Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen albérleti szobával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen albérleti szobával lehet csajozni Budapesten?

Figyelt kérdés

[link]


8nm, Kőbánya :P


F/28


2019. júl. 27. 19:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"nem baj ha takarítónő a plázában."


Egy pláza takarítónő valószínűleg jobban keres nálad.

2019. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
És az ambíciók teljes hiánya nálad csak egy az összes hiányosságod közül. Ugyan mondjál már egyetlen dolgot, ami miatt szerinted érdemes lenne téged választani. Már olyat, amelyik nem arról szól, hogy mit NEM csinálsz másokkal ellentétben (nem vered a nőket, meg efféle).
2019. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Miért mondjak? Szerinted úgyis csak hiányosságaim vannak.

Tény hogy nem vagyok jó pasi, én is tudom.


S ha nem vagy szépfiú, akkor automatikusan nem leszel jó fej a nők szerint, meg nem lesz humorod meg semmid nem lesz.

2019. júl. 27. 22:34
 34/35 anonim ***** válasza:
Mondok valamit neked: pont ugyanolyan hlye gondolataid vannak mint nekem. 36 vagyok és soha nem volt kapcsolatom. És nem is lesz már. Ha nem változtatsz rendkivul sürgösen akkor úgy jársz mint én. Mert olyan nő nem létezik amit te is elképzelsz , amilyen a fejedben kitalász vagy elvársz!
2019. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Ő mit csinál? Beleül a keményre vert farokba?"


Aki ilyet ír, az akár jól néz ki, akár nem, mindenképpen csak egy suttyó állat.

Nem az ocsmányságod a fő visszahúzó tényező, az csak hab a tortán.

2019. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!