 nm-es cellával mit szeretnél?

De komolyan?

2019. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Bőven keres annyit? Igen?? Budapesten 130+reezsi egy garzon lyuk lakás is a külvárosban.


Bőven?


Csomóan dolgoznak 200 nettó alatt, amiből az életben nem tartasz fenn egy ilyen garzont.

2019. júl. 27. 21:49
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szobád, megteremtettem magamnak az otthonomat. ;)
2019. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen csak az ilyen munkás lányok már rég elkeltek és közösen fizetnek a párjával albérletet.


Akik meg jobban keresnek azok igényesek és fent tudják tartani azt az életszinvonalat.


És van különbség egy lyuk és egy valódi szoba között.


De én nem akarok vitatkozni veled, vagy észt osztani.

A csajok majd döntenek. Én csak leirtam a véleményem.

2019. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

nem fogok 80-100 ezret fizetni egy szimpla szobára, csak hogy nagyobb legyen, mert attól az még ugyanúgy csak egy szoba, lakótárssal.


Ja hogy a munkás lányok már elkeltek? Hát igen, a kényszer nagy úr, valahol lakni kell és még mindig jobb a pasinál mint anyunál...gyorsan be is pasiznak a gyárban.

2019. júl. 27. 22:01
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Na de kérdező, neked munka terén sincsenek ambícióid. 28 évesen is diákmunkát végzel, és állításod szerint nem is vágysz többre. Az ilyenek sosem viszik semmire. Egy nőnek sem kell olyan, aki nemcsak ambíciótlan, lusta, (urambocsá ápolatlan, írtál olyat korábban, ami erre enged következtetni), ronda, kiélt (legalább másfél évtizeddel többnek nézel ki a tényleges korodnál), és emellé még borzalmasan bunkó és korlátolt is. Ja, és alapból lenézi a nőket.

A férfikínálat legalján helyezkedsz el. Neked majd akkor jut nő, ha a nálad jobbak már mind becsajoztak. Vagy akkor sem.

2019. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Én komolyan írtam, hogy nem elvárás, nem a szobájával kell hogy felszedjen. Más szerint ítélek meg egy ember, nem aszerint, hogy milyen lakhatásra van pénze.
2019. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Balázska, nálad nem a szobával van a baj.
2019. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

"Na de kérdező, neked munka terén sincsenek ambícióid. 28 évesen is diákmunkát végzel, és állításod szerint nem is vágysz többre. Az ilyenek sosem viszik semmire. Egy nőnek sem kell olyan, aki nemcsak ambíciótlan, lusta, "


Én se várom el a nőtől hogy karrierista legyen, nem baj ha takarítónő a plázában.

2019. júl. 27. 22:25
 30/35 anonim ***** válasza:
70%

Ha fizetnél se laknék ebben a lyukban.

Van egy gyönyörű lakásom, de eszembe se jutna ezzel pasizni.


23/L

2019. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!